Об организации в 2010 году общественных работ в организациях Сандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 1 марта 2010 года № А-2/57. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 16 марта 2010 года № 1-16-106. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 6 января 2011 года № 1/23
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 06.01.2011 № 1/23
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 «Правил организации и финансирования общественных работ», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2010 году общественные работы в организациях Сандыктауского района.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Сандыктаускому району на 2010 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Казизову А.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и распространяется на правоотношения возникшие с 5 января 2010 года.
5. Постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского
района                                     К.Суюндиков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Сандыктауского района»                     Н.Мурашиди
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
Сандыктауского района»                     Д.Нурмакова
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Сандыктауского района
от 1 марта 2010 года № А-2/57
ПЕРЕЧЕНЬ
организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Сандыктаускому району на 2010 год
Наименование
организаций
Виды общественных
работ
Объем общественных
работ
1
2
3
4
1
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Балкашинского
сельского округа
Сандыктауского
района»
Уборка территории
Благоустройство села
40000 квадратных метров
26400 квадратных метров
2
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Баракпайского
сельского округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство села
3300 квадратных метров
3
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Белгородского
сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
3300 квадратных метров
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Берликского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
14850 квадратных метров
5
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Васильевского
сельского округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство села
3300 квадратных метров
6
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Веселовского
сельского округа
Сандыктауского
района»
Благоустройство села
3300 квадратных метров
7
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Жамбылского
сельского округа
Сандыктауского
района»
Благоустройство села
4950 квадратных метров
8
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Каменского
сельского округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство села
Участие в социальной помощи
3300 квадратных метров
4 человека
9
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Лесного сельского
округа»
Сандыктауского района
Благоустройство села
4950 квадратных метров
10
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Максимовского
сельского округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство села
Участие в социальной помощи
6600 квадратных метров
4 человека
11
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Новоникольского
сельского округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство села
Участие в социальной помощи
4950 квадратных метров
4 человека
12
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Сандыктауского
сельского округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство села
Участие в социальной помощи
6600 квадратных метров
4 человека
13
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
села Хлебное»
Сандыктауского
района
Благоустройство села
Участие в социальной помощи
3300 квадратных метров
4 человека
14
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Широковского
сельского округа»
Сандыктауского
района
Благоустройство села
3300 квадратных метров
15
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
аула Мадениет»
Сандыктауского
района
Благоустройство села
3300 квадратных метров
16
Государственное
учреждение «Отдел
занятости и
социальных
программ
Сандыктауского
района»
Участие в социальной помощи
Оказание помощи в обработке документов
6 человек
1200 документов
17
Государственное
учреждение «Отдел
предприниматель-
ства
Сандыктауского
района»
Оказание помощи в
обработке документов
300 документов
18
Государственное
учреждение «Отдел
архитектуры и
градостроитель-
ства
Сандыктауского
района»
Оказание помощи в
обработке документов
600 документов
19
Государственное
учреждение «Отдел
физической
культуры и спорта
Сандыктауского
района»
Оказание помощи в
обработке документов
150 документов
продолжение таблицы
Конкретные
условия
Размеры оплаты труда
Источники
финансирования
5
6
7
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района

Сандықтау ауданының ұйымдарында 2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № А-2/57 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 наурызда № 1-16-106 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 6 қаңтардағы № 1/23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011.01.06 № 1/23 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, «Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру және ұйымдастыру ережелерінің» 78 тармақтарына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданының ұйымдарында 2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын.
2. Сандықтау ауданы бойынша 2010 жылға арналған ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлерінің, көлемі мен нақты шарттарының, қатысушылардың еңбек төлемдерінің мөлшерлерінің және оларды қаржыландыру көздерінің қоса тіркелетін тізбесі бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 5 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынасқа таратылады.
5. Қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі
Сандықтау ауданының
әкімі                                      Қ.Сүйіндіков
КЕЛІСІЛДІ:
«Сандықтау ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мурашиди
«Сандықтау ауданының
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Д.Нұрмақова
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 1 наурыз № А-2/57
қаулысымен
БЕКІТІЛДІ
Сандықтау ауданы бойынша 2010 жылға арналған ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлерінің, көлемі мен нақты шарттарының, қатысушылардың еңбек төлемдерінің мөлшерлерінің және оларды қаржыландыру көздерінің қоса тіркелетін тізбесі
Мекемелер атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Орындалатын
жұмыстар
көлемі
1
2
3
4
1
«Сандықтау ауданының
Балқашын селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Аумақты жинау
Селоны көркейту
40000 шаршы метр
26400 шаршы метр
2
Сандықтау ауданының
«Барақпай селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны көркейту
3300 шаршы метр
3
Сандықтау ауданының
«Белгород селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны көркейту
3300 шаршы метр
4
Сандықтау ауданының
«Бірлік селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны көркейту
14850 шаршы метр
5
Сандықтау ауданының
«Васильев селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны көркейту
3300 шаршы метр
6
«Сандықтау ауданының
Веселов селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны көркейту
3300 шаршы метр
7
«Сандықтау ауданының
Жамбыл селолық округі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
4950 шаршы метр
8
Сандықтау ауданының
«Каменск селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны көркейту
Әлеуметтік көмекке қатысу
3300 шаршы метр
4 адам
9
Сандықтау ауданының
«Лесной селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны көркейту
4950 шаршы метр
10
Сандықтау ауданының
«Максимов селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны көркейту
Әлеуметтік көмекке қатысу
6600 шаршы метр
4 адам
11
Сандықтау ауданының
«Новоникольск селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны көркейту
Әлеуметтік көмекке қатысу
4950 шаршы метр
4 адам
12
Сандықтау ауданының
«Сандықтау селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны көркейту
Әлеуметтік көмекке қатысу
6600 шаршы метр
4 адам
13
Сандықтау ауданының
«Хлебный селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны көркейту
Әлеуметтік көмекке қатысу
3300 шаршы метр
4 адам
14
Сандықтау ауданының
«Широков селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Селоны көркейту
3300 шаршы метр
15
Сандықтау ауданының
«Мәдениет ауылы
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
3300 шаршы метр
16
«Сандықтау ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік көмекке
қатысу
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
6 адам
1200 құжат
17
«Сандықтау ауданының
кәсіпкерлік бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге
көмек көрсету
300 құжат
18
«Сандықтау ауданының
сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге
көмек көрсету
600 құжат
19
«Сандықтау ауданының
деңе шынықтыру және
спорт бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге
көмек көрсету
150 құжат
кестенің жалғасы
Нақты шарттар
Еңбек ақыны төлеу мөлшері
Қаржыландыру көзі
5
6
7
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем
емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем
емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем
емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем
емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем
емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем
емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем
емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем
емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем
емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем
емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем
емес
Аудан бюджеті