О внесении изменений в решение ХХIII сессии Сатпаевского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 275 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17 марта 2010 года N 296. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 01 апреля 2010 года N 8-6-100. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2011 года N 94/5-5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата от 12.04.2011 № 94/5-5).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХIII сессии Сатпаевского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 275 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 25 декабря 2009 года за N 8-6-93 и официально опубликовано 30 декабря 2009 года в N 84 газеты "Шарайна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "2 млрд. 745 млн. 576 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 812 млн. 123 тыс.";
в подпункте 5):
цифры "минус 0 тыс." заменить цифрами "минус 66 млн. 547 тыс.";
в подпункте 6):
в строке первой цифры "0 тыс." заменить цифрами "66 млн. 547 тыс.";
в строке четвертой цифры "0 тыс." заменить цифрами "66 млн. 547 тыс.".

"2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010 жылғы 17 наурыздағы N 296 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 01 сәуірде N 8-6-100 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 94/5-5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.04.12 N 94/5-5 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010 – 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 275 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылдың 25 желтоқсанында 8-6-93 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы 84 нөмірінде ресми жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"2 млрд. 745 млн. 576 мың" сандары "2 млрд. 812 млн. 123 мың" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0 мың" сандары "66 млн. 547 мың" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші жолдағы "0 мың" сандары "66 млн. 547 мың" сандарына ауыстырылсын;
төртінші жолдағы "0 мың" сандары "66 млн. 547 мың" сандарына ауыстырылсын.

160
005
Государственная адресная социальная помощь
4234
006
Жилищная помощь
24603
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47342
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3165
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27663
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5935
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8304
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
811
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
17510
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14954
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
14954
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16901
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16901
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16359
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
392
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
296898
1
Жилищное хозяйство
53000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
53000
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
23000
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
30000
2
Коммунальное хозяйство
110062
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
104162
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8177
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
95985
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5900
005
Развитие коммунального хозяйства

160
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4234
006
Тұрғын үй көмегі
24603
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47342
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3165
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27663
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5935
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
8304
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
811
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу
17510
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14954
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
14954
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16901
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16901
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16359
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
392
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
296898
1
Тұрғын үй шаруашылығы
53000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
53000
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
23000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
30000
2
Коммуналдық шаруашылық
110062
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
104162
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
8177
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
95985
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5900
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту