О бюджете города Караганды на 2011-2013 годы
Решение XLIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 27 декабря 2010 года N 8-1-121. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 121 904 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 626 524 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 110 410 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 520 609 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 864 361 тысяч тенге;
2) затраты – 36 810 956 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 153 500 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета – 2 842 552 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета – 2 842 552 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 3 548 587 тысяч тенге;
погашение займов – 1 535 732 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 829 697 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Карагандинского городского маслихата от 30.03.2011 N 483 (вводится в действие с 01.01.2011); от 11.05.2011 N 497 (вводится в действие с 01.01.2011); от 10.08.2011 N 556 (вводится в действие с 01.01.2011); от 05.10.2011 N 586 (вводится в действие с 01.01.2011); от 07.11.2011 N 598 (вводится в действие с 01.01.2011); от 02.12.2011 N 604 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года решением XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011 – 2013 годы" утверждены нормативы отчислений в бюджет города Караганды в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
по социальному налогу - 50 процентов.
3. Учесть, что в составе поступлений бюджета города на 2011 год, предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 1 972 168 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений и расходов бюджета города на 2010 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 4.

Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XLIII сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 желтоқсанда N 8-1-121 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаланың 2011 - 2013 жылдарға арналған, оның ішінде 2011 жылға арналған бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 121 904 мың теңге; оның ішінде:
cалықтық түсімдер бойынша - 17 626 524 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер бойынша – 110 410 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдері бойынша – 1 520 609 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 14 864 361 мың теңге;
2) шығындар – 36 810 956 мың теңге;
3) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 153 500 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы – 2 842 552 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 842 552 мың теңге; оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 548 587 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 535 732 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 829 697 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды қалалық мәслихатының 2011.03.30 N 483 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.05.11 N 497 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.08.10 N 556 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.05 N 586 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.07 N 598 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.12.02 N 604 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52 бабының 1 тармағына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХХX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешімімен Қарағанды қаласының бюджетіне аударымдардың нормативтері келесі мөлшерде бекітілген:
жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.
3. 2011 жылға арналған қала бюджеті түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен 1 972 168 мың теңге сомасындағы субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2010 жылға арналған қала бюджетінің түсімдері мен шығындарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

5. Утвердить бюджетные программы района имени Казыбек би
Октябрьского района города Караганды на 2011 год согласно приложению 5.
6. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2011 год в сумме 357 760 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 30.03.2011 N 483 (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2011 год, согласно приложению 6.
8. Установить, что в процессе исполнения бюджета города на 2011 год не подлежат секвестру расходы на выплату заработной платы.

5. 2011 жылға арналған Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданының және Октябрь ауданының бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылға арналған резерві 357 760 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 2011.03.30 N 483 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2011 жылға арналған қала бюджетінің атқарылу барысында секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2011 жылға арналған қала бюджетінің атқарылу барысында жалақы төлеуге кететін шығындардың секвестрге жатпайтыны белгіленсін.

16213
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
87050
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
302437
На введение стандартов специальных социальных услуг
40900
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
23400
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставления субсидий на переезд, создания центров занятости в рамках Программы занятости 2020
34716
На проведение противоэпизоотических мероприятий
1238
На пригородные и внутрирайонные перевозки
48963
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
1392361
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
3118133
На развитие культуры
30000
Целевые трансферты на развитие
7668946
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1079267
в том числе:
- в рамках Программы жилищного строительства в РК на 2011-2014 годы
221665
- в рамках Программы занятости 2020
857602
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1135637
На развитие системы водоснабжения
1912215
На развитие теплоэнергетической системы
2487641
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
320196
На развитие транспортной инфраструктуры
429971
На разработку ПСД на строительство инженерных сетей к Интеллектуальной школе химико-биологического направления на 720 учащихся со спальным корпусом на 120 мест
1725
На развитие коммунального хозяйства
254294
На строительство, восстановление и реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда
48000
Бюджетные кредиты
3548587
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья
3548587
Приложение 5
к решению XLIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 442
Бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2011 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 02.12.2011 N 604 (вводится в действие с 01.01.2011).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Бюджетные программы района имени Казыбек би
2048682
01
Государственные услуги общего характера
74602
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
74602

16213
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
87050
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
302437
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
40900
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
23400
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға, субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
34716
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
1238
Қала маңындағы және аудан ішіндегі тасымалдар
48963
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1392361
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
3118133
Мәдениетті дамытуға
30000
Нысаналы даму трансферттері
7668946
оның ішінде:
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және(немесе) сатып алуға
1079267
оның ішінде:
- ҚР - дағы тұрғын үй құрылысының 2011-2014 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде
221665
- Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде
857602
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
1135637
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
1912215
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
2487641
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
320196
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
429971
720 оқушыға арналған 120 орындық жатын корпусы бар химиялық-биологиялық бағыттары бойынша интеллектуалды мектепке инженерлік желілер құруға ЖСҚ әзірлеуге
1725
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
254294
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға, қайта жаңартуға және қалпына келтіруге
48000
Бюджеттік кредиттер
3548587
оның ішінде:
Тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
3548587
Қарағанды қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XLIII сессиясының N 442 шешіміне
5 қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы және Октябрь аудандарының 2011 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 2011.12.02 N 604 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Қазыбек би атындағы ауданның бюджеттік бағдарламалары
2048682
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
74602
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
74602