О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2009 года № 22-147 "О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 3 ноября 2010 года № 34-216. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 3 ноября 2010 года № 1-14-145. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25 марта 2011 года № 37-256
Сноска. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25.03.2011 № 37-256
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 22-147 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1-14-127, опубликовано 15 января 2010 года в газете «Зеренді») следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры «3 047 574,3» заменить на цифры «3 090 504,3»,
цифры «1 044 755» заменить на цифры «1 004 319»;
цифры «248 000» заменить на цифры «351 436»;
цифры «1 741 889,3» заменить на цифры «1 721 819,3»;
в подпункте 2:
цифры «3 046 079,5» заменить на цифры «3 089 009,5»;
в подпункте 3:
цифры «24 036» заменить на цифры «23 655,2»;
в подпункте 5:
цифры «- 52 541,2» заменить на цифры «-52 160,4»;
в подпункте 6:
цифры «52 541,2» заменить на цифры «52 160,4»;
2) в пункте 4:
цифры «186 783» заменить на цифры «286 783»;
3) в пункте 5:
цифры «37 995» заменить на цифры «37 981»,
цифры «12 291» заменить на цифры «12 285»;
цифры «11 082» заменить на цифры «11 074»;
4) в пункте 6:
цифры «20 217,2» заменить на цифры «20 207,2»;
цифры «14 167,2» заменить на цифры «14157,2»;
5) в пункте 7:
после строки «16 475 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий» дополнить абзацем следующего содержания:
«Предусмотреть обеспечение возврата кредитов, выделенных в 2010 году на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельской местности в сумме 380,8 тысяч тенге»;
6) в пункте 8:
цифры «120 000» заменить на цифры «129 210»;
в пункте 8 после строки «60 000 тысяч тенге – на строительство водовода в селе Зеренда» дополнить абзацами следующего содержания:
«4 605 тысяч тенге – на разработку проектно - сметной документации по объекту «Реконструкция сетей водоснабжения в селе Чаглинка Зерендинского района Акмолинской области»;
«4 605 тысяч тенге –на разработку проектно - сметной документации по объекту «Строительство водовода в селе Зеренда Зерендинского района Акмолинской области»;

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 22-147 "Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 3 қарашадағы № 34-216 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 қарашада № 1-14-145 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы № 37/256 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011.03.25 № 37/256 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы №22-147 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №1-14-127 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1 тармақшасында:
«3 047 574,3» саны «3 090 504,3» санымен ауыстырылсын;
«1 044 755» саны «1 004 319» санымен ауыстырылсын;
«248 000» саны «351 436» санымен ауыстырылсын;
«1 741 889,3» саны «1 721 819,3» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«3 046 079,5» саны «3 089 009,5» санымен ауыстырылсын;
3 тармақшада:
«24 036» саны «23 655,2» санымен ауыстырылсын;
5 тармақшада:
«- 52 541,2» саны «-52 160,4» санымен ауыстырылсын;
6 тармақшада:
«52 541,2» саны «52 160,4» санымен ауыстырылсын;
2) 4 тармақта:
«186 783» саны «286 783» санымен ауыстырылсын;
3) 5 тармақта:
«37 995» саны «37 981» санымен ауыстырылсын;
«12 291» саны «12 285» санымен ауыстырылсын;
«11 082» саны «11 074» санымен ауыстырылсын;
4) 6 тармақта:
«20 217,2» саны «20 207,2» санымен ауыстырылсын;
«14 167,2» саны «14157,2» санымен ауыстырылсын;
5) 7 тармақта:
«16 475 мың теңге-эпизоотияға қарсы шараларды өткізуге» жолынан кейін келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«2010 жылы ауылдық жерде әлеуметтік саладағы мамандардың әлеуметтік қолдауына бөлінген несиелердің 380,8 мың теңге соммасында қайтаруын қамтамасыз етуді көздеу»;
6) 8 тармақта:
«120 000» саны «129 210» санымен ауыстырылсын;
8 тармақта «60 000 мың теңге – Зеренді селосындағы су өткізгіштің құрылысына» жолынан кейін келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«4 605 мың теңге – «Ақмола облысы Зеренді ауданының Чаглинка селосындағы сумен қамту желілерін қайта жаңартуға» объекті бойынша жобалық-сметалық құжаттардың әзірлеуіне;»
«4 605 мың теңге - Ақмола облысы Зеренді ауданының Зеренді селосындағы су өткізгіштің құрылысына» объекті бойынша жобалық-сметалық құжаттардың әзірлеуіне;»

7) в пункте 9:
цифры «41 495,1» заменить на цифры «41 400,1»,
цифры «1 526» заменить на цифры «1 385»;
цифры «783,1» заменить на цифры «829,1»;
8) в пункте 10:
цифры «84 161» заменить на цифры «55 000»;
строку «29 161 тысяч тенге - на реконструкцию водопроводных сетей в селе Еленовка» исключить;
9) в пункте 11:
цифры «18 053» заменить на цифры «26 053»;
2. Приложения 1, 5 к решению Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 22-147 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-127, опубликовано 15 января 2010 года в газете «Зеренді») изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в
действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        У.Айткужин
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  Е.Б.Сагдиев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования»
Зерендинского района                       Р.Габдуллина
Приложение № 1
к решению Зерендинского районного маслихата

7) 9 тармақта:
«41 495,1» саны «41 400,1» санымен ауыстырылсын;
«1 526» саны «1 385» санымен ауыстырылсын;
«783,1» саны «829,1» санымен ауыстырылсын;
8) 10 тармақта:
«84 161» саны «55 000» санымен ауыстырылсын;
«29 161 мың теңге – Еленовка селосындағы су құбыры желілерін қайта жаңартуға» жолы алынып тасталсын;
9) 11 тармақта:
«18 053» саны «26 053» санымен ауыстырылсын;
2. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы №22-147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №1-14-127 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ө.Айтқожин
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Сағдиев
Зеренді ауданының «Экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Р.Ғабдуллина
Зеренді аудандық мәслихатының

2639
464
Отдел образования района (города областного значения)
1501050,7
003
Общеобразовательное обучение
1478002,7
006
Дополнительное образование для детей
23048
04
9
Прочие услуги в области образования
130414
464
Отдел образования района (города областного значения)
28288
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6479
004
информатизация системы образования в государстивенных учреждениях образования района(города облстного значения)
4755
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16912
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
142
467
Отдел строительства района (города областного значения)
102126
037
Строительство и реконструкция объектов образования
102126
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
139203,3
2
Социальная помощь
119574,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119574,3
002
Программа занятости
17912
005
Государственная адресная социальная помощь
1224
006
Жилищная помощь
1122
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41230,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
863
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15277
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
13884
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4784
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
492,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

2639
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1501050,7
003
Жалпы білім беру
1478002,7
006
Балалар үшін қосымша білім беру
23048
04
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
130414
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
28288
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6479
004
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4755
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16912
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
142
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
102126
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
102126
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
139203,3
2
Әлеуметтiк көмек
119574,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119574,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
17912
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1224
006
Тұрғын үй көмегі
1122
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41230,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
863
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15277
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13884
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4784
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
492,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

7782
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района(города областного значения)
5782
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских)округов
2000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36613
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20000
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
20000
473
Отдел ветеринарии района(города областного значения)
16613
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16613
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9074,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9074
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4539
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
4242
018
Материально-техническое оснащение государственных органов
297
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4535
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4435
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
100
12
Транспорт и коммуникации
44559,0
1
Автомобильный транспорт
33359
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
18521
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
18521
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14838
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14838
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
11200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11200
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
10000
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1200
13
Прочие
35046,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4606
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)

7782
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5782
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
36613
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
20000
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
20000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16613
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16613
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9074,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9074
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4539
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4242
018
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
297
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4535
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4435
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100
12
Көлiк және коммуникация
44559,0
1
Автомобиль көлiгi
33359
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
18521
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18521
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14838
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14838
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
11200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11200
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
10000
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1200
13
Басқалар
35046,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
4606
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі