О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С-22/2 "О районном бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 14 апреля 2010 года № С-25/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 19 апреля 2010 года № 1-18-110. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № С-37/9
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 06.04.2011 № С-37/9
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, на основании решения сессии областного маслихата от 6 апреля 2010 года № 4С-23-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 «Об областном бюджете на 2010-2012 годы»», а также предложением акимата Шортандинского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С-22/2 «О бюджете района на 2010-2012 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-99, опубликованное в районных газетах «Вести» № 4 от 30 января 2010 года и «Өрлеу» № 4 от 30 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1 цифры «2 010 443» заменить на цифры «2 054 530,6», цифры «1 609 943» заменить на цифры «1 654 030,6»;
в подпункте 2) пункта 1 цифры «2 028 343» заменить на цифры «2 080 977,3»;
в подпункте 5) пункта 1 цифры «-28 583» заменить на цифры «-37 129,7»;
в подпункте 6) пункта 1 цифры «28 583» заменить на цифры «37 129,7».
2) подпункт 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
«2) на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне, и финансовые услуги в сумме 4 038 тысяч тенге;»;

Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы № С-22/2 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанда аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі № С-25/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 сәуірде № 1-18-110 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 сәуірдегі № С-37/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011.04.06 № С-37/9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихат сессиясының 2010 жылдың 6 сәуіріндегі № 4С-23-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсанындағы № 4С-19-2 «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімі негізінде, сонымен қатар Шортанды ауданы әкімдігінің ұсынысымен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы  № С-22/2 «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-99 тіркелген, 2010 жылдың 30 қаңтарында № 4 аудандық «Вести» және 2010 жылдың 30 қаңтарында № 4 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған), шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың
1) тармақшасындағы «2 010 443» цифрлары «2 054 530,6» цифрларына ауыстырылсын,
«1 609 943» цифрлары «1 654 030,6» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың
2) тармақшасындағы «2 028 343» цифрлары «2 080 977,3» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасындағы «-28 583» цифрлары «-37 129,7» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасындағы «28 583» цифрлары «37 129,7» цифрларына ауыстырылсын.
2) 4 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«2) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге және қаржылық қызметтерге 4 038 мың теңге сомасында;»;

3) в подпункте 1) пункта 6 цифры «73 164» заменить на цифры «75 484»;
подпункт 7) пункта 6 изложить в новой редакции:
«7) на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны в сумме 5 590 тысяч тенге;»;
подпункт 8) пункта 6 изложить в новой редакции:
«8) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 242,6 тысяч тенге»;
в подпункте 15) пункта 6 цифры «12 088» заменить на цифры «12 676»;
в подпункте 16) пункта 6 цифры «7 070» заменить на цифры «6 791»;
пункт 6 дополнить подпунктом 18) следующего содержания:
«18) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 9 590 тысяч тенге»;
4) в подпункте 6) пункта 7 цифры «9 000» заменить на цифры «44 000»;
5) в пункте 9 цифры «89 280» заменить на цифры «44 640»;
6) в пункте 11 цифры «8 000» заменить на цифры «797»;
7) пункт 13-1 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
«6) на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 8 546,7 тысяч тенге, в том числе в республиканский бюджет 8 522,4 тысяч тенге, в областной бюджет 24,3 тысяч тенге».
2. Приложения 1, 5 к решению районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С-22/2 «О бюджете района на 2010-2012 годы» изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г. Астафьева
Секретарь районного
маслихата                                  Г. Скирда
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                                С. Камзебаев
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования» Шортандинского района        О. Мут
И.о. начальника государственного
учреждения «Отдел финансов»
Шортандинского района                      Е. Рысьева
Приложение № 1 к решению
сессии районного маслихата

3) 6 тармақтың 1) тармақшасындағы «73 164» цифрлары «75 484» цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«7) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға; 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге 5 590 мың теңге сомасында;»;
6 тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«8) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге 242,6 мың теңге сомасында»;
6 тармақтың 15) тармақшасындағы «12 088» цифрлары «12 676» цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақтың 16) тармақшасындағы «7 070» цифрлары «6 791» цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақ келесі мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:
«18) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 9 590 мың теңге сомасында»;
4) 7 тармақтың 6) тармақшасындағы «9 000» цифрлары «44 000» цифрларына ауыстырылсын;
5) 9 тармақтағы «89 280» цифрлары «44 640» цифрларына ауыстырылсын;
6) 11 тармақтағы «8 000» цифрлары «797» цифрларына ауыстырылсын;
7) 13-1 тармақ келесі мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
«6) пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтаруға 8 546,7 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджетке 8 522,4 мың теңге, облыстық бюджетке 24,3 мың теңге».
2. Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсандағы №С-22/2 «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            Г. Астафьева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г. Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                                С. Қамзебаев
Шортанды ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            О. Мут
Шортанды ауданының «Қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығының м.а.    Е. Рысьева
Аудандық мәслихатының

54138
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
3345
004
Информатизация системы  образования в государственных  учреждениях образования  района (города  областного значения)
4668
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12025
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
34100
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
68658,6
2
Социальная помощь
56971,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3155
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3155
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53816,6
002
Программа занятости
16316
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4341
005
Государственная адресная социальная помощь
3101
006
Жилищная помощь
2114
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6421
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
407
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7756
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов  обязательными  гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3490
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
242,6
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года  по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

54138
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
3345
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4668
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12025
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
34100
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
68658,6
2
Әлеуметтiк көмек
56971,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3155
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
3155
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53816,6
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16316
004
Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету
4341
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3101
006
Тұрғын үй көмегі
2114
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6421
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
407
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7756
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
3490
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
242,6
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу