О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 175 "О бюджете Каргалинского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27 июля 2010 года № 216. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 11 августа 2010 года № 3-6-105. Утратило силу - решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 28 марта 2011 года № 284
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 28.03.2011 № 284
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпункта 4 пункта 2 и  пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2010 года № 406 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 175 «О бюджете Каргалинского района на 2010-2012 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-95, опубликованное 28 января, 4 февраля, 11 февраля, 18 февраля 2010 года в газетах «Қарғалы») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры «2 617 826» заменить цифрами «2 581 306»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры «2 308 176» заменить цифрами «2 259 656»;
в подпункте 2):
затраты -
цифры «2 658 833,4» заменить цифрами «2 622 313,4»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры «13 565» заменить цифрами «13 238»;
в том числе по:
погашениям бюджетных кредитов –
цифру «0» заменить цифрами «327»;
дефицит бюджета -
цифры «-13 565» заменить цифрами «-54 245,4»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета –
цифры «13 565» заменить цифрами «54 245,4».
2) в пункте 7:
в абзаце 4:
цифры «7 345» заменить цифрами «7 723».
3) в пункте 8:
в абзаце 2:
цифры «16 440» заменить цифрами «17 640».
4) в пункте 13:
в абзаце 2:
цифры «6 942» заменить цифрами «5 378»;
в абзаце 5:
цифры «220 012» заменить цифрами «170 012»;
в абзаце 6:
цифры «50 900» заменить цифрами «48 966»;
в абзаце 8:
цифры «3 514» заменить цифрами «3 693»;
в абзаце 12:
цифры «324» заменить цифрами «570»;
14 и 15 абзацы дополнить текстами следующего содержания:
175 тысяч тенге – на услуги по настройке системы электронного документооборота в рамках единой транспортной среды государственных органов;

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 175 "Қарғалы ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 шілдедегі № 216 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 тамызда № 3-6-105 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы № 284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.03.28 № 284 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 406 «2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы» қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 175 «Қарғалы ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік-құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-95 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 28 қаңтарда, 4 ақпанда, 11 ақпанда, 18 ақпанда «Қарғалы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
кірістер -
«2 617 826» саны «2 581 306» санымен алмастырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша -
«2 308 176» саны «2 259 656» санымен алмастырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
«2 658 833,4» саны «2 622 313,4» санымен алмастырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
«13 565» саны «13 238» санымен алмастырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу -
«0» саны «327» санымен алмастырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
«-13 565» саны «-54 245,4» санымен алмастырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
«13 565» саны «54 245,4» санымен алмастырылсын.
2) 7 тармақтағы:
4 қайырмада:
«7 345» саны «7 723» санымен алмастырылсын.
3) 8 тармақтағы:
2 қайырмада:
«16 440» саны «17 640» санымен алмастырылсын.
4) 13 тармақтағы:
2 қайырмада:
«6 942» саны «5 378» санымен алмастырылсын;
5 қайырмада:
«220 012» саны «170 012» санымен алмастырылсын;
6 қайырмада:
«50 900» саны «48 966» санымен алмастырылсын;
8 қайырмада:
«3 514» саны «3 693» санымен алмастырылсын;
12 қайырмада:
«324» саны «570» санымен алмастырылсын;
14 және 15 қайырмалар келесі мазмұндармен толықтырылсын:
Мемлекеттік органдардың бірыңғай көліктік ортасы ауқымында электрондық құжат айналымы жүйесін қондыру қызметтеріне – 175 мың теңге;

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0
V. Дефицит бюджета
-54245,4
VI. Финансирование дефицита( использование профицита) бюджета
54245,4
Кат
его
рия
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименования
Сумма тыс.
тенге
7
Поступление займов
13565
01
Внутри государственные займы
13565
2
Договора займа
13565
Фун
кци
она
льн
ая
гру
ппа
Фун
кци
она
льн
ая
под
гру
ппа
Адм
ини
стр
ато
р
бюд
жет
ных
про
гра
мм
Про
гра
мма
По
дп
ро
гр
ам
ма
Наименование
Сумма тыс.
тенге
16
Погашение займов
327
16
1
Погашение займов
327
16
1
452
Отдел финансов района (города областного значения)
327
16
1
452

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
0
V. Бюджет тапшылығы (профицитi)
-54245,4
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)
54245,4
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Iшкi
сыныбы
Атауы
Сомасы,
мың теңге
7
Қарыздар түсімі
13565
1
Мемлектішілік қарыздар
13565
2
Қарыздар шарты
13565
Фу
нк
ци
он
ал
ды
қ
то
п
Кі
ші
фу
нк
ци
я
Бюд
жет
тік
бағ
дар
лам
ала
рды
ң
әкi
мшi
сi
Бағ
дар
лам
а
Кіш
і
бағ
дар
лам
а
Атауы
Сомасы,
мың теңге
16
Қарыздарды өтеу
327
16
1
Қарыздарды өтеу
327
16
1
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
327
16
1
452

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
327
Кат
его
рия
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименования
Сумма тыс.
тенге
8
Используемые остатки бюджетных средств
41007,4
01
Остатки бюджетных средств
41007,4
1
Свободные остатки бюджетных средств
41007,4
Свободные остатки бюджетных средств
41007,4
Приложение 5
к решению районного маслихата
от 27 июля 2010 года № 216
Перечень
бюджетных программ аульных (сельских) округов на 2010 год

008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғарғы тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
327
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Iшкi
сыныбы
Атауы
Сомасы,
мың теңге
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
41007,4
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
41007,4
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
41007,4
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
41007,4
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 27 шілдесінің
№ 216 шешіміне
5 қосымша
2010 жылға арналған бюджетте ауылдық (селолық) округ бағдарламаларының
ТІЗБЕСІ