О внесении изменений и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 16/1 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 22 февраля 2010 года № 17/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 11 марта 2010 года № 1-16-104. Утратило силу - решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2011 года № 25/13
Сноска. Утратило силу - решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2011 № 25/13
В соответствии с пунктами 34 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 16/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-101, опубликованное 13 января 2010 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 2:
цифры «1196727» заменить на цифры «1199619»;
в подпункте 4:
цифру «0» заменить на цифры «8120»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифру «0» заменить на цифры «8120»;
в подпункте 5:
цифры «-17804» заменить на цифры «-28816»;
в подпункте 6:
цифры «17804» заменить на цифры «28816»;
в строке «используемые остатки бюджетных средств» цифру «0» заменить на цифры «11012»;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. Учесть, что в бюджете района на 2010 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки, образовавшиеся на 1 января 2010 года в сумме 11012 тысяч тенге.»;
в пункте 8:
цифры «8475» заменить на цифры «4008»;
приложения 1, 2, 3, 5 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ш.Сабержанов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш. Сабержанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Сандыктауского района                 К. Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Сандыктауского района»                     Н. Мурашиди
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата

Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 16/1 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 ақпандағы № 17/5 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 наурызда № 1-16-104 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 25/13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011.03.29 № 25/13 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 34 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 16/1 «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-101 тіркелген, 2010 жылғы 13 қаңтардағы «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтағы:
2 тармақшадағы:
«1196727» цифрлары «1199619» деген цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақшадағы:
«0» цифры «8120» деген цифрларына ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алу» деген қатардағы «0» цифры «8120» деген цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақшадағы:
«-17804» цифрлары «-28816» деген цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақшадағы:
«17804» цифрлары «28816» деген цифрларына ауыстырылсын;
«бюджеттік қаражаттың пайдаланылған қалдығы» деген қатардағы «0» цифры «11012» деген цифрларына ауыстырылсын;
келесі мазмұнды 7-1 тармақпен толықтырылсын:
«7-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетіндегі 2010 жылдың 1 қаңтарына пайда болған 11012 мың теңге сомасындағы бос қалдықтар белгіленген заңнама тәртібінде пайдаланылғаны ескерілсін.»;
8 тармақтағы:
«8475» цифрлары «4008» деген цифрларына ауыстырылсын;
жоғарыда аталған шешімнің 1, 2, 3, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ш.Сабержанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Сабержанов
КЕЛІСІЛДІ:
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының