О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 163/25-4 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 176/27-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 27 апреля 2010 года № 1-17-134. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 4 марта 2011 года № 244/36-4
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 04.03.2011 № 244/36-4 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 163/25-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-128, опубликовано от 22 января 2010 года в районных газетах «Призыв», «Уран») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1 пункта 1: цифры «5 201 502» заменить на «5 061 562,4»; цифры «437 768» заменить на «447 890»; цифры «4 651 502» заменить на «4 501 440,4»;
в подпункте 2 пункта 1: цифры «5 201 502» заменить на «5 395 199»;
в подпункте 4 пункта 1: цифры «- 32 047» заменить на «- 365 683,6»;
в подпункте 5 пункта 1: цифры «32 047» заменить на «365 683,6»;
в пункте 3:
строку «на выплату участникам и инвалидам Великой Отечественной войны единовременной материальной помощи к 65-летию Дня Победы в Великой Отечественной войне в сумме 13 095 тысяч тенге» изложить в следующей редакции: «на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 6 515 тысяч тенге»;

Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 163/25-4 "2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 176/27-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 сәуірде № 1-17-134 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 наурыздағы № 244/36-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 04.03.2011 № 244/36-4 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 163/25-4 (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасында: «5 201 502» саны «5 061 562,4» санына ауыстырылсын; «437 768» саны «447 890» санына ауыстырылсын; «4 651 502» саны «4 501 440,4» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасында: «5 201 502» саны «5 395 199» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4 тармақшасында: «-32 047» саны «-365 683,6» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасында: «32 047» саны «365 683,6» санына ауыстырылсын;
3 тармақта:
келесі сөйлем жолында «Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнінің 65 жылдығына орай біржолғы материалдық көмек көрсетуге 13095 мың тенге мөлшерінде» келесі мазмұндағы редакцияда берілсін: «Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге, сонымен қатар Егеменді мемлекеттер ынтымағына кіретін елдер Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге 6 515 мың теңге»;

в строке «на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Дня победы в Великой Отечественной войне в сумме 320 тысяч тенге» цифры «320» заменить на «313,2»;
в строке «на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии в сумме 17 226 тысяч тенге» цифры «17 226» заменить на цифры «18 890»;
в строке «на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 13 233 тысяч тенге» цифры «13 233» заменить на цифры «13 658»;
после строки «на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения (1 очередь) в ауле Акмол в сумме 120 000 тысяч тенге» дополнить строкой следующего содержания:
«на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 24 691 тысяч тенге»;
строку «на оказание единовременной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, другим категориям лиц, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны и труженикам тыла в годы Великой Отечественной войны в сумме 4 723 тысяч тенге» изложить в следующей редакции: «на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 4 777 тысяч тенге»;
в пункте 4:
в строке «на строительства детского сада на 320 мест в ауле Кабанбай батыра в сумме 510 000 тысяч тенге» цифры «510 000» заменить на цифры «209 000»;
в строке «на завершение строительства детского сада на 320 мест в ауле Акмол в сумме 57 941 тысяч тенге» цифры «57 941» заменить на цифры «94 052,2»;
после строки «на электроснабжение 70 жилых домов в селе Талапкер в сумме 24 342 тысяч тенге» дополнить строками следующего содержания:
«на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по строительству детского сада на 320 мест в ауле Кабанбай батыра в сумме 8000 тысяч тенге»;

келесі сөйлем жолында «Ұлы Отан соғымына қатысушылар мен мүгедектеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнінің 65 жылдығына орай жол шығындарын қамтамассыз етуге 320 мың теңге мөлшерінде» «320» саны «313,2» санына ауыстырылсын;
келесі сөйлем жолында «ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға 17 226 мың теңге мөлшерінде» «17 226» саны «18 890» санына ауыстырылсын;
келесі сөйлем жолында «эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 13 233 мың теңге мөлшерінде» «13 233» саны «13 658» санына ауыстырылсын;
«Ақмол ауылындағы сумен қамсыздандыру мен сутартқы жүйелерін (1 кезек) күрделі жөндеуден өткізуге 120 000 мың теңге мөлшерінде» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұнды сөйлем жолдарымен толықтырылсын:
«мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 24 691 мың теңге мөлшерінде»;
келесі сөйлем жолында «Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне теңелген тұлғаларға, жеңілдіктер мен кепілдеме бойынша Ұлы Отан соғысына қатысушылар және Ұлы Отан соғысы жылдарында теңелген басқа да тұлғаларға, және Ұлы Отан соғысы жылдары тылда қызмет еткендерге біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге 4 723 мың тенге мөлшерінде» келесі мазмұндағы редакцияда берілсін: «Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставкаға), «1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін 4 777 мың тенге мөлшерінде»;
4 тармақта:
келесі сөйлем жолында «Қабанбай батыр ауылында 320 орындық балабақшаның құрылысына 510 000 мың тенге мөлшерінде» «510 000» саны «209 000» санына ауыстырылсын;
келесі сөйлем жолында «Ақмол ауылында 320 орындық балабақша құрылысын аяқтауға 57 941 мың тенге мөлшерінде» «57 941» саны «94 052,2» санына ауыстырылсын;
«Талапкер ауылындағы 70 тұрғын үйді электрмен қамтамасыз етуге 24 342 мың теңге көлемінде» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұнды сөйлем жолдарымен толықтырылсын:
«Қабанбай батыр ауылында 320 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жасауға 8 000 мың теңге мөлшерінде»;

«на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 30 000 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 4-1. следующего содержания:
« 4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2010 года, в сумме 87 036,6 тысяч тенге, в том числе:
на неиспользованные в течение 2009 года суммы целевых трансфертов из республиканского бюджета, разрешенные к использованию в 2010 году с соблюдением их целевого назначения в сумме 57 461,6 тысяч тенге;
на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджетов в 2009 году, в сумме 17 112,2 тысяч тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 2 500 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 1 851,8 тысяч тенге;
на землеустройство, проводимое при установлении границ аулов (сел), аульных (сельских) округов, в сумме 2 973 тысяч тенге;
на организации работ по зонированию земель в сумме 1 600 тысяч тенге;
на функционирование системы водоснабжения и водоотведения в сумме 2 000 тысяч тенге;
на строительство жилья в сумме 1 538 тысяч тенге»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете кредит из республиканского бюджета:
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 32 047 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы в сумме 246 600 тысяч тенге».
2. Приложения 16 к решению Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 163/25-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-128, опубликовано от 22 января 2010 года в районных газетах «Призыв», «Уран») изложить в следующей редакции согласно приложениям 12 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата                                  И.Юрьева
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Б.Мажренов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Целиноградского района                М.Мынжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
Целиноградского района»                    В.Скрипко
Утверждено Приложение 1
к решению Целиноградского районного

«инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға 30 000 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 4-1. тармағымен толықтырылсын:
«4-1. 2010 жылғы аудандық бюджетте 2010 жылғы 1 қаңтарға құрылған 87 036,6 мың теңге мөлшерінде бюджеттік қаражаттардың еркін қалдықтары, заңнама белгіленген тәртіппен пайдаланғаны ескерілсін, соның ішінде:
2009 жылы пайдаланылмаған республикалық бюджеттен түскен нысаналы трансферттерді, 2010 жылы мақсатығын сақтай отырып пайдалануға рұқсат етілген 57 461,6 мың теңге мөлшерінде;
2009 жылы республикалық және облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтаруға 17 112,2 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға 2 500 мың теңге мөлшерінде;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 1 851,8 мың теңге мөлшерінде;
ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру шараларна 2 973 мың теңге мөлшерінде;
жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыруға 1 600 мың теңге мөлшерінде;
сумен қамсыздандыру және су тартқы жүйелерінің жұмыс істеуіне 2 000 мың теңге мөлшерінде;
тұрғын үй салуға 1 538 мың теңге мөлшерінде»;
5 тармақ келесі мазмұндағы редакцияда берілсін:
«Аудандық бюджетке республикалық бюджеттен несие қарастырылсын:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 32 047 мың теңге мөлшерінде;
Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2008 – 2010 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға нөлдік сыйақы ставкамен 246 600 мың теңге мөлшерінде».
2. Целиноград аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 163/25-4 (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешімінің 16 қосымшаларына осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет Басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаттың сессия
төрағасы                                   И. Юрьева
Целиноград аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б.Мәжіренов
КЕЛІСІЛДІ:
Целиноград ауданының әкімі                 М.Мыңжанов
«Целиноград ауданының экономика
және бюджетті жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Ыбраева
«Целиноград ауданының қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            В.Скрипко
Бекітілді 1-ші қосымша
Целиноград аудан мәслихатының

3 853
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
313,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
11 292
9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12 998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
12 534
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
464
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 461 795,8
1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 072 064,8
004
Развитие и обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 823 064,8
019
Строительство жилья
249 000
2
Коммунальное хозяйство
357 100
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
357 100
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
60 000
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров:
295 100
467
Отдел строительства района (города областного значения)
24 342
031
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
24 342
3
Благоустройство населенных пунктов
8 289
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

3 853
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
313,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
11 292
9
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12 998
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі
12 534
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
464
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3 461 795,8
1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 072 064,8
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2 823 064,8
019
Тұрғын үй салу
249 000
2
Коммуналдық шаруашылық
357 100
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
357 100
012
Сумен жабдықтау және су бөлу қызмет етуі
2 000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
60 000
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
295 100
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
24 342
031
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру
шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
24 342
3
Санитарлық жұмыстар
8 289
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі