О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 12 мая 2008 года № 167 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Актюбинской области от 25 мая 2010 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 июня 2010 года № 3335
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Облыс әкімдігінің 2008 жылғы 12 мамырдағы № 167 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізімін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 25 мамырдағы № 163 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 14 маусымда № 3335 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28-бабының 3-тармағына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата области от 12 мая 2008 года № 167 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3254, опубликованное в газетах «Ақтөбе», «Актюбинский вестник» 10 июня 2008 года № 69) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
таблицу «Реки:» дополнить пунктами 11, 12, 13 следующего содержания:
«
11
Кара Хобда

1. Облыс әкімдігінің 2008 жылғы 12 мамырдағы № 167 «Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізімін бекіту туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3254 тіркелген және «Ақтөбе», «Актюбинский вестник» газеттерінің 2008 жылғы 10 маусымдағы № 69 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасындағы:
«Өзендер:» деген кесте мына мазмұндағы 11, 12, 13 тармақтармен толықтырылсын:
«
11
Қара Қобда