О городском бюджете на 2011-2013 годы
Решение 32 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 510. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 30 декабря 2010 года N 8-7-115. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19 января 2012 года N 2-29/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 19.01.2012 № 2-29/6).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2011 – 2013 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2011 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 2715363 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 746069 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12906 тысяч тенге;
доходы от операций с капиталом – 11688 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1964286 тысяч тенге;
2) затраты – 2504985 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 223000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 223000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36986 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 36986 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 49608 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  49608 тысяч тенге:
поступление займов – 223000 тысяч тенге;
погашение займов – 223000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 49608 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Саранского городского маслихата Карагандинской области от 30.03.2011 N 544 (вводится в действие с 01.01.2011); от 16.08.2011 N 598 (вводится в действие с 01.01.2011); от 06.10.2011 N 636 (вводится в действие с 01.01.2011); от 10.11.2011 N 645 (вводится в действие с 01.01.2011); от 30.11.2011 N 656 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год нормативы распределения доходов в городской бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 %;

2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 32 сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 510 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 8-7-115 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 қаңтардағы N 2-29/6 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2012.01.19 N 2-29/6 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 123 қосымшаларға сәйкес 2011-2013 жылдарға арналған, оның ішінде 1 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2715363 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 746069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12906 мың теңге;
капиталдармен операциялардан түсімдер - 11688 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1964286 мың теңге;
2) шығындар – 2504985 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 223000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 223000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36986 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 36986 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) алу 49608 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 49608 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 223000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 223000 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 49608 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 2011.03.30 N 544 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.08.16 N 598 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.06 N 636 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.10 N 645 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.30 N 656 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Қалалық бюджетке 2011 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша - 50 %;

2) по социальному налогу - 50 %.
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2011 год, согласно приложению 5 к настоящему решению.
5. Утвердить бюджет поселка Актас, согласно приложению 6 к настоящему решению.
6. Утвердить резерв акимата города Сарани на 2011 год в размере 15413 тысяч тенге.

2) әлеуметтік салық бойынша - 50 %.
3. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің даму бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2011 жылға арналған қалалық бюджетті атқару үдерісінде жергілікті секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес Ақтас кентінің бюджеті бекітілсін.
6. Саран қаласының 2011 жылға арналған резерві 15413 мың теңге көлемінде бекітілсін.