О внесении изменений в решение ХІІІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 31 октября 2008 года N 150 "Об определении видов оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Сатпаев"
Решение XХІX сессии Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14 сентября 2010 года N 364. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 11 октября 2010 года N 8-6-108. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 31 марта 2014 года № 222
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 31.03.2014 № 222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 31 октября 2008 года N 150 "Об определении видов оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Сатпаев" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 12 ноября 2008 года за N 8-6-70 и официально опубликовано 19 ноября 2008 года в N 108 (1666) газеты "Шарайна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
абзац второй изложить в следующей редакции:
"участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, и лицам, приравненным к ним, статус которых определен статьями 5-8 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, а также лицам, которым установлен стаж работы в тылу не менее шести месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"пенсионерам по возрасту и по выслуге лет, если размер пенсии не превышает 1,25 коэффициента прожиточного минимума, устанавливаемого законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"инвалидам первой, второй и третьей группы и детям инвалидам до 18 лет;";
в подпункте 6):
абзац второй изложить в следующей редакции:
"гражданам по заявительной форме, чьи семьи находятся в тяжелых материальных условиях в результате стихийных бедствий, пожаров, несчастных случаев, тяжелых форм заболеваний и других причин;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на погребение умершего (не работавшего), не достигшего пенсионного возраста или не являющегося инвалидом;".

"Сәтбаев қаласының жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарына әлеуметтік көмек түрлерін анықтау туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 31 қазандағы ХІІІ сессиясының N 150 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының XХІX сессиясының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі N 364 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 қазанда N 8-6-108 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 31.03.2014 № 222 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Сәтбаев қаласының жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарына әлеуметтік көмек түрлерін анықтау туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 31 қазандағы ХІІІ сессиясының N 150 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 қарашада 8-6-70 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2008 жылғы 19 қарашадағы 108 (1666) нөмірінде ресми жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
екінші абзац мына редакцияда мазмұндалсын:
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген, мәртебесі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-8-баптарымен белгіленген адамдарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға, сондай-ақ 1941 жылдың 22 маусымынан бастап 1945 жылдың 9 мамырына дейінгі кезеңде тылда жұмыс істеген еңбек өтілі кемінде алты ай болып белгіленген адамдарға;";
үшінші абзац мына редакцияда мазмұндалсын:
"зейнетақы мөлшері тиісті қаржы жылына республикалық бюджет туралы заңмен белгіленген күнкөріс мөлшерінің 1,25 коэффициентінен аспайтын жасына байланысты және қызмет өткерген жылдарына байланысты зейнеткерлерге;";
төртінші абзац мына редакцияда мазмұндалсын:
"бірінші, екінші және үшінші топтағы мүгедектерге және он сегіз жасқа дейінгі мүгедек балаларға;";
6) тармақшадағы:
екінші абзац мына редакцияда мазмұндалсын:
"отбасылары дүлей апаттар, өрт, жазатайым оқиғалар, қатерлі ауру түрлері және өзге де себептер салдарынан ауыр материалдық жағдайға тап болған азаматтарға өтінімдік нысан бойынша;";
үшінші абзац мына редакцияда мазмұндалсын:
"зейнет жасына жетпеген немесе мүгедектігі жоқ қайтыс болған (жұмыс істемеген) адамды жерлеу үшін;".

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы, правопорядка и социальной защиты населения (председатель Конурова Алия Мешитбаевна).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии                        К. Адилбаев
Секретарь
городского маслихата                       С. Имамбай

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, құқықтық тәртіп және әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрайымы Қоңырова Әлия Мешітбайқызы) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Әділбаев
Қалалық
мәслихат хатшысы                           С. Имамбай