Об организации общественных работ в Шортандинском районе в 2010 году
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23 февраля 2010 года № А-1/34. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 26 марта 2010 года № 1-18-107. Утратило силу - постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 22 февраля 2011 года № А-1/34
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 22.02.2011 № А-1/34
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их временной занятости, акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Шортандинском районе в 2010 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций Шортандинского района, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
3. Государственному учреждению (далее – ГУ) «Отдел занятости и социальных программ» Шортандинского района осуществлять направление безработных с их согласия на оплачиваемые общественные работы в порядке очередности согласно дате регистрации.
4. ГУ «Отдел финансов» Шортандинского района обеспечить финансирование общественных работ, в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на 2010 год.
5. Постановление акимата Шортандинского района от 5 февраля 2009 года № А-1/20 «Об организации общественных работ в Шортандинском районе в 2009 году» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-65, опубликованное в районных газетах «Вести» 21 марта 2009 года № 11, «Өрлеу» 21 марта 2009 года № 11), постановление акимата Шортандинского района от 3 августа 2009 года № А-4/165а «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Шортандинского района от 5 февраля 2009 года № А-1/20 «Об организации общественных работ в Шортандинском районе в 2009 году» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-90, опубликованное в районных газетах «Өрлеу» 19 сентября 2009 года № 37, «Вести» 19 сентября 2009 года № 37) признать утратившими силу.

2010 жылы Шортанды ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 23 ақпандағы № А-1/34 қаулысы. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 наурызда № 1-18-107 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 ақпандағы № А-1/34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2011.02.22 № А-1/34 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7, 20 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 7, 8 тармақтарына сәйкес, жұмыс табуда қиындық көріп жүрген жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен уақытша қамтылуын қамтамасыз ету үшін Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданында 2010 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Шортанды ауданы ұйымдарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерлері мен оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Шортанды ауданының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (әрі қарай – ММ) жұмыссыздарды ақылы қоғамдық жұмыстарға жіберуді олардың келісімімен тіркелген күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырсын.
4. Шортанды ауданының «Қаржы бөлімі» ММ қоғамдық жұмыстардың қаржыландырылуын 2010 жылға аудан бюджетінде көзделген қаражаттар шегінде қамтамасыз етсін.
5. Шортанды ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 5 ақпандағы «2009 жылы Шортанды ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы» № А-1/20 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімде 1-18-65 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 наурызда № 11 «Вести», 2009 жылғы 21 наурызда № 11 «Өрлеу» аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысының, 2009 жылғы 3 тамыздағы «2009 жылғы 5 ақпандағы № А-1/20 «2009 жылы Шортанды ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы» қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № А-4/165а (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімде 1-18-90 болып тіркелген, 2009 жылғы 19 қыркүйекте № 37 «Өрлеу», 2009 жылғы 19 қыркүйекте № 37 «Вести» аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

6. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
7. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Шортандинского района Игнатова В.П.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Шортандинского района                 С.Камзебаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким Дамсинского
сельского округа                           Ж.Абдрахманов
Временно исполняющий
обязанности начальника
ГУ «Отдел по делам обороны
Шортандинского района
Акмолинской области                        А.Абишев
Исполняющий обязанности акима
Раевского сельского округа                 Т.Алгазин
Управляющий Шортандинского филиала
Республиканского государственного
казенного предприятия «Центр
по недвижимости по
Акмолинской области»
Комитета регистрационной
службы и оказания
правовой помощи Министерства
юстиции Республики Казахстан               Е.Байсеркеев
Начальник ГУ «Отдел архитектуры
и градостроительства»
Шортандинского района                      Е.Байтоканов
Начальник ГУ
«Отдел финансов»
Шортандинского района                      Л.Жевлакова
Начальник ГУ
«Отдел внутренних дел
Шортандинского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области»                       Е.Жусупов
Аким Новоселовского
сельского округа                           С.Идрисов
Исполняющий обязанности
акима поселка Шортанды                     А.Каиржанов
Исполняющая обязанности начальника
ГУ «Управление юстиции
Шортандинского района»                     Т.Кобылянская
Аким аульного округа Бектау                С.Маменов
Исполняющий обязанности акима
аульного округа Бозайгыр                   Т.Мукушев
Начальник ГУ
«Отдел занятости и
социальных программ»
Шортандинского района                      Ж.Мунтаева
Аким поселка Научный                       В.Мут
Директор ГУ
«Государственный архив»
Шортандинского района                      В.Панасюк
Временно исполняющая
обязанности акима
Пригородного сельского округа              Н.Пистрюга
Аким Новокубанского
сельского округа                           И.Смаилов
Аким поселка Жолымбет                      Д.Сыздыков
Начальник ГУ
«Отдел земельных отношений»
Шортандинского района                      Е.Уразов
Аким Андреевского
сельского округа                           А.Шевченко
Аким Петровского
сельского округа                           В.Шимков
Утверждено
постановлением акимата
Шортандинского района
от 23 февраля 2010 года № А-1/34
Перечень
организаций Шортандинского района, виды, объемы, условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование
организации
Виды оплачиваемых
общественных работ
Объем
выполняемых
общественных
работ
1
ГУ «Аппарат акима
Раевского сельского
округа Шортандинского
района»
Уборка и благоустройство
территории села
2037 квадратных
метров
(далее-кв.м)
2
ГУ «Аппарат акима
поселка Шортанды
Шортандинского
района»
Уборка и благоустройство
территории поселка
3617 кв.м
3
ГУ «Аппарат акима
Новокубанского
сельского округа
Шортандинского
района»
Уборка и благоустройство территории села
Оказание помощи в
делопроизводстве
1827 кв.м
1500 дел
4
ГУ «Аппарат акима
Дамсинского сельского
округа Шортандинского
района»
Уборка и благоустройство территории села
Оказание помощи в делопроизводстве
1168 кв.м
1200 дел
5
ГУ «Аппарат акима
поселка Научный
Шортандинского
района»
Уборка и благоустройство территории поселка
2000 кв.м
6
ГУ «Аппарат акима
аульного округа
Бозайгыр
Шортандинского
района»
Уборка и благоустройство территории аула
2932 кв.м
7
ГУ «Аппарат акима
Андреевского
сельского округа
Шортандинского
района»
Уборка и благоустройство территории села
2000 кв.м
8
ГУ «Аппарат акима
аульного округа
Бектау Шортандинского
района»
Уборка и благоустройство территории аула
2358 кв.м
9
ГУ «Аппарат акима
поселка Жолымбет
Шортандинского
района»
Уборка и благоустройство территории поселка
Оказание помощи в делопроизводстве
5000 кв.м
1000 дел
10
ГУ «Аппарат акима
Петровского сельского
округа Шортандинского
района»
Уборка и благоустройство территории села
Оказание помощи в делопроизводстве
4789 кв.м
573 дел
11
ГУ «Аппарат акима
Новоселовского
сельского округа
Шортандинского
района»
Уборка и благоустройство территории села
1300 кв.м
12
ГУ «Аппарат акима
Пригородного
сельского округа
Шортандинского
района»
Уборка и благоустройство территории села
2210 кв.м
13
ГУ «Отдел по делам
обороны
Шортандинского района
Акмолинской области»
Оказание помощи в делопроизводстве
3000 дел
14
ГУ «Управление
юстиции
Шортандинского
района»
Оказание помощи в делопроизводстве
2500 дел
15
Шортандинский филиал
Республиканского
государственного
казенного предприятия
«Центр по
недвижимости по
Акмолинской области»
Комитета
регистрационной
службы и оказания
правовой помощи
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Оказание помощи в делопроизводстве
2500 дел
16
ГУ «Отдел земельных
отношений»
Шортандинского района
Оказание помощи в делопроизводстве
2500 дел
17
ГУ «Отдел  внутренних
дел Шортандинского
района Департамента
внутренних дел
Акмолинской области»
Оказание помощи в делопроизводстве
2500 дел
18
ГУ «Государственный
архив Шортандинского
района»
Оказание помощи в делопроизводстве
1700 дел
19
ГУ «Отдел архитектуры
и градостроительства»
Шортандинского района
Оказание помощи в делопроизводстве
1800 дел
продолжение таблицы
Размеры оплаты труда
участников (одного
человека в месяц)
Условия общественных
работ
Источники
финансирования
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет
не менее минимального размера
заработной платы
трудовой договор
районный бюджет

6. Осы қаулы 2010 жылғы 1 қаңтардан туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкімінің орынбасары В.П.Игнатовқа жүктелсін
8. Осы қаулы Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі                   С.Қамзебаев
КЕЛІСІЛДІ:
Дамса селолық
округінің әкімі                            Ж.Абдрахманов
«Ақмола облысы
Шортанды ауданының
қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
ММ бастығының уақытша
міндетін атқарушы                          А.Әбішев
Раевка селолық
округі әкімінің
міндетін атқарушы                          Т.Алгазин
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігінің
тіркеу қызметі және
құқықтық көмек көрсету
Комитеттің «Ақмола облысы
бойынша жылжымайтын
мүлік жөніндегі орталық»
республикалық мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорны
Шортанды филиалының басқармасы             Е.Байсеркеев
Шортанды ауданының
«Сәулет және қала
құрылысы бөлімі» ММ бастығы                Е.Байтоқанов
Шортанды ауданының
«Қаржы бөлімі» ММ бастығы                  Л.Жевлакова
Ақмола облысының ішкі істер
Департаментінің
«Шортанды ауданының
ішкі істер бөлімі» ММ бастығы              Е.Жүсіпов
Новоселовка селолық
округінің әкімі                            С.Идрисов
Шортанды кенті әкімінің
міндетін атқарушы                          А.Қайыржанов
«Шортанды ауданының
Әділет басқармасы»
ММ бастығының міндетін атқарушы            Т.Кобылянская
Бектау ауылдық округінің әкімі             С.Маменов
Бозайғыр ауылдық
округі әкімінің
міндетін атқарушы                          Т.Мұқышев
Шортанды ауданының
«Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» ММ бастығы                         Ж.Мунтаева
Научный кентінің әкімі                     В.Мут
«Шортанды ауданының
мемлекеттік мұрағаты»
ММ директоры                               В.Панасюк
Пригородное селолық
округі әкімінің
уақытша міндетін атқарушы                  Н.Пистрюга
Новокубанка селолық
округінің әкімі                            И.Смайылов
Жолымбет кентінің әкімі                    Д.Сыздықов
Шортанды ауданының
«Жер қатынастары бөлімі»
ММ бастығы                                 Е.Уразов
Андреевка селолық
округінің әкімі                            А.Шевченко
Петровка селолық
округінің әкімі                            В.Шимков
Шортанды ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 23.02. № А-1/34
қаулысымен бекітілген
Шортанды ауданы ұйымдарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерлері мен оларды қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Ақылы қоғамдық
жұмыстардың түрлері
Орындалатын
қоғамдық
жұмыстардың
көлемі
1
Шортанды ауданының
«Раевка селолық округі
әкімінің аппараты» ММ
Село аумағын жинау
және абаттандыру
2037 шаршы метр
(әрі қарай-ш.м)
2
Шортанды ауданының
«Шортанды кенті
әкімінің аппараты» ММ
Кент аумағын жинау
және абаттандыру
3617 ш.м
3
Шортанды ауданының
«Новокубанка селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Село аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
1827 ш.м
1500 іс
4
Шортанды ауданының
«Дамса селолық округі
әкімінің аппараты» ММ
Село аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
1168 ш.м
1200 іс
5
Шортанды ауданының
«Научный кенті әкімінің
аппараты» ММ
Кент аумағын жинау және абаттандыру
2000 ш.м
6
Шортанды ауданының
«Бозайғыр ауылдық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Ауыл аумағын жинау және абаттандыру
2932 ш.м
7
Шортанды ауданының
«Андреевка селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Село аумағын жинау және абаттандыру
2000 ш.м
8
Шортанды ауданының
«Бектау ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
Ауыл аумағын жинау және абаттандыру
2358 ш.м
9
Шортанды ауданының
«Жолымбет кенті
әкімінің аппараты» ММ
Кент аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
5000 ш.м
1000 іс
10
Шортанды ауданының
«Петровка селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Село аумағын жинау және абаттандыру
Іс жүргізуде көмек көрсету
4789 ш.м
573 іс
11
Шортанды ауданының
«Новоселовка селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Село аумағын жинау және абаттандыру
1300 ш.м
12
Шортанды ауданының
«Пригородное селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
Село аумағын жинау және абаттандыру
2210 ш.м
13
«Ақмола облысы Шортанды
ауданының қорғаныс
істері жөніндегі
бөлімі» ММ
Іс жүргізуде көмек көрсету
3000 іс
14
«Шортанды ауданының
әділет басқармасы» ММ
Іс жүргізуде көмек көрсету
2500 іс
15
Қазақстан Республикасы
әділет Министрлігінің
тіркеу қызметі және
құқықтық көмек көрсету
Комитетінің «Ақмола
облысы бойынша
жылжымайтын мүлік
жөніндегі орталық»
Республикалық
мемлекеттік қазынашылық
кәсіпорнының Шортанды
филиалы
Іс жүргізуде көмек көрсету
2500 іс
16
Шортанды ауданының «Жер
қатынастары бөлімі» ММ
Іс жүргізуде көмек көрсету
2500 іс
17
«Ақмола облысының ішкі
істер Департаментінің
Шортанды ауданының ішкі
істер бөлімі» ММ
Іс жүргізуде көмек көрсету
2500 іс
18
«Шортанды ауданының
мемлекеттік мұрағаты» ММ
Іс жүргізуде көмек көрсету
1700 іс
19
Шортанды ауданының
«Сәулет және қала
құрылысы бөлімі» ММ
Іс жүргізуде көмек көрсету
1800 іс
Қытысушылардың еңбегіне
төленетін ақының
мөлшерлері
(әр адамға бір айда)
Қоғамдық жұмыстардың
шарттары
Қаржыландыру
көздері
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
аудандық бюджет
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
Аудандық
бюджетінің
қаражатынан
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
Аудандық
бюджетінің
қаражатынан
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
Аудандық
бюджетінің
қаражатынан
жалақының ең төменгі
мөлшерінен кем емес
еңбек шарты
Аудандық
бюджетінің
қаражатынан