О внесении изменений и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 22 декабря 2009 года года № 16/1 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 18 октября 2010 года № 22/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 25 октября 2010 года № 1-16-115. Утратило силу - решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2011 года № 25/13
Сноска. Утратило силу - решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2011 № 25/13
Примечание РЦПИ.
Порядок введения в действия см. п-2.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 16/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-101, опубликованное 13 января 2010 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1277913,2» заменить на цифры «1279449»;
цифры «1063689,2» заменить на цифры «1065225»;
в подпункте 2:
цифры «1305057,6» заменить на цифры «1306593,4»;
в пункте 4:
цифры «70384,2» заменить на цифры « 66623,7»;
строку «3760,5 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту строительства детского сада на 120 мест в селе Балкашино» исключить;
в пункте 4-1:
цифры «39500» заменить на цифры «45181,5»;
цифры «25000» заменить на цифры «24060»;
цифры «14500» заменить на цифры «17361»;
дополнить строкой следующего содержания:
«3760,5 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту строительства детского сада на 120 мест в селе Балкашино.»
в пункте 5:
цифры «105463» заменить на цифры «105077,8»;
цифры «34606» заменить на цифры «34220,8»;
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Л. Лемешевская
Секретарь районного
маслихата                                  Ш. Сабержанов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Сандыктауского района                 К. Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Сандыктауского района»                     Н. Мурашиди
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата

Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 16/1 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 қазандағы № 22/1 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 қазанда 1-16-115 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 25/13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011.03.29 № 25/13 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі
Қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 16/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-101 тіркелген, 2010 жылғы 13 қаңтардағы «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшадағы:
«1277913,2» цифрлары «1279449» цифрларына ауыстырылсын;
«1063689,2» цифрлары «1065225» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшадағы:
«1305057,6» цифрлары «1306593,4» цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
«70384,2» цифрлары «66623,7» цифрларына ауыстырылсын;
«3760,5 мың теңге – Балкашин селосында 120 орынды бала бақша құрылысын салу жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамалар әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жүргізуге.» деген жолдар алып тасталсын.
4-1 тармақтағы:
«39500» цифрлары «45181,5» цифрларына ауыстырылсын;
«25000» цифрлары «24060» цифрларына ауыстырылсын;
«14500» цифрлары «17361» цифрларына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«3760,5 мың теңге – Балкашин селосында 120 орынды бала бақша құрылысын салу жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жүргізуге.»
5 тармақтағы:
«105463» цифрлары «105077,8» цифрларына ауыстырылсын;
«34606» цифрлары «34220,8» цифрларына ауыстырылсын;
жоғарыда аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Л.Лемешевская
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ш.Сабержанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының

59802,7
2
Социальная помощь
48331,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48331,7
002
Программа занятости
13319
005
Государственная адресная социальная помощь
2979
006
Жилищная помощь
1585
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7298,7
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
297
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2875
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3517
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1675
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
358
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
14428
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11471
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11471
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11127
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
164
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
180
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
108555,2
01
Жилищное хозяйство
25559,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25559,6
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

59802,7
2
Әлеуметтік көмек
48331,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48331,7
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
13319
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
2979
006
Тұрғын үй көмегі
1585
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7298,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
297
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
2875
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3517
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1675
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
358
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
14428
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11471
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11471
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11127
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу,төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
164
022
Мемлекеттік органдарды материалдық- техникалық жарақтандыру
180
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
108555,2
01
Тұрғын үй шаруашылығы
25559,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25559,6
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу