О внесении изменений в решение XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение XХIII сессии Карагандинского областного маслихата от 09 апреля 2010 года N 294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 апреля 2010 года N 1877
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1874, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2009 года N 198-199 (20783), "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2009 года N 154-155 (20861-20862), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "114053167" заменить цифрами "115469758";
цифры "26438578" заменить цифрами "26895540";
цифры "102503" заменить цифрами "272503";
цифры "87512086" заменить цифрами "88301715";
в подпункте 2):
цифры "113998466" заменить цифрами "115773527";
в подпункте 3):
цифры "544710" заменить цифрами "444710";
цифры "1130009" заменить цифрами "1030009";
в подпункте 4):
цифры "100000" заменить цифрами "558320";
цифры "100000" заменить цифрами "558320";
в подпункте 5):
цифры "590009" заменить цифрами "1306799";
в подпункте 6):
цифры "590009" заменить цифрами "1306799";
цифры "0" заменить цифрами "716790";
2) в пункте 6:
цифры "2128666" заменить цифрами "1318439";
3) в пункте 9:
цифры "500000" заменить цифрами "385000";

Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы XXI сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XХIII сессиясының 2010 жылғы 09 сәуірдегі N 294 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 15 сәуірде N 1877 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы ХХІ сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1874 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 198-199 (20783), 2009 жылғы 29 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 154-155 (20861-20862) газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"114053167" сандары "115469758" сандарына ауыстырылсын;
"26438578" сандары "26895540" сандарына ауыстырылсын;
"102503" сандары "272503" сандарына ауыстырылсын;
"87512086" сандары "88301715" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"113998466" сандары "115773527" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"544710" сандары "444710" сандарына ауыстырылсын;
"1130009" сандары "1030009" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"100000" сандары "558320" сандарына ауыстырылсын;
"100000" сандары "558320" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"590009" сандары "1306799" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"590009" сандары "1306799" сандарына ауыстырылсын;
"0" сандары "716790" сандарына ауыстырылсын;
2) 6 тармақтағы:
"2128666" сандары "1318439" сандарына ауыстырылсын;
3) 9 тармақтағы:
"500000" сандары "385000" сандарына ауыстырылсын;

27382
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
56910
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
617408
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
28663
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
43693
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
766209
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
261727
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
108925
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
106461
271
Управление строительства области
1318882
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
482101
037
Строительство и реконструкция объектов образования
836781
05
Здравоохранение
22299588
2
Охрана здоровья населения
698775
253
Управление здравоохранения области
698775
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
225505
006
Услуги по охране материнства и детства
327815
007
Пропаганда здорового образа жизни
144614
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
841
3
Специализированная медицинская помощь
5004034
253
Управление здравоохранения области
5004034
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
3657489
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
103071
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
383093
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
161710
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами

27382
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
56910
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
617408
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
28663
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
43693
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
766209
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
261727
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108925
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106461
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1318882
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
482101
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
836781
05
Денсаулық сақтау
22299588
2
Халықтың денсаулығын қорғау
698775
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
698775
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
225505
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
327815
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
144614
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
841
3
Мамандандырылған медициналық көмек
5004034
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5004034
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3657489
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
103071
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
383093
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
161710
022
Бүйрегі жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету

1175383
271
Управление строительства области
1200157
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1200157
2
Социальная помощь
1242907
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1242907
003
Социальная поддержка инвалидов
356099
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
164701
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
324000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
23228
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
374879
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
952555
256
Управление координации занятости и социальных программ области
952555
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
88452
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

1175383
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1200157
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1200157
2
Әлеуметтiк көмек
1242907
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1242907
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
356099
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
164701
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
324000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23228
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
374879
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
952555
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
952555
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88452
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу

805765
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
2347
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
90
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
40648
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
15253
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8191542
1
Жилищное хозяйство
2929050
271
Управление строительства области
2929050
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
820000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2109050
2
Коммунальное хозяйство
5257735
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
5257735
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
45056
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
640
009
Целевые текущие трансферты бюджету Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города Приозерск
537958
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1045543
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
282278
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
467755
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

805765
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2347
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
90
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
40648
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15253
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8191542
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2929050
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2929050
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
820000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2109050
2
Коммуналдық шаруашылық
5257735
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5257735
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45056
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
640
009
Қарағанды облысының бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
537958
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1045543
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
282278
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
467755
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1194787
002
Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1164234
014
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
30553
262
Управление культуры области
1229075
006
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
678896
013
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
495809
014
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
54370
263
Управление внутренней политики области
172576
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
124930
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
47646
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1949246
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
1949246
271
Управление строительства области
1949246
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
1949246
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6329495
1
Сельское хозяйство
1513652
255
Управление сельского хозяйства области
1488110
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
55247
002
Поддержка семеноводства
141066
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1450
010
Государственная поддержка племенного животноводства
417265
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
141002
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
178211
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
458762
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур

1194787
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
1164234
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30553
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1229075
006
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
678896
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
495809
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54370
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
172576
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124930
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
47646
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1949246
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
1949246
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1949246
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
1949246
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6329495
1
Ауыл шаруашылығы
1513652
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1488110
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55247
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
141066
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1450
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
417265
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
141002
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
178211
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
458762
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар

32782841
в том числе:
Целевые текущие трансферты
20580328
Целевые трансферты на развитие
11172504
Бюджетные кредиты
1030009
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
20580328
в том числе:
Аппарат акима области
801292
На организацию деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна"
801292
Департамент внутренних дел области
2379
На проведение операции "Мак"
2379
Управление экономики и бюджетного планирования области
115506
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
25542
На финансирование приоритетных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
89964
Управление образования области
2959131
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205017
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
163880
На содержание вновь вводимых объектов образования
429688
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
292649
На привлечение зарубежных преподавателей английского языка для профессиональных лицеев
15600
На подготовку и переподготовку кадров
314500
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
111683
На приобретение оборудования для кабинетов "Самопознание"
1400
Капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
959209
На увеличение государственного заказа в дошкольных организациях образования
465505
Управление здравоохранения области
5341610
На обеспечение и расширение гарантийного объема бесплатной медицинской помощи
439015
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1176571
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1881246
На содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
166656
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов

32782841
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
20580328
Нысаналы даму трансферттері
11172504
Бюджеттік кредиттер
1030009
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
20580328
оның ішінде:
Облыс әкімінің аппараты
801292
Жеке және заңды тұлғаларға "жалғыз терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
801292
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2379
"Мак" операциясын өткізу
2379
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
115506
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
25542
Өңірлік жұмыспен қамту стратегиясын іске асыру төңірегінде кенттердің, ауылдардың (селолар), ауылдық (селолық) округтардың басымдылықты жобаларын қаржыландыруға
89964
Облыстың білім беру басқармасы
2959131
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
205017
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163880
Жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға
429688
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысының негізінде техникалық және кәсіптік орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарда оқитындарға шәкіртақы мөлшерін арттыруға
292649
Кәсіби лицейлер үшін шетелдік ағылшын тілінің оқытушыларын тартуға
15600
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
314500
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білім алудан кейінгі оқытуға біліктілігін көтеру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге
111683
"Өзін-өзі тану" кабинеттері үшін жабдықтар алуға
1400
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
959209
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
465505
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5341610
Тегін медициналық көмектің кепілдік көлемін кеңейтуге және қамтамасыз етуге
439015
Дәрі - дәрмек вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға
1176571
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1881246
Жаңадан іске қосылған денсаулық сақтау объектілерін ұстауға
166656
Жергілікті атқарушы органдар тапсырысының мемлекеттік білім беру негізінде орта білім алудан кейінгі оқытуға, кәсіби және техникалық ұйымдарда оқитындар шәкіртақы мөлшерін ұлғайтуға

30378
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1647744
Управление координации занятости и социальных программ области
2373093
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
315708
На введение стандартов социальных услуг
324164
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
40648
На обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
23228
На выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
374879
На выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
164701
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
324000
На капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
805765
Управление культуры области
849863
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
849863
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1061180
Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1061180
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1583501
На поддержание инфраструктуры города Приозерска в соответствии с Соглашением между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренда испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности города Приозерска от 20 января 1995 года

30378
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
1647744
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
2373093
Медициналық әлеуметтік мекемелерде тамақ нормасын ұлғайтуға
315708
Әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге
324164
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
40648
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге
23228
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
374879
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
164701
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге
324000
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге
805765
Облыстың мәдениет басқармасы
849863
Аймақтық жұмыспен қамту және қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
849863
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1061180
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде спорт объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
1061180
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1583501
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Сарышаған сынақ полигонын жалға алу мен пайдалану жағдайы және Приозерск қаласының тіршілік қызметін қамтамасыз ету туралы Келісімге сәйкес Приозерск қаласының инфрақұрылымы

537958
На ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1045543
Управление сельского хозяйства области
3373237
На развитие сельского хозяйства
2482167
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
377847
На проведение противоэпизотических мероприятий
285872
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
227351
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2701
На реализацию передаваемых функций в области охраны окружающей среды в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления
2701
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2116835
На капитальный ремонт дорог областного и районного значения
1251000
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
865835
Целевые трансферты на развитие:
11172504
в том числе:
Управление строительства области
8248643
На строительство и реконструкцию объектов образования
504000
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
1717536
На строительство реконструкцию объектов социального обеспечения
1200157
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2109050
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
820000
На развитие теплоэнергетической системы
1897900
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2413296
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
467755
На развитие систем водоснабжения
1945541
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
510565
На развитие транспортной инфраструктуры
510565
Бюджетные кредиты
1030009
в том числе:
Управление строительства области
849000
На строительство и (или) приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения в рамках реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
849000
Управление экономики и бюджетного планирования области
181009
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
181009
Приложение 5
к решению XXIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 9 апреля 2010 года N 294
Приложение 5
к решению XXI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2009 года N 262
Целевые трансферты и бюджетные кредиты бюджетам районов (городов областного значения) на 2010 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего

537958
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға
1045543
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
3373237
Ауыл шаруашылығын дамытуға
2482167
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
377847
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
285872
Ветеринар саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға
227351
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу
2701
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіліктің аражігін ажырату төңірегінде қоршаған ортаны қорғау саласындағы берілген қызметтерді іске асыруға
2701
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2116835
Облыстық және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі жөндеуге
1251000
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
865835
Нысаналы даму трансферттері:
11172504
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
10194184
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
504000
Денсаулық сақтау объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
1717536
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
1200157
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
2109050
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
820000
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
1945541
Жылу энергетикасы жүйесін дамытуға
1897900
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылығы басқармасы
467755
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шегінде елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға
467755
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
510565
Көлік инфрақұрылымдарын дамытуға
510565
Бюджеттік кредиттер
1030009
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
849000
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру шеңберiнде сыйақының нөлдiк ставкасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
849000
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
181009
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттер
181009
Қарағанды облыстық мәслихатының
2010 жылғы 9 сәуірдегі
XXIII сессиясының N 294 шешіміне
5 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2009 жылғы 12 желтоқсандағы
XXI сессиясының N 262 шешіміне
5 қосымша
2010 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер мен кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы