О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2009 года № 211 "О бюджете города Актобе на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 16 апреля 2010 года № 246. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 05 мая 2010 года № 3-1-133. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 января 2011 года № 327
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.01.2011 № 327.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, пунктами 2 и 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решением областного маслихата от 9 апреля 2010 года № 293 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 «Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 24 декабря 2009 года № 211 «О бюджете города Актобе на 2010 - 2012 годы», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 января 2010 года за № 3-1-126, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 3 февраля 2010 года № 17-18 (с учҰтом внесенных в него изменений и дополнений решением маслихата города Актобе от 17 февраля 2010 года № 235 «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 24 декабря 2009 года № 211 «О бюджете города Актобе на 2010 - 2012 годы», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 марта 2010 года за № 3-1-129, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 26 марта 2010 года № 40-41) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «19 502 013» заменить цифрами «22 593 118», в том числе по:
налоговым поступлениям цифры «9 956 869» заменить цифрами «10 126 869»;
неналоговым поступлениям цифры «595 870» заменить цифрами «675 870»;
поступлениям трансфертов цифры «7 234 274» заменить цифрами «10 075 379»;
в подпункте 2):
затраты цифры «18 593 030,1» заменить цифрами «21 564 135»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры «60 000» заменить цифрами «180 000», в том числе:
приобретение финансовых активов тенге «60 000» заменить цифрами «180 000»;
в подпункте 5):
профицит бюджета цифры «848 982,9» заменить цифрами «848 983»;
в подпункте 6):
использование профицита бюджета цифры «-848 982,9» заменить цифрами «- 848 983».

"2010-2012 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 211 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 246 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 05 мамырда № 3-1-133 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 327 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011.01.28 № 327 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 және 4 тармақтарына және «2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 293 шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 3-1-126 санымен тіркелген, 2010 жылғы 3 ақпандағы № 17-18 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған «2010 - 2012 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 211 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 9 наурыздағы № 3-1-129 санымен тіркелген, 2010 жылғы 26 наурыздағы № 40-41 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған, «2010 - 2012 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 211 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 17 ақпандағы № 235 шешімімен оған енгізілген өзгерістер мен толықтырулар ескеріліп) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «19 502 013» сандары «22 593 118» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша «9 956 869» сандары «10 126 869» сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша «595 870» сандары «675 870» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері «7 234 274» сандары «10 075 379» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «18 593 030,1» сандары «21 564 135» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо «60 000» саны «180 000» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «60 000» саны «180 000» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет профициті «848 982,9» сандары «848 983» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет профицитін пайдалану «-848 982,9» сандары «-848 983» сандарымен ауыстырылсын.

2) в пункте 6:
в части абзаца 1:
цифры «124 468» заменить цифрами «131 227»;
5 и 6 абзацы изложить в следующей редакции:
«129 981 тысяч тенге на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
«11 328 тысяч тенге на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
в части абзаца 7:
цифры «5 695» заменить цифрами «6 458»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 149 921 тысяч тенге.
3) в пункте 11:
дополнить абзацем следующего содержания:
на строительство новых объектов образования – 459 028 тысяч тенге.
4) в пункте 12:
в части абзаца 4:
цифры «50 000» заменить цифрами «350 000»;
в части абзаца 5:
цифры «100 000» заменить цифрами «300 000»;
в части абзаца 7:
цифры «150 000» заменить цифрами «446 038»;
в части абзаца 8:
цифры «200 000» заменить цифрами «1 059 200»;
в части абзаца 10:
цифры «55 513» заменить цифрами «55 687»;
в части абзаца 13:
цифры «139 000» заменить цифрами «160 000»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
на выплату заработной платы работникам бюджетной сферы – 246 454 тысяч тенге;
на проведение областной молодҰжной марафон-эстафеты «Расцвет села-расцвет Казахстана» – 127 212 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 14 500 тысяч тенге;
на развитие объектов спорта – 89 413 тысяч тенге;
на ремонт дорог – 70 000 тысяч тенге.
5) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии             Секретарь маслихата
маслихата города Актобе              города Актобе
В. Друзьяк                     С. Шинтасова
Приложение 1
к решению маслихата
города Актобе

2) 6 тармақтағы:
1 азат жол бөлігінде:
«124 468» сандары «131 227» сандарымен ауыстырылсын;
5 және 6 азат жолдары келесідей редакцияда жазылсын:
«129 981 мың теңге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге»;
«11 328 мың теңге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге»;
7 азат жол бөлігінде:
«5 695» сандары «6 458» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 149 921 мың теңге.
3) 11 тармақтағы:
келесі мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын:
жаңа білім беру объектілерін салуға – 459 028 мың теңге.
4) 12 тармақтағы:
4 азат жол бөлігінде:
«50 000» сандары «350 000» сандарымен ауыстырылсын;
5 азат жол бөлігінде:
«100 000» сандары «300 000» сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жол бөлігінде:
«150 000» сандары «446 038» сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жол бөлігінде:
«200 000» сандары «1 059 200» сандарымен ауыстырылсын;
10 азат жол бөлігінде:
«55 513» сандары «55 687» сандарымен ауыстырылсын;
13 азат жол бөлігінде:
«139 000» сандары «160 000» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы азат жолдармен толықтырылсын:
бюджет саласының қызметкерлеріне еңбек ақы төлеуге – 246 454 мың теңге;
«Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі» облыстық жастар марафон-эстафетасын жүргізуге – 127 212 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 14 500 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 89 413 мың теңге;
жолдарды жөндеуге – 70 000 мың теңге.
5) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының          Ақтөбе қалалық
сессия төрағасы             мәслихатының хатшысы
В. Друзьяк                  С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының

11328,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
185668,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
61231,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61231,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
58289,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1942,0
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
1000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6995264,5
1
Жилищное хозяйство
3465459,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
165200,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
15000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
150200,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3300259,0
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
670936,0
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2104569,0
019
Строительство жилья
524754,0
2
Коммунальное хозяйство
2025124,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2025124,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
316445,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
100000,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
2672,0
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1606007,0
3
Благоустройство населенных пунктов
1504681,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

11328,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
185668,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
61231,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61231,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58289,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1942,0
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1000,0
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
6995264,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3465459,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
165200,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
15000,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
150200,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3300259,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
670936,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2104569,0
019
Тұрғын үй салу
524754,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2025124,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2025124,0
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
316445,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
100000,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
2672,0
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
1606007,0
3
Елді-мекендерді көркейту
1504681,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі