Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации
Постановление акимата Алматинской области от 25 октября 2010 года N 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 01 декабря 2010 года N 2062. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20 августа 2014 года N 324
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20.08.2014 N 324.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 5 Закона Республики Казахстан "О приватизации", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации согласно приложения.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Такенова Б.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Умбетов
Приложение
к постановлению акимата
Алматинской области
"Об утверждении перечня
объектов коммунальной собственности,
подлежащих приватизации"
N 151 от 25 октября 2010 года
Перечень
автотранспортных средств коммунальной собственности, подлежащих
приватизации
п/п
Наименование объекта
Месторасположение
Балансодержатель
1
УАЗ-31512, г/н В
811 КР, 2003 г.в.
Аксуский район,
п.Жансугурова
Отдел внутренних дел
Аксуского района
2
УАЗ-31512, г/н В
812 КР, 2003 г.в.
Аксуский район,
п.Жансугурова
Отдел внутренних дел
Аксуского района
3
ВАЗ-21213, г/н В
910 ВZ, 2001 г.в.
Аксуский район,
п.Жансугурова
Отдел внутренних дел
Аксуского района
4
ВАЗ-21213, г.н В
974 ВZ, 2001 г.в.
Аксуский район,
п.Жансугурова
Отдел внутренних дел
Аксуского района
5
ВАЗ-21213, г/н В
932 ВZ, 2001 г.в.
Аксуский район,
п.Жансугурова
Отдел внутренних дел
Аксуского района
6
ВАЗ-2106 г.н В
788 КР, 2002 г.в.
Алакольский
район, г.Ушарал
Отдел внутренних дел
Алакольского района
7
ВАЗ-2106, г/н В
786 КР, 2002 г.в.
Алакольский
район, г.Ушарал
Отдел внутренних дел
Алакольского района
8
ВАЗ-21213, г/н В
037 ВZ, 2000 г.в.
Алакольский
район, г.Ушарал
Отдел внутренних дел
Алакольского района
9
ВАЗ-21213, г/н В
042 ВZ, 2000 г.в.
Алакольский
район, г.Ушарал
Отдел внутренних дел
Алакольского района
10
ВАЗ-21213, г/н В
043 ВZ, 2000 г.в.
Алакольский
район, г.Ушарал
Отдел внутренних дел
Алакольского района
11
ВАЗ-21213, г/н В
045 КР, 2000 г.в.
Алакольский
район, г.Ушарал
Отдел внутренних дел
Алакольского района
12
ВАЗ-21213, г/н В
903 ВZ, 2000 г.в.
Райымбекский
район, с.Кегень
Отдел внутренних дел
Райымбекского района
13
ВАЗ-21213, г/н В
112 ВZ, 2001 г.в.
Енбекшиказахский
района, г.Есик
Отдел внутренних дел
Енбекшиказахского
района
14
ВАЗ-21213, г/н В
145 ВZ, 2001 г.в.
Енбекшиказахский
района, г.Есик
Отдел внутренних дел
Енбекшиказахского
района
15
ВАЗ-21213, г/н В
121 ВZ, 2001 г.в.
Енбекшиказахский
район, г.Есик
Отдел внутренних дел
Енбекшиказахского
района
16
ВАЗ-21213, г/н В
110 ВZ, 2001 г.в.
Енбекшиказахский
район, г.Есик
Отдел внутренних дел
Енбекшиказахского
района
17
ВАЗ-2106, г/н В
227 КР, 2002 г.в.
Енбекшиказахский
район, г.Есик
Отдел внутренних дел
Енбекшиказахского
района
18
ВАЗ-2106, г/н В
225 КР, 2000 г.в.
Енбекшиказахский
район, г.Есик
Отдел внутренних дел
Енбекшиказахского
района
19
ВАЗ-2106, г/н В
224 КР, 2000 г.в.
Енбекшиказахский
район, г.Есик
Отдел внутренних дел
Енбекшиказахского
района
20
ВАЗ-21065, г/н В
239 КР, 2001 г.в.
Енбекшиказахский
район, г.Есик
Отдел внутренних дел
Енбекшиказахского
района
21
ВАЗ-21213, г/н В
961 ВZ, 2000 г.в.
Илийский района,
п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел
Илийского района
22
ВАЗ-2106, г/н В
242 КР, 2002 г.в.
Илийский района,
п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел
Илийского района
23
ВАЗ-21213, г/н В
206 СВ, 2000 г.в.
Жамбылский
района,
п.Узынагаш
Отдел внутренних дел
Жамбылского района
24
ВАЗ-2107, г/н В
307 КР, 2002 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной
полиции Алматинской
области
25
ВАЗ-2106, г/н В
316 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной
полиции Алматинской
области
26
ВАЗ-2106, г/н В
434 КР, 2002 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной
полиции Алматинской
области
27
ВАЗ-21093, г/н В
430 КР, 2002 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной
полиции Алматинской
области
28
ВАЗ-2107, г/н В
272 КР, 2000 г.в.
г.Капчагай
Отдел внутренних дел
г.Капчагай
29
ВАЗ-2106, г/н В
275 КР, 2002 г.в.
г.Капчагай
Отдел внутренних дел
г.Капчагай
30
ВАЗ-2106, г/н В
279 КР, 2002 г.в.
г.Капчагай
Отдел внутренних дел
г.Капчагай
31
ВАЗ-21213, г/н В
466 ВZ, 2001 г.в.
Каратальский
район, г.Уштобе
Отдел внутренних дел
Каратальского района
32
ВАЗ-21213, г/н В
468 ВZ, 2001 г.в.
Каратальский
район, г.Уштобе
Отдел внутренних дел
Каратальского района
33
ВАЗ-21213, г/н В
469 КР, 2001 г.в.
Каратальский
район, г.Уштобе
Отдел внутренних дел
Каратальского района
34
ВАЗ-21213, г/н В
470 ВZ, 2001 г.в.
Каратальский
район, г.Уштобе
Отдел внутренних дел
Каратальского района
35
ВАЗ-21213, г/н В
472 ВZ, 2001 г.в.
Каратальский
район, г.Уштобе
Отдел внутренних дел
Каратальского района
36
УАЗ-31512, г/н В
509 КР, 2003 г.в.
Карасайский
район, г.Каскелен
Отдел внутренних дел
Карасайского района
37
ГАЗ-22171, г/н В
537 КР, 2002 г.в.
Карасайский
район, г.Каскелен
Отдел внутренних дел
Карасайского района
38
ГАЗ-322132, г/н В
548 КР, 2002 г.в.
Карасайский
район, г.Каскелен
Отдел внутренних дел
Карасайского района
39
ВАЗ-21061, г/н В
564 КР, 2001 г.в.
Карасайский
район, г.Каскелен
Отдел внутренних дел
Карасайского района
40
ВАЗ-2107, г/н В
550 КР, 2000 г.в.
Карасайский
район, г.Каскелен
Отдел внутренних дел
Карасайского района
41
ВАЗ-21100, г/н В
878 КР, 2000 г.в.
Кербулакский
район, п.Сарыозек
Отдел внутренних дел
Кербулакского района
42
ВАЗ-21213, г/н В
088 ВZ, 2001 г.в.
Кербулакский
район, п.Сарыозек
Отдел внутренних дел
Кербулакского района
43
ВАЗ-21213, г/н В
078 ВZ, 2001 г.в.
Коксуский район,
п.Балпык би
Отдел внутренних дел
Коксуского района
44
ВАЗ-21213, г/н В
079 ВZ, 2001 г.в.
Коксуский район,
п.Балпык би
Отдел внутренних дел
Коксуского района
45
ВАЗ-21213, г/н В
076 ВZ, 2001 г.в.
Коксуский район,
п.Балпык би
Отдел внутренних дел
Коксуского района
46
ВАЗ-21213, г/н В
072 ВZ, 2001 г.в.
Коксуский район,
п.Балпык би
Отдел внутренних дел
Коксуского района
47
УАЗ-31514, г/н В
913 КР, 2000 г.в.
Панфиловский
район, г.Жаркент
Отдел внутренних дел
Панфиловского района
48
ВАЗ-21213, г/н В
496 ВZ, 2000 г.в.
Саркандский
район, г.Сарканд
Отдел внутренних дел
Саркандского района
49
ВАЗ-21213, г/н В
493 ВZ, 2000 г.в.
Саркандский
район, г.Сарканд
Отдел внутренних дел
Саркандского района
50
ВАЗ-21213, г/н В
490 ВZ, 2000 г.в.
Саркандский
район, г.Сарканд
Отдел внутренних дел
Саркандского района
51
Шкода Актавия,
г/н В 601 КР,
2002 г.в.
Уйгурский район,
п.Чунджа
Отдел внутренних дел
Уйгурского района
52
УАЗ-31512, г/н В
615 КР, 2003 г.в.
Уйгурский район,
п.Чунджа
Отдел внутренних дел
Уйгурского района
53
ВАЗ-21060, г/н В
391 ВЕ, 2002 г.в.
Жамбылский район,
п.Узынагаш
Аппарат акима
Жамбылского района
54
ВАЗ-21213, г/н В
830 ВY, 2000 г.в.
Илийский район,
п.Отеген батыр
Общественное
объединение
"Народно
-Демократическая
партия "Нур Отан"
Илийский районный
филиал
55
ВАЗ-21099, г/н В
191 АS, 2001 г.в.
Талгарский район,
г.Талгар
ГУ "Талгарская
районная
детско-юношеская
спортивная школа"
56
Пежо "Саманд",
г/н В 039 BV,
2003 г.в.
г.Талдыкорган
ГУ "Отдел
строительства
г.Талдыкорган"
57
Ниссан-Максима,
г/н В 109 BВ,
1997 г.в.
г.Талдыкорган
ГУ "Отдел земельных
отношении
г.Талдыкорган"
58

Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі нысандардың тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2010 жылғы 25 қазандағы N 151 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 01 желтоқсанда 2062 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы N 324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 20.08.2014 № 324 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабындағы 1-тармақтың 2-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Жекешелендіру туралы" Заңының 5-бабына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі нысандардың тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Д. Тәкеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Үмбетов
Облыс әкімдігінің
2010 жылғы 25 қазандағы
"Жекешелендіруге жататын
коммуналдық меншіктегі
нысандардың тізбесін бекіту
туралы" N 151 қаулысына
қосымша
Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі
автокөлік құралдарының тізбесі
р/с
Нысанның аталуы
Орналасқан
орны
Баланс ұстаушы
1
2003 жылы шыққан, В
811 КР мемлекеттік
нөмірлі, УАЗ-31512
автокөлігі
Ақсу ауданы,
Жансүгіров
кенті
Ақсу аудандық ішкі
істер бөлімі
2
2003 жылы шыққан, В
812 КР мемлекеттік
нөмірлі, УАЗ-31512
автокөлігі
Ақсу ауданы,
Жансүгіров
кенті
Ақсу аудандық ішкі
істер бөлімі
3
2001 жылы шыққан, В
910 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Ақсу ауданы,
Жансүгіров
кенті
Ақсу аудандық ішкі
істер бөлімі
4
2001 жылы шыққан, В
974 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Ақсу ауданы,
Жансүгіров
кенті
Ақсу аудандық ішкі
істер бөлімі
5
2001 жылы шыққан, В
932 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Ақсу ауданы,
Жансүгіров
кенті
Ақсу аудандық ішкі
істер бөлімі
6
2002 жылы шыққан, В
788 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-2106
автокөлігі
Алакөл
ауданы,
Үшарал
қаласы
Алакөл аудандық ішкі
істер бөлімі
7
2002 жылы шыққан, В
786 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-2106
автокөлігі
Алакөл
ауданы,
Үшарал
қаласы
Алакөл аудандық ішкі
істер бөлімі
8
2000 жылы шыққан, В
037 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Алакөл
ауданы,
Үшарал
қаласы
Алакөл аудандық ішкі
істер бөлімі
9
2000 жылы шыққан, В
042 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Алакөл
ауданы,
Үшарал
қаласы
Алакөл аудандық ішкі
істер бөлімі
10
2000 жылы шыққан, В
043 BZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Алакөл
ауданы,
Үшарал
қаласы
Алакөл аудандық ішкі
істер бөлімі
11
2000 жылы шыққан, В
045 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Алакөл
ауданы,
Үшарал
қаласы
Алакөл аудандық ішкі
істер бөлімі
12
2000 жылы шыққан, В
903 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Райымбек
ауданы,
Кеген ауылы
Райымбек аудандық
ішкі істер бөлімі
13
2001 жылы шыққан, В
112 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Еңбекшіқазақ
ауданы, Есік
қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық
ішкі істер бөлімі
14
2001 жылы шыққан, В
145 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Еңбекшіқазақ
ауданы, Есік
қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық
ішкі істер бөлімі
15
2001 жылы шыққан, В
121 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Еңбекшіқазақ
ауданы, Есік
қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық
ішкі істер бөлімі
16
2001 жылы шыққан, В
110 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Еңбекшіқазақ
ауданы, Есік
қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық
ішкі істер бөлімі
17
2002 жылы шыққан, В
227 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-2106
автокөлігі
Еңбекшіқазақ
ауданы, Есік
қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық
ішкі істер бөлімі
18
2000 жылы шыққан, В
225 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-2106
автокөлігі
Еңбекшіқазақ
ауданы, Есік
қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық
ішкі істер бөлімі
19
2000 жылы шыққан, В
224 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-2106
автокөлігі
Еңбекшіқазақ
ауданы, Есік
қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық
ішкі істер бөлімі
20
2001 жылы шыққан, В
239 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21065
автокөлігі
Еңбекшіқазақ
ауданы, Есік
қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық
ішкі істер бөлімі
21
2000 жылы шыққан, В
961 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Іле ауданы,
Өтеген батыр
кенті
Іле аудандық ішкі
істер бөлімі
22
2002 жылы шыққан, В
242 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-2106
автокөлігі
Жамбыл
ауданы,
Ұзынағаш
ауылы
Жамбыл аудандық ішкі
істер бөлімі
23
2000 жылы шыққан, В
206 СВ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Жамбыл
ауданы,
Ұзынағаш
ауылы
Жамбыл аудандық ішкі
істер бөлімі
24
2002 жылы шыққан, В
307 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-2107
автокөлігі
Талдықорған
қаласы
Алматы облысының жол
полициясы басқармасы
25
2001 жылы шыққан, В
316 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-2106
автокөлігі
Талдықорған
қаласы
Алматы облысының жол
полициясы басқармасы
26
2002 жылы шыққан, В
434 КР мемлекеттік
нөмірлі ВАЗ-2106
автокөлігі
Талдықорған
қаласы
Алматы облысының жол
полициясы басқармасы
27
2002 жылы шыққан, В
430 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21093
автокөлігі
Талдықорған
қаласы
Алматы облысының жол
полициясы басқармасы
28
2000 жылы шыққан В
272 КР мемлекеттік
нөмірлі ВАЗ-2107
автокөлігі
Қапшағай
қаласы
Қапшағай қалалық ішкі
істер бөлімі
29
2002 жылы шыққан, В
275 КР мемлекеттік
нөмірлі ВАЗ-2106
автокөлігі
Қапшағай
қаласы
Қапшағай қалалық ішкі
істер бөлімі
30
2002 жылы шыққан, В
279 КР мемлекеттік
нөмірлі ВАЗ-2106
автокөлігі
Қапшағай
қаласы
Қапшағай қалалық ішкі
істер бөлімі
31
2001 жылы шыққан, В
466 ВZ мемлекеттік
нөмірлі ВАЗ-21213
автокөлігі
Қаратал
ауданы,
Үштөбе
қаласы
Қаратал аудандық ішкі
істер бөлімі
32
2001 жылы шыққан, В
468 ВZ мемлекеттік
нөмірлі ВАЗ-21213
автокөлігі
Қаратал
ауданы,
Үштөбе
қаласы
Қаратал аудандық ішкі
істер бөлімі
33
2001 жылы шыққан, В
469 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Қаратал
ауданы,
Үштөбе
қаласы
Қаратал аудандық ішкі
істер бөлімі
34
2001 жылы шыққан, В
470 ВZ мемлекеттік
нөмірлі ВАЗ-21213
автокөлігі
Қаратал
ауданы,
Үштөбе
қаласы
Қаратал аудандық ішкі
істер бөлімі
35
2001 жылы шыққан, В
472 ВZ мемлекеттік
нөмірлі ВАЗ-21213
автокөлігі
Қаратал
ауданы,
Үштөбе
қаласы
Қаратал аудандық ішкі
істер бөлімі
36
2003 жылы шыққан, В
509 КР мемлекеттік
нөмірлі, УАЗ-31512
автокөлігі
Қарасай
ауданы,
Қаскелең
қаласы
Қарасай аудандық ішкі
істер бөлімі
37
2002 жылы шыққан, В
537 КР мемлекеттік
нөмірлі, ГАЗ-22171
автокөлігі
Қарасай
ауданы,
Қаскелең
қаласы
Қарасай аудандық ішкі
істер бөлімі
38
2002 жылы шыққан, В
548 КР мемлекеттік
нөмірлі, ГАЗ-322132
автокөлігі
Қарасай
ауданы,
Қаскелең
қаласы
Қарасай аудандық ішкі
істер бөлімі
39
2001 жылы шыққан, В
564 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21061
автокөлігі
Қарасай
ауданы,
Қаскелең
қаласы
Қарасай аудандық ішкі
істер бөлімі
40
2000 жылы шыққан, В
550 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-2107
автокөлігі
Қарасай
ауданы,
Қаскелең
қаласы
Қарасай аудандық ішкі
істер бөлімі
41
2000 жылы шыққан, В
878 КР мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21100
автокөлігі
Кербұлақ
ауданы,
Сарыөзек
кенті
Кербұлақ аудандық
ішкі істер бөлімі
42
2001 жылы шыққан, В
088 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Кербұлақ
ауданы,
Сарыөзек
кенті
Кербұлақ аудандық
ішкі істер бөлімі
43
2001 жылы шыққан, В
078 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Көксу
ауданы,
Балпық би
кенті
Көксу аудандық ішкі
істер бөлімі
44
2001 жылы шыққан, В
079 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Көксу
ауданы,
Балпық би
кенті
Көксу аудандық ішкі
істер бөлімі
45
2001 жылы шыққан, В
076 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Көксу
ауданы,
Балпық би
кенті
Көксу аудандық ішкі
істер бөлімі
46
2001 жылы шыққан, В
072 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Көксу
ауданы,
Балпық би
кенті
Көксу аудандық ішкі
істер бөлімі
47
2000 жылы шыққан, В
913 КР мемлекеттік
нөмірлі, УАЗ-31514
автокөлігі
Панфилов
ауданы,
Жаркент
қаласы
Панфилов аудандық
ішкі істер бөлімі
48
2000 жылы шыққан, В
496 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Сарқан
ауданы,
Сарқан
қаласы
Сарқан аудандық ішкі
істер бөлімі
49
2000 жылы шыққан, В
493 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Сарқан
ауданы,
Сарқан
қаласы
Сарқан аудандық ішкі
істер бөлімі
50
2000 жылы шыққан, В
490 ВZ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Сарқан
ауданы,
Сарқан
қаласы
Сарқан аудандық ішкі
істер бөлімі
51
2002 жылы шыққан, В
601 КР мемлекеттік
нөмірлі, Шкода
Актавия автокөлігі
Ұйғыр
ауданы,
Шонжы ауылы
Ұйғыр аудандық ішкі
істер бөлімі
52
2003 жылы шыққан, В
615 КР мемлекеттік
нөмірлі, УАЗ-31512
автокөлігі
Ұйғыр
ауданы,
Шонжы ауылы
Ұйғыр аудандық ішкі
істер бөлімі
53
2002 жылы шыққан, В
391 ВЕ мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21060
автокөлігі
Жамбыл
ауданы,
Ұзынағаш
ауылы
Жамбыл ауданы
әкімінің аппараты
54
2000 жылы шыққан, В
830 ВY мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21213
автокөлігі
Іле ауданы,
Өтеген батыр
кенті
"Нұр Отан" Халықтық
Демократиялық
партиясы" қоғамдық
бірлестігі Іле
аудандық филиалы
55
2001 жылы шыққан, В
191 АS мемлекеттік
нөмірлі, ВАЗ-21099
автокөлігі
Талғар
ауданы,
Талғар
қаласы
"Талғар аудандық
балалар мен
жасөспірімдер спорт
мектебі" мемлекеттік
мекемесі
56
2003 жылы шыққан, В
039 ВV мемлекеттік
нөмірлі, Пежо
"Саманд" автокөлігі
Талдықорған
қаласы
"Талдықорған
қаласының құрылыс
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
57
1997 жылы шыққан, В
109 ВВ мемлекеттік
нөмірлі,
Ниссан-Максима
автокөлігі
Талдықорған
қаласы
"Талдықорған
қаласының жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
58
2001 жылы шыққан, В
193 ВВ мемлекеттік

ГАЗ-3110-411, г/н
В 193 BВ, 2001
г.в.
г.Текели
Аппарат акима
г.Текели

нөмірлі, ГАЗ-3110-411
автокөлігі
Текелі
қаласы
Текелі қаласы
әкімінің аппараты