О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Каргалинского района
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 22 октября 2010 года № 231. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 25 ноября 2010 года за № 3-6-112. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 21 ноября 2012 года № 03-14/198).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 21.11.2012 № 03-14/198).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года № 2126 "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места, проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Каргалинского района согласно приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь районого
районного маслихата
маслихата
С.Алмагамбет
Ж.Кульманов
Приложение
к решению Каргалинского районного маслихата

Қарғалы ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 231 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 қарашада № 3-6-112 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы № 03-14/198 хатымен.
Ескерту. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012.11.21 № 03-14/198 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы № 2126 "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Қарғалы ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер жэне демонстрациялар өткізу орны қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. 0сы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
хатшысы
С.Алмағамбетов
Ж.Құлманов
Қарғалы аудандық мәслихаттың

от 22 октября 2010 года № 231
Перечень мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Каргалинского района
№ п/п
Место проведения
Наименование объекта
1
Сельский округ Бадамша, село Бадамша
Площадь перед зданием ТОО "Кызыл Қайын Мамыт" по улице Абылхайыр хана
2
Алимбетовский сельский округ, село Алимбетовка
Площадь перед зданием ТОО "Саха" по улице Абая
3
Ащелисайский сельский округ, село Григорьевка
Площадь перед магазином "Алина" по улице Г.Каструбина
4
Велиховский сельский округ, село Велиховка
Площадь перед зданием ТОО "Велиховка" по улице Школьная
5
Желтауский сельский округ, село Петропавловка
Площадь перед зданием Дома культуры
6
Желтауский сельский округ, село Ш.Калдаякова
Площадь перед зданием ТОО "им.Пацаева", по улице Абылайхана
7
Кемпирсайский сельский округ, село Жосалы.
Площадь перед зданием АО "Жосалы Агро" по улице Тыц Жер
8
Кос-Истекский сельский округ, село Кос-Истек
Площадь перед зданием "Зал ожидания" по улице Абая
9
Степной сельский округ, село Степное
Площадь перед зданием ТОО "Степное" по улице Кунаева

2010 жылғы 22 қазандағы № 231
шешіміне қосымша
Қарғалы ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орны тізбесі
№ р/с
Өткізу орны
Объект атауы
1
Бадамша селолық округі, Бадамша ауылы
Әбілқайыр хан көшесіндегі "Қызыл Қайн Мамыт" ЖШС-нің ғимараты алдындағы алаң
2
Әлімбет селолық округі. Әлімбет ауылы.
Абай көшесіндегі "Саха" ЖШС-нің ғимараты алдындағы алаң
3
Ащылысай селолық округі, Ащылысай ауылы
Г.Каструбин көшесіндегі "Алина" дүкенінің алдындағы алаң
4
Велиховка селолық округі, Велиховка ауылы
Школьная көшесіндегі "Велиховка" ЖШС-нің ғимараты алдындағы алаң.
5
Желтау селолық округі, Петропавловка ауылы
Клуб алдындағы алаң
6
Желтау селолық округі, Ш.Қалдаяқов ауылы
Абылайхан көшесіндегі "Пацаева" ЖШС-нің ғимараты алдындағы алаң
7
Кемпірсай селолық округі. Жосалы ауылы
Тың Жер көшесіндегі "Жосалы Агро" АҚ-нің ғимараты алдындағы алаң.
8
Қосестек селолық округі, Қосестек ауылы
Абай көшесіндегі "Күту залы" ғимараты алдындағы алаң
9
Степное селолық округі, Степное ауылы
Қонаев көшесінде "Степной" ЖШС-нің ғимараты алдындағы алаң