О внесении изменения в решение районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 179 "Об правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 27 декабря 2010 года № 218. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 10 января 2011 года за № 3-10-139. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 17 февраля 2017 года № 84
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 17.02.2017 № 84.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94 "О жилищных отношениях" маслихат Темирского района РЕШАЕТ:
1. Внести в решение от 12 февраля 2010 года № 179 "О правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2010 года за № 3-10-123, опубликованное в газете "Темір" за № 12 от 12 марта 2010 года следующее изменение:
в "Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам", утвержденных указанным решением в пункте 5 раздела 1 цифру "10 (десять)" заменить цифрой "5 (пять)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и вступает в силу после регистрации.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Б. ДАНДИБАЕВ Н. УТЕПОВ

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 12 ақпандағы № 179 "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 218 шешімі. Ақтөбе облысының Темір аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қаңтарда № 3-10-139 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 84 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 17.02.2017 № 84 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабының 2 тармағына сәйкес Темір аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылдың 22 ақпанында 3-10-123 санымен тіркелген, 2010 жылы 12 наурызда "Темір" газетінің № 12 санында жарияланған аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 ақпандағы № 179 "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" шешіміне төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасындағы" 1 тарауының 5 тармағындағы "10 (он)" деген саны "5 (бес)" деген санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы: хатшысы:
Б.ДӘНДІБАЕВ Н.ӨТЕПОВ