О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года № С-21/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14 декабря 2010 года № С-29/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 24 декабря 2010 года № 1-19-187. Утратило силу - решением Бурабайского районнного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2011 года № С-30/5
Сноска. Утратило силу - решением Бурабайского районнного маслихата Акмолинской области от 10.02.2011 № С-30/5
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, решением Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 4С-29-6 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 21 декабря 2009 года № С-21/1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-170, опубликовано 21 января 2010 года в районной газете «Бурабай», 18 января 2010 года в районной газете «Луч»), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5405299,6» заменить на цифры «5405199,6»;
цифры «3643795,6» заменить на цифры «3643695,6».
в подпункте 2):
цифры «5113385,4» заменить на цифры «5113285,4».
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры «4000,0» заменить на цифры «3900,0».
в приложении 1 к вышеуказанному решению:
в разделе 1. «Доходы» цифры «5405299,6» заменить на цифры «5405199,6»;
по категории 4 «Поступления трансфертов» цифры «3643795,6» заменить на цифры «3643695,6».
в разделе II. «Затраты» цифры «5113385,4» заменить на цифры «5113285,4»;
в функциональной группе 7 «Жилищно-коммунальное хозяйство» цифры «338623,1» заменить на цифры «338523,1»;
в функциональной подгруппе 02 «Коммунальное хозяйство» цифры «213630,1» заменить на цифры «213530,1»;
по администратору бюджетной программы 458 «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)» цифры «213630,1» заменить на цифры «213530,1»;
по программе 030 «Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров» цифры «37178,1» заменить на цифры «37078,1».

Бурабай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-21/1 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № С-29/3 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылы 24 желтоқсанда № 1-19-187 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 ақпандағы № С-30/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011.02.10 № С-30/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, Ақмола облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-6 «Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 «2010-2012 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджетi туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-21/1 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-170 тіркелген, 2010 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Бурабай» газетінде, 2010 жылдың 18 қаңтарында аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
«5405299,6» сандары «5405199,6» сандарына ауыстырылсын;
«3643795,6» сандары «3643695,6» сандарына ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
«5113385,4» сандары «5113285,4» сандарына ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
«4000,0» сандары «3900,0» сандарына ауыстырылсын.
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында:
1 «Кірістер» бөлімінде «5405299,6» сандары «5405199,6» сандарына ауыстырылсын;
4 санат бойынша «Трансферттердің түсімдері» «3643795,6» сандары «3643695,6» сандарына ауыстырылсын.
ІІ «Шығындар» бөлімінде «5113385,4» сандары «5113285,4» сандарына ауыстырылсын;
7 функционалдық топта «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы» «338623,1» сандары «338523,1» сандарына ауыстырылсын;
02 функционалдық шағын топта «Коммуналдық шаруашылық» «213630,1» сандары «213530,1» сандарына ауыстырылсын;
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» 458 бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша «213630,1» сандары «213530,1» сандарына ауыстырылсын;
«Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту» 030 бағдарламасы бойынша «37178,1» сандары «37078,1» сандарына ауыстырылсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Бурабайского района Акмолинской области и вводится в действия с 1 января 2010 года.
Председатель XXIX сессии
районного маслихата                        О.Тишков
Секретарь
районного маслихата                        Г.Марченко
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Бурабайского района»                       Г.Тналинова

2. Осы шешiм Ақмола облысының Бурабай аудандық Әдiлет басқармасында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енедi және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXIX сессиясының төрағасы                  О.Тишков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Г.Марченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев
«Бурабай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г.Тінәлинова