О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 9 апреля 2010 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 мая 2010 года за № 3333. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом маслихата Актюбинской области от 5 июля 2011 года № 07-01-02/255.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом маслихата Актюбинской области от 05.07.2011 № 07-01-02/255.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 259 "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы"" областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3309, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 26 января 2010 года № 12-13 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решением областного маслихата от 11 февраля 2010 года № 279 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3329, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 16 марта 2010 года № 36-37) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "75 798 860,5" заменить цифрами "83 754 404,5",
в том числе по:
налоговым поступлениям -
цифры "21 694 945" заменить цифрами "28 181 722";
неналоговым поступлениям -
цифры "98 695" заменить цифрами "1 498 695";
поступлениям трансфертов -
цифры "54 005 220,5" заменить цифрами "54 073 987,5";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "77 834 985,4" заменить цифрами "86 059 641,6";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "-202 105" заменить цифрами "-202 105,1",
в том числе:
бюджетные кредиты -

Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 293 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 5 мамырда № 3333 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 шілдедегі № 07-01-02/255 хатымен.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.07.05 № 07-01-02/255 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 наурыздағы № 259 "2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3309 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 12-13 жарияланған облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3329 тіркелген, 2010 жылғы 16 наурызда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 36-37 жарияланған, 2010 жылғы 11 ақпандағы № 279 "Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"75 798 860,5" деген цифрлар "83 754 404,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша -
"21 694 945" деген цифрлар "28 181 722" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша -
"98 695" деген цифрлар "1 498 695" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"54 005 220,5" деген цифрлар "54 073 987,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"77 834 985,4" деген цифрлар "86 059 641,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"- 202 105" деген цифрлар "- 202 105,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -

14 582
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
21 573
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
58 347
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
195 000
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
88 187
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
55 658
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 290
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
421 500
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
105 350
04
9
261
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
68 993
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 437 447
271
Управление строительства области
3 444 339
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
895 028
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 874 711
037
Строительство и реконструкция объектов образования
674 600
05
Здравоохранение
17 062 664,4
2
Охрана здоровья населения
377 234
253
Управление здравоохранения области
377 234
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
100 510
006
Услуги по охране материнства и детства
150 489
007
Пропаганда здорового образа жизни
124 768
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 467
3
Специализированная медицинская помощь

14 582
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21 573
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
58 347
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
195 000
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
88 187
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
55 658
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 290
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар калалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
421 500
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105 350
04
9
261
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 993
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 437 447
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 444 339
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
895 028
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 874 711
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
674 600
05
Денсаулық сақтау
17 062 664,4
2
Халықтың денсаулығын қорғау
377 234
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
377 234
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
100 510
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
150 489
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
124 768
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 467
3
Мамандандырылған медициналық көмек

895 271
05
9
271
Управление строительства области
6 023 195
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 023 195
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 920 865
1
Социальное обеспечение
814 983
256
Управление координации занятости и социальных программ области
450 773
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
179 715
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
271 058
261
Управление образования области
364 210
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
364 210
2
Социальная помощь
975 670
256
Управление координации занятости и социальных программ области
975 670
003
Социальная поддержка инвалидов
87 183
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
104 709
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
444 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
16 391
06
2
256
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

895 271
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 023 195
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 023 195
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 920 865
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
814 983
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
450 773
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
179 715
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
271 058
261
Облыстың білім басқармасы
364 210
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
364 210
2
Әлеуметтiк көмек
975 670
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
975 670
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
87 183
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104 709
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
444 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 391
06
2
256
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

225 587
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
97 800
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
130 212
256
Управление координации занятости и социальных программ области
130 212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58 422
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 790
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
65 000
06
9
256
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 093 521
1
Жилищное хозяйство
3 372 750
271
Управление строительства области
3 372 750
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
350 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 436 750
2
Коммунальное хозяйство
5 274 733
271
Управление строительства области
1 128 506
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
714 652
028
Газификация населенных пунктов

225 587
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 800
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
130 212
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
130 212
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 422
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 790
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
65 000
06
9
256
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 093 521
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 372 750
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 372 750
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
350 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 436 750
2
Коммуналдық шаруашылық
5 274 733
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 128 506
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
714 652
028
Елді мекендерді газдандыру

408 258
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
5 596
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
4 146 227
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
32 752
004
Газификация населенных пунктов
1 164 473
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
8 152
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
145 200
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 461 134
07
2
279
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
366 256
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
299 267
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
72 493
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
596 500
3
Благоустройство населенных пунктов
446 038
271
Управление строительства области
446 038
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
446 038
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 067 965
1
Деятельность в области культуры
2 457 841
262
Управление культуры области
1 275 573
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
26 673
003
Поддержка культурно-досуговой работы
164 841
004
Увековечение памяти деятелей государства
87 800
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
194 005
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
621 326
012
Материально-техническое оснащение государственных органов

408 258
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
5 596
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 146 227
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 752
004
Елді мекендерді газдандыру
1 164 473
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
8 152
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
145 200
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 461 134
07
2
279
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
366 256
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
299 267
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
72 493
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
596 500
3
Елді-мекендерді көркейту
446 038
271
Облыстың құрылыс басқармасы
446 038
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
446 038
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6 067 965
1
Мәдениет саласындағы қызмет
2 457 841
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 275 573
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 673
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
164 841
004
Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
87 800
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
194 005
007
Театр және музыка өнерін қолдау
621 326
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру

013
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
98 812
014
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
24 720
263
Управление внутренней политики области
138 045
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
79 042
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
56 408
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 595
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
3 219 474
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
3 219 474
271
Управление строительства области
850 000
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
850 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2 369 474
007
Развитие теплоэнергетической системы
2 369 474
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6 411 976
1
Сельское хозяйство
792 100
255
Управление сельского хозяйства области
759 278
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
62 028
002
Поддержка семеноводства
82 352
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 654
010
Государственная поддержка племенного животноводства
139 938
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
34 174
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
473
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 100
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
417 359
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
18 200
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
32 822
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
32 822
2
Водное хозяйство
2 291 188
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 812
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 720
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
138 045
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 042
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
56 408
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 595
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
3 219 474
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
3 219 474
271
Облыстың құрылыс басқармасы
850 000
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
850 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 369 474
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
2 369 474
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6 411 976
1
Ауыл шаруашылығы
792 100
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
759 278
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 028
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
82 352
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 654
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
139 938
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
34 174
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
473
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 100
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
417 359
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
18 200
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
32 822
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 822
2
Су шаруашылығы
2 291 188
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 847
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
129 521
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
129 521
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
41 962
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
39 576
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 386
271
Управление строительства области
49 791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
41 516
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
8 275
272
Управление архитектуры и градостроительства области
37 768
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
23 848
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
10 000
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
920
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 000
12
Транспорт и коммуникации
3 765 402
12
1
Автомобильный транспорт
2 250 934
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 250 934
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 785 903
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
139 731
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
325 300
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 514 468
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 514 468
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
30 376
002
Развитие транспортной инфраструктуры
30 550
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) собщениям
233 936
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
284
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
604 400
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров

010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 847
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
129 521
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
129 521
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
41 962
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 576
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 386
271
Облыстың құрылыс басқармасы
49 791
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 516
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
8 275
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
37 768
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 848
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10 000
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
920
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 000
12
Көлiк және коммуникация
3 765 402
1
Автомобиль көлiгi
2 250 934
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 250 934
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 785 903
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
139 731
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
325 300
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 514 468
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 514 468
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 376
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
30 550
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
233 936
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
284
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
604 400
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

596 650
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
221 238
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
149 607
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2 890 831
253
Управление здравоохранения области
183 705
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
183 705
261
Управление образования области
2 707 126
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 586 592
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 120 534
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
196 664
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
51 567
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
51 567
253
Управление здравоохранения области
22 699
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
22 699
04
5
261
Управление образования области
122 398
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
122 398
9
Прочие услуги в области образования
1 503 478
261
Управление образования области
402 535
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
68 605
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
17 737
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
24 815
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
67 215
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
107 074
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
48 096
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
68 993
271
Управление строительства области
1 100 943
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

596 650
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
221 238
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 607
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
2 890 831
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
183 705
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
183 705
261
Облыстың білім басқармасы
2 707 126
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 586 592
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 120 534
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
196 664
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
51 567
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
51 567
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 699
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
22 699
04
5
261
Облыстың білім басқармасы
122 398
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
122 398
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 503 478
261
Облыстың білім басқармасы
402 535
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 605
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17 737
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24 815
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
67 215
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
107 074
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
48 096
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 993
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 100 943
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер