О внесении изменений в решение 21 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 356 "О городском бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение 23 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25 февраля 2010 года N 388. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 18 марта 2010 года N 8-7-102. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года N 2-27/63)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 11.05.2011 № 2-27/63).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Саранского городского маслихата "О городском бюджете на 2010 - 2012 годы" от 22 декабря 2009 года N 356 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8–7-98, опубликовано 31 декабря 2009 года в газете "Ваша газета" N 53) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1747653" заменить на цифры "1814172";
в подпункте 2):
цифры "1717053" заменить на цифры "1764822";
в подпункт 4):
в абзаце первом цифры "30600" заменить на цифры "49350";
в абзаце втором цифры "30600" заменить на цифры "49350";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить на цифры "66519";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифру "0" заменить на цифры "66519";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить на цифры "66519".

Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 21 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 356 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 23 сессиясының 2010 жылғы 25 ақпандағы N 388 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 наурызда N 8-7-102 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 2-27/63 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2011.05.11 N 2-27/63 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 21 сессиясының "2010 - 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 356 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі - 8–7–98 болып тіркелген, "Ваша газета" газетінде 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 53 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1 тармақшадағы:
"1747653" сандары "1814172" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақшадағы:
"1717053" сандары "1764822" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақшадағы:
бірінші азат жолда "30600" сандары "49350" сандарымен ауыстырылсын;
екінші азат жолда "30600" сандары "49350" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақшадағы:
"0" сан "66519" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақшадағы:
бірінші азат жолда "0" саны "66519" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші азат жолда "0" саны "66519" сандарымен ауыстырылсын.

900
5
Налог на игорный бизнес
260
02
Фиксированный налог
260
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
5011
1
Государственная пошлина
5011
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3384
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1200
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
16
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
23
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
360
1
08
1
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
28
2
Неналоговые поступления
7248
01
Доходы от государственной собственности
6806
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
6806
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
6806
06
Прочие неналоговые поступления
442
1
Прочие неналоговые поступления
442
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
442
3
Поступления от продажи основного капитала
4500
03
Продажа земли и нематериальных активов
4500
1
Продажа земли
4500
01
Поступления от продажи земельных участков
4500
4
Поступления трансфертов
1211935
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1211935
2
Трансферты из областного бюджета
1211935
01
Целевые текущие трансферты

900
5
Ойын бизнесiне салық
260
02
Тіркелген салық
260
08
Заңдық мәндi iс-әрекеттердi жасағаны және (немесе) оған уәкiлеттiгi бар мемлекеттiк органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергенi үшiн алынатын мiндеттi төлемдер
5011
1
Мемлекеттік баж
5011
02
Мемлекеттiк мекемелерге сотқа берiлетiн талап арыздарынан алынатын мемлекеттiк бажды қоспағанда, мемлекеттiк баж сотқа берiлетiн талап арыздардан, ерекше талап ету iстерi арыздарынан, ерекше жүргiзiлетiн iстер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтiнiштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелiк) соттардың және шетелдiк соттардың шешiмдерiн мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актiлерiнiң атқару парағының және өзге де құжаттардың көшiрмелерiн қайта беру туралы шағымдардан алынады
3384
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттiк баж
1200
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттiк баж
16
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
23
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттiк баж
360
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
28
2
Салықтық емес түсiмдер
7248
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
6806
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
6806
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
6806
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
442
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
442
09
Жергiлiктi бюджетке түсетiн салықтық емес басқа да түсiмдер
442
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
4500
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
4500
1
Жерді сату
4500
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
4500
4
Трансферттердің түсімдері
1211935
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1211935
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1211935
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер