О внесении изменений в решение ХХIII сессии Сатпаевского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 275 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14 апреля 2010 года N 308. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 21 апреля 2010 года N 8-6-101. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2011 года N 94/5-5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата от 12.04.2011 № 94/5-5).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением ХХI сессии Карагандинского областного Маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010 – 2012 годы" и решением ХХIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 9 апреля 2010 года N 294 "О внесении изменений в решение ХХI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010 – 2012 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХIII сессии Сатпаевского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 275 "О городском бюджете на 2010 – 2012 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 25 декабря 2009 года за N 8-6-93 и официально опубликовано 30 декабря 2009 года в N 84 (1761) газеты "Шарайна"), внесены изменения решением XXV сессии Сатпаевского городского маслихата от 17 марта 2010 года N 296 "О внесении изменений в решение ХХIII сессии Сатпаевского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 275 "О городском бюджете на 2010 – 2012 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 1 апреля 2010 года за N 8-6-100 и официально опубликовано 9 апреля 2010 года в N 26 (1787) газеты "Шарайна"), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 млрд. 765 млн. 576 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 810 млн. 781 тыс.";
цифры "617 млн. 757 тыс." заменить цифрами "657 млн. 812 тыс.";
цифры "2 млрд. 127 млн. 522 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 132 млн. 672 тыс.";
в подпункте 2):
цифры "2 млрд. 812 млн. 123 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 880 млн. 063 тыс.";
в подпункте 5):
цифры "минус 66 млн. 547 тыс." заменить цифрами "минус 89 млн. 282 тыс.";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "66 млн. 547 тыс." заменить цифрами "89 млн. 282 тыс.";
в абзаце четвертом "66 млн. 547 тыс." заменить цифрами "89 млн. 282 тыс.";

"2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 308 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 сәуірде N 8-6-101 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 94/5-5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.04.12 N 94/5-5 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы ХХI сессиясының "2010 – 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне және Қарағанды облыстық Мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі ХХIII сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы ХХI сессиясының "2010 – 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 294 шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010 – 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 275 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 желтоқсанда 8-6-93 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы 84 нөмірінде ресми жарияланған), "2010 – 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 17 наурыздағы XXV сессиясының N 296 шешімімен өзгерістер енгізілген (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 сәуірде 8-6-100 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі 26 (1787) нөмірінде ресми жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2 млрд. 765 млн. 576 мың" сандары "2 млрд. 810 млн. 781 мың" сандарына ауыстырылсын;
"617 млн. 757 мың" сандары "657 млн. 812 мың" сандарына ауыстырылсын;
"2 млрд. 127 млн. 522 мың" сандары "2 млрд. 132 млн. 672 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 млрд. 812 млн. 123 мың" сандары "2 млрд. 880 млн. 063 мың" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 66 млн. 547 мың" сандары "алу 89 млн. 282 мың" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "66 млн. 547 мың" сандары "89 млн. 282 мың" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "66 млн. 547 мың" сандары "89 млн. 282 мың" сандарына ауыстырылсын;

2) в пункте 3:
в абзаце третьем цифры "142 млн. 746 тыс." заменить цифрами "149 млн. 660 тыс.";
в абзаце девятом цифры "17 млн. 510 тыс." заменить цифрами "16 млн. 675 тыс.";
в абзаце десятом цифры "4 млн. 092 тыс." заменить цифрами "3 млн. 082 тыс.";
в абзаце одиннадцатом цифры "2 млн. 825 тыс." заменить цифрами "2 млн. 906 тыс.";
3) в пункте 4:
цифры "142 млн. 746 тыс." заменить цифрами "149 млн. 660 тыс.";
4) в пункте 10:

2) 3-тармақтағы:
үшінші абзацтағы "142 млн. 746 мың" сандары "149 млн. 660 мың" сандарына ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "17 млн. 510 мың" сандары "16 млн. 675 мың" сандарына ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "4 млн. 092 мың" сандары "3 млн. 082 мың" сандарына ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "2 млн. 825 мың" сандары "2 млн. 906 мың" сандарына ауыстырылсын;
3) 4-тармақтағы:
"142 млн. 746 мың" сандары "149 млн. 660 мың" сандарына ауыстырылсын;
4) 10-тармақтағы:

160
005
Государственная адресная социальная помощь
4234
006
Жилищная помощь
24603
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47342
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3165
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29072
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5935
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8304
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
811
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
16675
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14954
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
14954
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17424
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17424
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16882
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
392
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
325373
1
Жилищное хозяйство
66595
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

160
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4234
006
Тұрғын үй көмегі
24603
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47342
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3165
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29072
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5935
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
8304
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
811
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
16675
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14954
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
14954
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17424
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17424
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16882
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
392
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
325373
1
Тұрғын үй шаруашылығы
66595
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

10502
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5783
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
4719
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10708
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8355
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
1988
007
Материально-техническое оснащение государственных органов
365
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16390
1
Сельское хозяйство
6871
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
199
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
199
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
756
010
Развитие объектов сельского хозяйства
756
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
5916
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
5476
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
440
6
Земельные отношения
6613
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6613
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6433
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
180
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
2906
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
0
010
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
2906
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2906
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
45170
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
45170
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
45170
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
10607
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

10502
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5783
004
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
4719
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10708
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8355
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
1988
007
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
365
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16390
1
Ауыл шаруашылығы
6871
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
199
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
199
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
756
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
756
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
5916
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5476
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
440
6
Жер қатынастары
6613
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6613
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6433
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
180
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
2906
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
0
010
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
2906
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2906
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
45170
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
45170
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
45170
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10607
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу