О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 163/25-4 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 29 октября 2010 года № 213/32-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 9 ноября 2010 года № 1-17-140. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 4 марта 2011 года № 244/36-4
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 04.03.2011 № 244/36-4 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 163/25-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-128, опубликовано от 22 января 2010 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1 пункта 1:
цифры «5 376 404,4» заменить на цифры «7 558 121,8»;
цифры «4 786 282,4» заменить на цифры «6 967 999,8»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «5 710 041» заменить на цифры «7 892 287,6»;
в подпункте 4 пункта 1:
цифры «-365 683,6» заменить на цифры «-366 212,8»;
в подпункте 5 пункта 1:
цифры «365 683,6» заменить на цифры «366 212,8»;
в пункте 3:
в строке «на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4 097 тысяч тенге» цифры «4 097» заменить на цифры «4 095»;
в строке «на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11 082 тысяч тенге» цифры «11 082» заменить на цифры «11 074»;
в строке «для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 4 523 тысяч тенге» цифры «4 523» заменить на цифры «7 493,3»;
в строке «на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 7 190 тысяч тенге» цифры «7 190» заменить на цифры «7 180»;

Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 163/25-4 "2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 қазандағы № 213/32-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 қарашада № 1-17-140 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 наурыздағы № 244/36-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 04.03.2011 № 244/36-4 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 163/25-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасында:
«5 376 404,4» сандары «7 558 121,8» сандарына ауыстырылсын;
«4 786 282,4» сандары «6 967 999,8» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«5 710 041» сандары «7 892 287,6» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4 тармақшасында:
«-365 683,6» сандары «-366 212,8» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасында:
«365 683,6» сандары «366 212,8» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақта:
келесі «негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердiң физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыру үшін 4 097 мың теңге мөлшерінде» сөйлем жолындағы «4 097» сандары «4 095» сандарына ауыстырылсын;
келесі «бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құру үшін 11 082 мың теңге мөлшерінде» сөйлем жолындағы «11 082» сандары «11 074» сандарына ауыстырылсын;
келесі «ауылдық жердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін 4 523 мың теңге мөлшерінде» сөйлем жолындағы «4 523» сандары «7 493,3» сандарына ауыстырылсын;
келесі «Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге, сонымен қатар Егеменді мемлекеттер ынтымағына кіретін елдер Қазақстан Республикасы аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге 7 190 мың теңге» сөйлем жолындағы «7 190» сандары «7 180» сандарына ауыстырылсын;

в строке «на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 890 тысяч тенге» цифры «890» заменить на цифры «700,1»;
в строке «на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных и многодетных семей в сумме 4 364 тысяч тенге» цифры «4 364» заменить на цифры «2 538»;
после строки «на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных и многодетных семей в сумме 2 538 тысяч тенге» дополнить строкой следующего содержания:
«на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий в сумме 57 500 тысяч тенге»;
после строки «на ремонт третьего котла центральной котельной в ауле Акмол в сумме 8300 тысяч тенге» дополнить строкой следующего содержания:
«на благоустройство аула Акмол в сумме 31 317 тысяч тенге»;
в пункте 4:
в строке «на развитие села Кощи в сумме 2 786 000 тысяч тенге» цифры «2 786 000» заменить на цифры «4 679 331»;
в строке «на строительство детского сада на 320 мест в ауле Кабанбай батыра в сумме 209 000 тысяч тенге» цифры «209 000» заменить на цифры «107 635»;
после строки «на разработку проектно-сметной документации на строительство разводящих сетей водоснабжения и канализации в районе новой застройки (микрорайоны 1,2,3,4) в ауле Акмол в сумме 65 000 тысяч тенге» дополнить строками следующего содержания:
«на разработку проектно-сметной документации на строительство сетей электроснабжения аула Акмол в сумме 35 000 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на строительство сетей теплоснабжения аула Акмол в сумме 20 000 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на строительство улично-дорожной сети аула Акмол в сумме 36 000 тысяч тенге»;
в пунке 4-1 строку «на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджетов в 2009 году, в сумме 17 112,2 тысяч тенге» изложить в следующей редакции: «на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджетов в 2008-2009 годах, в сумме 21 793,9 тысяч тенге».
2. Приложение 1 к решению Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 163/25-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-128, опубликовано от 22 января 2010 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.

келесі «Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығынына әлеуметтік көмек көрсетуге 890 мың тенге мөлшерінде» сөйлем жолындағы «890» сандары «700,1» сандарына ауыстырылсын;
келесі «аз қамтылған және көп балалы отбасылардан колледж студенттеріне оқуларын төлеуге 4 364 мың теңге мөлшерінде» сөйлем жолындағы «4 364» сандары «2 538» сандарына ауыстырылсын;
«аз қамтылған және көп балалы отбасылардан колледж студенттеріне оқуларын төлеуге 2 538 мың теңге мөлшерінде» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұндағы сөйлем жолымен толықтырылсын:
«жылу беретін кәсіпорындар жұмысының тұрақтылығын қамтамасыз етуге 57 500 мың теңге мөлшерінде»;
«Ақмол ауылының жылу орталығындағы үшінші қазандықты жөндеуге 8 300 мың теңге» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұндағы сөйлем жолымен толықтырылсын:
«Ақмол ауылының көркеюіне 31 317 мың теңге мөлшерінде;
4 тармақта:
келесі «Қосшы селосын дамытуға 2 786 000 мың теңге мөлшерінде» сөйлем жолындағы «2 786 000» сандары «4 679 331» сандарына ауыстырылсын;
келесі «Қабанбай батыр ауылында 320 орындық балабақшаның құрылысына 209 000 мың тенге мөлшерінде» сөйлем жолындағы «209 000» сандары «107 635» сандарына ауыстырылсын;
Ақмол ауылындағы жаңа құрылыс ауданның (1,2,3,4 шағынаудандар) сумен және канализация тарату жүйесімен жабдықтау құрылысының жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеуге 65 000 мың теңге мөлшерінде» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұндағы сөйлем жолдарымен толықтырылсын:
«Ақмол ауылын электр қуатымен қамтамасыз ету жүйелерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге 35 000 мың теңге мөлшерінде;
Ақмол ауылын жылумен қамтамасыз ету желілерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге 20 000 мың теңге мөлшерінде;
Ақмол ауылын көше-жолдары жүйелерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге 36 000 мың теңге мөлшерінде;
4-1 тармақта:
келесі «2009 жылы республикалық және облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтаруға 17 112,2 мың теңге» сөйлем жолы келесі мазмұндағы редакцияда берілсін: «2008-2009 жылдары республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген пайдаланбаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансфертерді қайтаруға 21 793,9 мың теңге».
2. Целиноград аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 163/25-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің  қосымшасына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.

4 253
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
313,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12 422
9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14 750
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13 986
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
464
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
300
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 653 558,8
1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 990 395,8
004
Развитие и обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 741 395,8
019
Строительство жилья
249 000
2
Коммунальное хозяйство
654 874
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
630 532
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
134 000
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров:
494 532
467
Отдел строительства района (города областного значения)
24 342
031
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
24 342
3
Благоустройство населенных пунктов
8 289
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

4 253
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
313,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
12 422
9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 750
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 986
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
464
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
300
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
5 653 558,8
1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 990 395,8
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
4 741 395,8
019
Тұрғын үй салу
249 000
2
Коммуналдық шаруашылық
654 874
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
630 532
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
2 000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
134 000
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
494 532
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
24 342
031
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру
шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
24 342
3
Елді-мекендерді көркейту
8 289
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты