О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С-22/2 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 26 февраля 2010 года № С-24/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 11 марта 2010 года № 1-18-106. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № С-37/9
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 06.04.2011 № С-37/9
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, а также предложением акимата Шортандинского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С-22/2 «О бюджете района на 2010-2012 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-99, опубликованное в районных газетах «Вести» № 4 от 30 января 2010 года и «Өрлеу» № 4 от 30 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 2) пункта 1 цифры «2 010 443» заменить на цифры «2 028 343»;
в подпункте 5) пункта 1 цифры «-10 683» заменить на цифры «-28 583»;
в подпункте 6) пункта 1 цифры «10 683» заменить на цифры «28 583».
2) дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
«13-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 17 900 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2010 года на следующие цели:
1) на разработку проектно - сметной документации по проекту «Реконструкция водопроводных сетей села Петровка» 12 000 тысяч тенге;
2) на геологоразведочные работы для проведения поисково-оценочных работ на подземные воды в поселке Шортанды в сумме 4 500 тысяч тенге;
3) на изготовление экологических паспортов домов культуры в сумме 450 тысяч тенге;
4) на проведение аукционов и конкурсов по продаже земельных участков в сумме 200 тысяч тенге;
5) на текущий ремонт канализационных сетей села Дамса в сумме 750 тысяч тенге».
2. Приложения 1, 5 к решению районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С-22/2 «О бюджете района на 2010-2012 годы» изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г. Астафьева
Секретарь районного
маслихата                                  Г. Скирда
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                                С.Камзебаев
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
Шортандинского района                      О.Мут
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов"
Шортандинского района                      Л.Жевлакова
Приложение № 1 к решению
сессии районного маслихата

Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы № С-22/2 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 ақпандағы № С-24/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 наурызда № 1-18-106 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 сәуірдегі № С-37/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011.04.06 № С-37/9 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ Шортанды ауданы әкімдігінің ұсынысымен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы № С-22/2 «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-99 болып тіркелген, 2010 жылдың 30 қаңтарында № 4 аудандық «Вести» және 2010 жылдың 30 қаңтарында № 4 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 2) тармақшасындағы «2 010 443» цифрлары «2 028 343» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасындағы «-10 683» цифрлары «-28 583» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасындағы «10 683» цифрлары «28 583» цифрларына ауыстырылсын.
2) келесі мазмұндағы 13-1 тармақпен толықтырылсын:
«13-1. 2010 жылдың 1 қаңтарына пайда болған 17 900 мың теңге сомасында бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары келесі мақсаттарға бағытталсын:
1) «Петровка селосының су құбырлар желілерін қайта жаңарту» жобасы бойынша жобалық сметалық құжаттамалар әзірлеуге 12 000 мың теңге;
2) Шортанды кентінде жерасты суларын іздестіру-бағалау жұмыстарын жүргізу үшін геологиялық барлау жұмыстарына 4 500 мың теңге сомасында;
3) мәдениет үйлерінің экологиялық төлқұжаттарын әзірлеуге 450 мың теңге сомасында;
4) жер учаскелерін сату бойынша аукциондар және конкурстар өткізуге 200 мың теңге сомасында;
5) Дамса селосының канализациялық желілерінің ағымдағы жөнделуіне 750 мың теңге сомасында».
2. Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы № С-22/2 «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                            Г. Астафьева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г. Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
Шортанды ауданының "Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            О.Мут
Шортанды ауданының "Қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Л.Жевлаков
Аудандық мәслихатының

53978
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
3185
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4668
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12025
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
34100
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
71212
2
Социальная помощь
59928
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2980
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2980
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56948
002
Программа занятости
16316
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4311
005
Государственная адресная социальная помощь
3101
006
Жилищная помощь
2114
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6421
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
407
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7756
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов  обязательными  гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3490
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
249
020
Выплата единовременной материальной помощи участиникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной Войне
12753
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11284
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
11054
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
230
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
408907
1
Жилищное хозяйство
133405
467
Отдел строительства района (города областного значения)
133405
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
124405
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

53978
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
3185
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4668
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12025
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
34100
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
71212
2
Әлеуметтiк көмек
59928
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2980
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
2980
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56948
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16316
004
Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету
4311
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3101
006
Тұрғын үй көмегі
2114
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6421
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
407
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7756
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
3490
019
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
249
020
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары және мүгедектеріне біржолғы материалдық көмек төлеу
12753
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11284
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11284
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамту саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
11054
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
230
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
408907
1
Тұрғын үй шаруашылығы
133405
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
133405
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
124405
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу