О внесении изменений в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 302 "О бюджете города Караганды на 2010-2012 годы"
Решение XXХII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 14 апреля 2010 года N 340. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 30 апреля 2010 года N 8-1-114. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 302 "О бюджете города Караганды на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-106, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 30 декабря 2009 года N 140 (604)), внесены изменения решением XXXI сессии Карагандинского городского маслихата от 25 марта 2010 года N 324 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 302 "О бюджете города Караганды на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-110, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 2 апреля 2010 года N 037 (641)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "23 149 351" заменить цифрами "24 111 764";
цифры "12 339 353" заменить цифрами "12 623 857";
цифры "8 634 558 " заменить цифрами "9 312 467";
в подпункте 2):
цифры "23 926 208" заменить цифрами "24 878 151";
в подпункте 3):
в абзацах первом и втором:
цифры "50 000 " заменить цифрами "60 500";
в подпункте 4):
цифры "826 857" заменить цифрами "826 887";
в подпункте 5):
цифры "826 857" заменить цифрами "826 887";
цифры "417 857" заменить цифрами "417 887";
2) в пункте 4:
цифры "379 436" заменить цифрами "279 300";
3) в пункте 7:
цифры "289 007" заменить цифрами "287 650";
4) приложения 1, 2, 3, 4, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель XXXII сессии
Карагандинского городского
маслихата IV созыва
М. Оспанова
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Бексултанов
Приложение 1
к решению XXXII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 14 апреля 2010 года N 340
Приложение 1
к решению XXVIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 23 декабря 2009 года N 302
Бюджет города Караганды на 2010 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы XХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 302 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XXХII сессиясының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 340 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 сәуірде N 8-1-114 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қарағанды қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XХVІІІ сессиясының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 302 шешіміне (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 8-1-106 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 140 (604) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), "Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы XХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 302 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" Қарағанды қалалық мәслихаттың XХХІ сессиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы N 324 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 8-1-110 болып тіркелген, 2010 жылғы 2 сәуірдегі N 037 (641) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағының:
1) тармақшасындағы:
"23 149 351" саны "24 111 764" санымен ауыстырылсын;
"12 339 353" саны "12 623 857" санымен ауыстырылсын;
"8 634 558" саны "9 312 467" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"23 926 208" саны "24 878 151" санымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы:
бірінші және екінші абзацта:
"50 000" саны "60 500" санымен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы:
"826 857" саны "826 887" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"826 857" саны "826 887" санымен ауыстырылсын;
"417 857" саны "417 887" санымен ауыстырылсын;
2) 4 тармағының:
"379 436" саны "279 300" санымен ауыстырылсын;
3) 7 тармағының:
"289 007" саны "287 650" санымен ауыстырылсын;
4) аталмыш шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың ХXХІІ
сессиясының төрайымы
М. Оспанова
Қарағанды қалалық
мәслихаттың хатшысы
Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2010 жылғы 14 сәуірдегі
XXXII сессиясының N 340 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
XXVIII сессиясының N 302 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

349339
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
4000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2250868
2
Социальная помощь
2180390
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1684484
002
Программа занятости
284112
005
Государственная адресная социальная помощь
68292
006
Жилищная помощь
42333
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
568140
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
3629
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3951
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
71746
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
112216
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22149
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
330000
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12208
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
165708
464
Отдел образования района (города областного значения)
495906
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
495906
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
70478
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

349339
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2250868
2
Әлеуметтiк көмек
2180390
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1684484
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
284112
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
68292
006
Тұрғын үй көмегі
42333
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
568140
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
3629
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3951
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
71746
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
112216
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
22149
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
330000
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
12208
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
165708
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
495906
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
495906
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
70478
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

942511
13
Прочие
402703
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
10927
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
10927
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10927
9
Прочие
391776
452
Отдел финансов района (города областного значения)
350725
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
350725
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
41051
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
41051
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
850000
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-850000
Приложение 4
к решению XXXII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 14 апреля 2010 года N 340
Приложение 4
к решению XXVIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 23 декабря 2009 года N 302
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, учтенные в составе поступлений и расходов бюджета города на 2010 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
9582503
в том числе:
Целевые текущие трансферты
4210698
Целевые трансферты на развитие
4522805
Бюджетные кредиты
849000
Целевые текущие трансферты
4210698
в том числе:
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
24582
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждений начального, основного среднего и общего среднего образования
33246
На содержание вновь вводимых объектов образования
50056
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
31534
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
188575
На выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
4290
в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи
3420
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
870
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
5448
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики

942511
13
Басқалар
402703
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
10927
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
10927
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10927
9
Басқалар
391776
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
350725
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
350725
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
41051
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41051
Атауы
Сома (мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
850000
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-850000
Қарағанды қалалық мәслихатының
2010 жылғы 14 сәуірдегі
XXXII сессиясының N 340 шешіміне
4 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
XXVIII сессиясының N 302 шешіміне
4 қосымша
2010 жылға арналған қала бюджетінің түсімдері мен шығыстары құрамында ескерілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік несиелер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
9582503
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4210698
Нысаналы даму трансферттері
4522805
Бюджеттік кредиттер
849000
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4210698
оның ішінде:
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін
24582
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін
33246
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға берілетін
50056
"Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған
31534
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
188575
Ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін
4290
оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
3420
аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
870
Медициналық-әлеуметтік мекемелердің тамақтану нормасын ұлғайтуға
5448
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге

175200
в том числе:
социальные рабочие места
79200
молодежная практика
96000
Для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
165708
На обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12208
На капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
233820
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
1824
в том числе:
содержание ветеринарных служб
1531
материально-техническое оснащение ветеринарных служб
293
На проведение противоэпизоотических мероприятий
1299
На ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
766730
На реализацию региональной программы развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы, на организацию внутригородских (внутрирайонных) общественных перевозок, на жилищно-коммунальное хозяйство
1712234
На ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
749252
На пополнение фонда животных зоологического парка
15000
На развитие массового спорта

175200
оның ішінде:
әлеуметтік жұмыс орындары
79200
жастар саясаты
96000
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін берілетін
165708
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін
12208
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін
233820
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін
1824
оның ішінде:
ветеринар қызметтерін ұстау
1531
ветеринарлық қызметтерді материалдық-техникалық жарақтандыру
293
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін
1299
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін
766730
Қалаішілік (ауданішілік) қоғамдық тасымалдауды ұйымдастыруға, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға берілетін
1712234
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін
749252
Хайуанаттар паркінің жануарлар қорын толықтыруға
15000
Бұқаралық спортты дамытуға