О внесении изменений и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 16/1 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2010 года № 18/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 23 апреля 2010 года № 1-16-107. Утратило силу - решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2011 года № 25/13
Сноска. Утратило силу - решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2011 № 25/13
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 16/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-101, опубликованное 13 января 2010 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1196727» заменить на цифры «1208967»;
цифры «186509» заменить на цифры «188509»;
цифры «11915» заменить на цифры «12915»;
цифры «2000» заменить на цифры «4000»;
цифры «996303» заменить на цифры «1003543»;
в подпункте 2:
цифры «1199619» заменить на цифры «1236111,4»;
в подпункте 4:
цифры «8120» заменить на цифры «8820»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифры «8120» заменить на цифры «8820»;
в подпункте 5:
цифры «-28816» заменить на цифры «-53768,4»;
в подпункте 6:
цифры «28816» заменить на цифры «53768,4»;
в строке «используемые остатки бюджетных средств» цифры «11012» заменить на цифры «35964,4»;
в пункте 4:
абзац шестой, седьмой, восьмой изложить в следующей редакции:
«9039 – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью « За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне, в том числе:
на обеспечение питания, проживания и проезда 358 тысяч тенге;
на выплату единовременной материальной помощи 8681 тысяча тенге»;
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:

Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 16/1 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 18/1 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде № 1-16-107 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 25/13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011.03.29 № 25/13 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 16/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-101 тіркелген, 2010 жылғы 13 қаңтардағы «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтағы:
1 тармақшадағы:
«1196727» цифрлары «1208967» цифрларына ауыстырылсын;
«186509» цифрлары «188509» цифрларына ауыстырылсын;
«11915» цифрлары «12915» цифрларына ауыстырылсын;
«2000» цифрлары «4000» цифрларына ауыстырылсын;
«996303» цифрлары «1003543» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшадағы:
«1199619» цифрлары «1236111,4» цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақшадағы:
«8120» цифрлары «8820» цифрларына ауыстырылсын;
«қаржылық активтер сатып алу» жолда «8120» цифрлары «8820» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақшадағы:
«-28816» цифрлары «-53768,4» цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақшадағы:
«28816» цифрлары «53768,4» цифрларына ауыстырылсын;
«бюджеттік қаражаттың пайдаланылған қалдығы» қатардағы «11012» цифрлары «35964,4» цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
алтыншы, жетінші, сегізінші абзац келесі редакцияда баяндалсын:
«9039 – Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылған, әрекетті әскердің құрамына енбеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейінгі мерзімде әскери қызметті өткерген, «1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германиядағы Жеңіс үшін» немесе «Жапониядағы жеңіс үшін» медальдармен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда алты айдан кем емес жұмыс істеген (қызмет еткен) тұлғаларға және біржолғы материалдық төлем етуге және Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерінің Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруге, сондай-ақ Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына Мәскеу, Астана қалаларында өтетін мерекелік шараларға қатысуға сүйелдемейтін тұлғаларға жол ақысын, тамағы мен тұруларына төлем етуге, оның ішінде:
тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге 358 мың теңге;
бір жолғы материалдық көмек төлеуге 8681 мың теңге»;
он бесінші абзац келесі редакцияда баяндалсын:

«5876 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне, и финансовые услуги»;
цифры «8417» заменить на цифры «8042»;
цифры «14615» заменить на цифры «16178»;
дополнить строкой следующего содержания:
«8524 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
в пункте 7:
цифры «77861» заменить на цифры «38931»;
пункт 7-1 изложить в следующей редакции:
«7-1. Учесть, что в бюджете района на 2010 год в установленном законодательством порядке использованы свободные бюджетные остатки, образовавшиеся на 1 января 2010 года в сумме 35964,4 тысяч тенге, в том числе:
4140 тысяч тенге – возврат неиспользованных целевых трансфертов, из них: в республиканский бюджет 4136,3 тысяч тенге, в областной бюджет 3,7 тысяч тенге;
3366 тысяч тенге – разрешенные к использованию в 2010 году, неиспользованные в течение 2009 года суммы целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета, с соблюдением их целевого назначения.»;
приложения 1, 5 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б. Уразалина
Исполняющая обязанности
секретаря районного
маслихата                                  Л. Лемешевская
СОГЛАСОВАНО:
Аким Сандыктауского района                 К. Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Сандыктауского района»                     Н. Мурашиди
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата

«5876 мың теңге - Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылған, әрекетті әскердің құрамына енбеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейінгі мерзімде әскери қызметті өткерген, «1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германиядағы Жеңіс үшін» немесе «Жапониядағы жеңіс үшін» медальдармен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда алты айдан кем емес жұмыс істегендерге (қызмет еткен) Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеміне және қаржылық қызметтер»;
«8417» цифрлары «8042» цифрларына ауыстырылсын;
«14615» цифрлары «16178» цифрларына ауыстырылсын;
келесі мазмұнда жолмен толықтырсын:
«8524 мың теңге – білім бөлімінің мектепке дейінгі ұйымдардағы мемлекеттік білім беру тапсырыстарын жүзеге асыруға»;
7 тармақтағы:
«77861» цифрлары «38931» цифрларына ауыстырылсын»;
7-1 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
«7-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетіндегі 2010 жылдың 1 қаңтарына пайда болған 35964,4 мың теңге сомасындағы бос бюджеттік қалдықтар белгіленген заңнама тәртібінде пайдаланылғаны ескерілсін, оның ішінде:
4140 мың теңге – пайдаланылмаған мақсатты трансферттерді қайтару, оның ішінде: республикалық бюджетке 4136,3 мың теңге, облыстық бюджетке 3,7 мың теңге;
3366 мың теңге – 2010 жылы пайдалануға рұқсат етілгені, 2009 жыл ағымында облыстық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған мақсатты трансферттер сомасы, олардың мақсатты тағайындалуын сақтаумен»;
жоғарыда аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Б.Уразалина
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы                                   Л.Лемешевская
КЕЛІСІЛДІ:
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ. Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н. Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының

61306
2
Социальная помощь
50015
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50015
002
Программа занятости
13210
005
Государственная адресная социальная помощь
3599
006
Жилищная помощь
1585
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7541
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
297
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2992
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4417
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидаульной программой реабилитации инвалида
1459
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
358
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
14557
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11291
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11291
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11117
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
174
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
63116
2
Коммунальное хозяйство
48288
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

61306
2
Әлеуметтік көмек
50015
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50015
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
13210
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
3599
006
Тұрғын үй көмегі
1585
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7541
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
297
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
2992
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4417
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1459
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
358
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
14557
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11291
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11291
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11117
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу,төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
174
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
63116
2
Коммуналдық шаруашылық
48288
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі