О бюджете города на 2011-2013 годы
Решение XХXIV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 300. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 29 декабря 2010 года N 8-5-105. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Каражал на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 347 163 тысяч тенге:
налоговые поступления - 555 221 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 10 723 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 671 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 779 548 тысяч тенге;
2) затраты - 1 388 153 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - минус 810 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов- 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 810 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 40 180 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 40 180 тысяч тенге:
поступление займов - 52 500 тысяч тенге;
погашение займов - 52 500 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 40 180 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 31.03.2011 N 322 (вводится в действие с 01.01.2011); от 06.06.2011 N 339 (вводится в действие с 01.01.2011); от 17.08.2011 N 365 (вводится в действие с 01.01.2011); от 14.11.2011 N 396 (вводится в действие с 01.01.2011); от 02.12.2011 N 406 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета города на 2011 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2011 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу - 50 процентов;
2) по социальному налогу - 50 процентов.
4. Учесть в составе расходов бюджета города на 2011 год распределение целевых трансфертов бюджета города по администраторам бюджетных программ согласно приложению 5.
5. Предусмотрено в городском бюджете объем субвенций, передаваемых из областного бюджета на 2011 год в сумме - 613 667 тысяч тенге.

2011-2013 жылдарға арналған қала бюджетi туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының XXXIV сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 300 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 8-5-105 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 347 163 мың теңге:
салықтық түсімдер - 555 221 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10 723 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 1 671 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 779 548 мың теңге;
2) шығындар - 1 388 153 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - алу 810 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 810 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) - алу 40 180 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру - 40 180 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 52 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 52 500 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 40 180 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2011.03.31 N 322 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.06.06 N 339 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.08.17 N 365 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.14 N 396 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.12.02 N 406 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, облыстық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2011 жылға арналған облыстық бюджетке, қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша - 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша - 50 пайыз.
4. 2011 жылға арналған қала бюджетінің шығыс құрамында бюджеттік нысаналы трансферттердің бюджеттік бағдарлама әкімшіліктеріне бөлінуі 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2011 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері - 613 667 мың теңге сомасында қарастырылсын.

6. Утвердить расходы бюджетных программ, финансируемые через аппараты акимов поселков Жайрем и Шалгинск согласно приложениям 6, 7 настоящего решения.
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2011 год согласно приложению 8.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащие секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2011 год согласно приложению 9.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХХIV сессии
Т. Касимов
Секретарь городского Маслихата
Н. Кадирсизов
Приложение № 1
к решению Каражалского городского Маслихата
от 23 декабря 2010 года № 300
Бюджет города Каражал на 2011 год

6. Осы шешімнің 6, 7 қосымшаларына сәйкес, Жәйрем және Шалғы кенттері әкімдері аппараттары арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың шығындары бекітілсін.
7. 2011 жылғы қала бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2011 жылға арналған бюджетті атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 9 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ХХХIV сессия төрағасы
Т. Қасимов
Қалалық Мәслихаттың хатшысы
Н. Кәдірсізов
Қаражал қалалық Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
N 300 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті

900
Областное управление занятости и координации
8920
На введение стандартов специальных социальных услуг
2966
Обеспечение деятельности центров занятости
5954
Областное управление сельского хозяйства
3829
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3829
Областное управление энергетики и коммунального хозяйства
14329
На обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
14329
Целевые трансферты на развитие
83892
в том числе:
Областное управление строительства
83892
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
66101
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
17791
в том числе:
- в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов
17791
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Областное управление строительства
52500
Строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020
52500
Приложение № 5
к решению Каражалского городского Маслихата
от 23 декабря 2010 года № 300
Распределение целевых трансфертов бюджета города на 2011 год по администраторам бюджетных программ
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 02.12.2011 N 406 (вводится в действие с 01.01.2011).
Наименование
сумма (тыс. тенге)
Всего
218381
в том числе:
Целевые текущие трансферты
81989
Целевые трансферты на развития
83892
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Целевые текущие трансферты
81989
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12868
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12744
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
124
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
42043
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7560
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
27109
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
6474
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
900
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

900
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
8920
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
2966
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5954
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
3829
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
3829
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылығы басқармасы
14329
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
14329
Нысаналы даму трансферттері:
83892
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
83892
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
66101
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
17791
оның ішінде:
Еңбек ресурстарын ұтымдығын жоғарлату шеңберінде
17791
Бюджеттік несие
52500
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
52500
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
52500
Қаражал қалалық Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
N 300 шешіміне
5-қосымша
2011 жылға арналған қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2011.12.02 N 406 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
218381
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
81989
Нысаналы даму трансферттері
83892
Бюджеттік несие
52500
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
81989
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12868
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
12744
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
124
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
42043
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдер
7560
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
27109
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
6474
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы

8920
На введение стандартов специальных социальных услуг
2966
Обеспечение деятельности центров занятости
5954
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
3829
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3829
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14329
На обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
14329
Целевые трансферты на развития
83892
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
83892
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
66101
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
17791
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
52500
Строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020
52500
Приложение № 6
к решению Каражалского городского Маслихата
от 23 декабря 2010 года № 300
Расходы бюджетных программ, финансируемые через аппарат акима поселка Жайрем
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 02.12.2011 N 406 (вводится в действие с 01.01.2011).
Программа
сумма (тыс. тенге)
Наименование
Всего расходов по поселку
117345
в том числе:
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20963
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2164
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
37696
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
5457
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
21737
008
Освещение улиц населенных пунктов
2071
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1609
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
30
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
617
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

8920
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
2966
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5954
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3829
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
3829
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14329
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
14329
Нысаналы даму трансферттері:
83892
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
83892
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
66101
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
17791
Бюджеттік несие
52500
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
52500
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
52500
Қаражал қалалық Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
N 300 шешіміне
6-қосымша
Жәйрем кенті әкім аппаратынан қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларының шығындары
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2011.12.02 N 406 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Бағдарлама
сомасы (мың теңге)
Атауы
Кенттің барлық шығындары
117345
оның ішінде:
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20963
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2164
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
37696
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5457
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
21737
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
2071
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1609
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
30
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
617
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

24737
022
Капитальные расходы государственных органов
140
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
124
Приложение № 7
к решению Каражалского городского Маслихата
от 23 декабря 2010 года № 300
Расходы бюджетных программ, финансируемые через аппарат акима поселка Шалгинск
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 14.11.2011 N 396 (вводится в действие с 01.01.2011).
Программа
сумма (тыс. тенге)
Наименование
Всего расходов по поселку

24737
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
140
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
124
Қаражал қалалық Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
N 300 шешіміне
7-қосымша
Шалғы кенті әкім аппаратынан қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларының шығындары
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2011.11.14 N 396 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Бағдарлама
сомасы (мың теңге)
Атауы
Кенттің барлық шығындары

5497
в том числе:
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5497
Приложение № 8
к решению Каражалского городского Маслихата
от 23 декабря 2010 года № 300
Перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

5497
оның ішінде:
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
5497
Қаражал қалалық Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
N 300 шешіміне
8-қосымша
2011 жылғы қала бюджетінің бюджеттік даму бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі