О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 24 декабря 2009 года № 211 "О бюджете города Актобе на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 октября 2010 года № 296. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 27 октября 2010 года № 3-1-144. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 января 2011 года № 327
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.01.2011 № 327.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2010 - 2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 211 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 января 2010 года за № 3-1-126, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 3 февраля 2010 года № 17-18) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «22 786 401» заменить цифрами «25 851 317», в том числе по:
налоговым поступлениям цифры «10 376 869» заменить цифрами «10 396 268»;
неналоговым поступлениям цифры «675 870» заменить цифрами «656 471»;
поступлениям трансфертов цифры «10 018 662» заменить цифрами «13 083 578»;
в подпункте 2):
затраты цифры «21 857 418» заменить цифрами «24 911 534»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры «80 000» заменить цифрами «90 800», в том числе:
приобретение финансовых активов тенге «80 000» заменить цифрами «90 800».
2) в пункте 6:
в части абзаца 5:
цифры «128 478» заменить цифрами «121 718»;
в части абзаца 6:
цифры «11 328» заменить цифрами «2 718»;
3) в пункте 7:
в части абзаца 1:
цифры «1 607 888» заменить цифрами «3 357 951»;
4) в пункте 8:
в части абзаца 1:
цифры «24 582» заменить цифрами «24 570»;
в части абзаца 2:
цифры «44 328» заменить цифрами «44 312»;
5) в пункте 11:
в части абзаца 1:
цифры «1 000 000» заменить цифрами «2 345 000»;
в части абзаца 3:

"2010-2012 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 211 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 296 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 қазанда № 3-1-144 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 327 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011.01.28 № 327 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2010 - 2012 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 211 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 21 қаңтарда № 3-1-126 санымен тіркелген, 2010 жылғы 3 ақпандағы № 17-18 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «22 786 401» сандары «25 851 317» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша «10 376 869» сандары «10 396 268» сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша «675 870» сандары «656 471» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері «10 018 662» сандары «13 083 578» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «21 857 418» сандары «24 911 534» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо «80 000» саны «90 800» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «80 000» саны «90 800» сандарымен ауыстырылсын.
2) 6-тармақтағы:
5-азат жол бөлігінде:
«128 478» сандары «121 718» сандарымен ауыстырылсын;
6-азат жол бөлігінде:
«11 328» сандары «2 718» сандарымен ауыстырылсын;
3) 7-тармақтағы:
1-азат жол бөлігінде:
«1 607 888» сандары «3 357 951» сандарымен ауыстырылсын;
4) 8-тармақтағы:
1-азат жол бөлігінде:
«24 582» сандары «24 570» сандарымен ауыстырылсын;
2-азат жол бөлігінде:
«44 328» сандары «44 312» сандарымен ауыстырылсын;
5) 11-тармақтағы:
1-азат жол бөлігінде:
«1 000 000» сандары «2 345 000» сандарымен ауыстырылсын;
3-азат жол бөлігінде:

цифры «64 500» заменить цифрами «70 400»;
исключить абзац 17;
7) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии             Секретарь маслихата
маслихата города Актобе              города Актобе
А. Шахаров                      С. Шинтасова
Приложение 1
к решению внеочередной
двадцать седьмой сессии
маслихата города Актобе

«64 500» сандары «70 400» сандарымен ауыстырылсын;
17-азат жол алынып тасталсын;
7) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының       Ақтөбе қалалық
сессия төрағасы          мәслихатының хатшысы
А. Шахаров                 С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезектен тыс жиырма жетінші сессиясының

5108877,0
006
Дополнительное образование для детей
369493,0
9
Прочие услуги в области образования
1947158,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1244308,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25666,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
47385,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
20787,0
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1150200,0
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
270,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
702850,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
702850,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1259344,0
2
Социальная помощь
1195865,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1195865,0
002
Программа занятости
228684,0
005
Государственная адресная социальная помощь
17274,0
006
Жилищная помощь
11200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
518140,0
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
4666,0
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
112,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1035,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
35594,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86908,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
72425,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
43403,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
2718,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

5108877,0
006
Балаларға қосымша білім беру
369493,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
1947158,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1244308,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25666,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
47385,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
20787,0
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
1150200,0
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
270,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
702850,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
702850,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1259344,0
2
Әлеуметтік көмек
1195865,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1195865,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
228684,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17274,0
006
Тұрғын үй көмегі
11200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
518140,0
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
4666,0
009
1999 жылдың 26 шілдесінде «Отан», «Даңқ» ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы» атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
112,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1035,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
35594,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
86908,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
72425,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
43403,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
2718,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу