О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Каражал от 23 января 2010 года N 10 "Об организации общественных работ на 2010 год"
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 02 апреля 2010 года N 28. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 14 апреля 2010 года N 8-5-90. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 10 июля 2012 года N 165
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 10.07.2012 N 165.

Қаражал қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 қаңтардағы "2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 10 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 02 сәуірдегі N 28 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 сәуірде N 8-5-90 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 10 шілдедегі N 165 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012.07.10 N 165 қаулысымен.

В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата г. Каражал N 10 от 23 января 2010 года "Об организации общественных работ на 2010 год" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Каражал 10 февраля 2010 года регистрационный номер 8-5-88, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 16 февраля 2010 года за N 7) следующие изменения и дополнения:
приложение утвержденное вышеуказанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес Қаражал қаласының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қаражал қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 қаңтардағы N 10 "2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (Қаражал қаласы Әділет басқармасында 2010 жылы 10 ақпанда тіркелген тіркеу нөмірі 8-5-88, 2010 жылғы 16 ақпанда "Қазыналы өңір" газетінің 7 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда нұсқалған қаулымен бекітілген қосымша, осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.