О городском бюджете на 2011-2013 годы
Решение XXVIII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2010 года N 628/28. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 29 декабря 2010 года N 8-8-90. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 января 2012 года № 2-13/19)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.01.2012 № 2-13/19).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 634 894 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 856 582 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10 493 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 27 018 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 740 801 тысяча тенге;
2) затраты – 4 670 605 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 35 711 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 711 тысяч тенге:
поступление займов – 283 707 тысяч тенге;
погашение займов – 283 707 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 711 тысяч тенге.
Сноска.Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 18.03.2011 N 677/31 (вводится в действие с 01.01.2011); от 02.08.2011 N 721/34 (вводится в действие с 01.01.2011); от 10.11.2011 N 751/38 (вводится в действие с 01.01.2011); от 09.12.2011 N 759/39 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2011 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города Шахтинск в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;

2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXVIII сессиясының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 628/28 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 8-8-90 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 2-13/19 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012.01.26 N 2-13/19 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 634 894 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері – 856 582 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 493 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 018 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3 740 801 мың теңге;
2) шығындар - 4 670 605 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) - алу 35 711 мың теңге,
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру - 35 711 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 283 707 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 283 707 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 35 711 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2011.03.18 N 677/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгiзiледi); 2011.08.02 N 721/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енедi); 2011.11.10 N 751/38 (2011.01.01 бастап қолданысқа енедi); 2011.12.09 N 759/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енедi) шешімдерімен.
2. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен 4 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер ескерілсін.
3. 2011 жылға арналған облыстық бюджетке, Шахтинск қаласы бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде бекітілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыздан;

2) по социальному налогу – 85 процентов.
Сноска.Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10.11.2011 N 751/38 (вводится в действие с 01.01.2011).
4. Учесть, что на 2011 год предусмотрен объем субвенций, передаваемый из областного бюджета городу Шахтинск - 1 700 234 тысячи тенге.
5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты администраторам бюджетных программ города, согласно приложению 5.
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены расходы по бюджетным программам поселков Шахан (приложение 6), Долинка (приложение 7), Новодолинский (приложение 8);

2) әлеуметтік салық бойынша – 85 пайыздан.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2011.11.10 N 751/38 (2011.01.01 бастап қолданысқа енедi) шешімімен.
4. 2011 жылға арналған Шахтинск қалалық бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 1 700 234 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. Қалалық бюджет шығындарының құрамына 5 қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында кенттер бюджеттік бағдарламасы бойынша шығындар қарастырылғаны ескерілсін, Шахан кенті (6 қосымша), Долинка кенті (7 қосымша), Новодолинский кенті (8 қосымша).

7. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2011 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 9.
8. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2011 год, согласно приложению 10.
9. Утвердить резерв акимата города на 2011 год в сумме 359 тысяч тенге.

7. 2011 жылға арналған қалалық бюджетті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 9 қосымшға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
8. 2011 жылы қалалық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2011 жылға қала әкімдігінің резерві 359 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска.Пункт 9 с изменениями, внесенными решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10.11.2011 N 751/38 (вводится в действие с 01.01.2011).
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        М. Бачаева
Секретарь городского
маслихата                                  А. Сатова
Приложение 1
к решению XXVIII сессии
городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 628/28
Городской бюджет на 2011 год

Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2011.11.10 N 751/38 (2011.01.01 бастап қолданысқа енедi) шешімімен.
10. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            М. Бачаева
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ә. Сатова
Қалалық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
XХVIII сессиясының N 628/28 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет

17204
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
10092
На капитальный ремонт и оснащение детского сада
142890
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1512
Управление координации занятости и социальных программ области
21841
На введение стандартов специальных социальных услуг
12468
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
998
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости в рамках программы занятости 2020
8375
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1194577
На жилищно-коммунальное хозяйство
1194577
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
20067
На организацию внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
20067
Управление сельского хозяйства области
1389
На проведение противоэпизотических мероприятий
1389
Целевые трансферты на развитие:
590494
в том числе:
Управление строительства области
590494
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
390593
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
21597
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
59364
На развитие системы водоснабжения
54318
На строительство, восстановление и реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда
64622
Бюджетные кредиты
283707
Управление строительства области
283707
На строительство и (или) приобретение жилья в рамках программы занятости 2020
283707
Приложение 5
к решению XXVIII сессии
городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 628/28
Целевые трансферты и бюджетные кредиты городу Шахтинск на 2011 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10.11.2011 N 751/38 (вводится в действие с 01.01.2011).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
2324274
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1450073
Целевые трансферты на развитие
590494
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1450073
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
212199
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования

17204
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
10092
Балалар бақшасының күрделі жөндеуі мен жабдықталуына
142890
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шаралар жүргізуге
1512
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
21841
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
12468
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
998
Кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, еңбек ақыны бөлшектеп субсидиялау, кәсіпкерлікке оқыту, жол жүруге субсидия ұсыну, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
8375
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1194577
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1194577
Облыстың жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы
20067
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруына
20067
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
1389
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
1389
2. Нысаналы даму трансферттері:
590494
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
590494
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
390593
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға
21597
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
59364
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
54318
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға, қайта жаңартуға және қалпына келтіруге
64622
Бюджеттік кредиттер
283707
Облыстың құрылыс басқармасы
283707
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуына
283707
Қалалық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
ХХVIII сесcиясының N 628/28 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2011.11.10 N 751/38 (2011.01.01 бастап қолданысқа енедi) шешімімен.
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
2324274
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1450073
2. Нысаналы даму трансферттері
590494
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1450073
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
212199
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға

5409
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4096
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30996
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17204
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
10092
На капитальный ремонт и оснащение детского сада
142890
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1512
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21841
На введение стандартов специальных социальных услуг
12468
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
998
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости в рамках программы занятости 2020
8375
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1214644
На жилищно-коммунальное хозяйство
1194577
На организацию внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
20067
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1389
На проведение противоэпизотических мероприятий
1389
Целевые трансферты на развитие:
590494
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
590494
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
390593
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
21597
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
59364
На развитие системы водоснабжения
54318
На строительство, восстановление и реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда
64622
Бюджетные кредиты
283707
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
283707
На строительство и (или) приобретение жилья в рамках программы занятости 2020
283707
Приложение 6
к решению XXVIII сессии
городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 628/28
Расходы по бюджетным программам, реализуемые в поселке Шахан на 2011 год

5409
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4096
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
30996
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
17204
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
10092
Балалар бақшасының күрделі жөндеуі мен жабдықталуына
142890
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шаралар жүргізуге
1512
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21841
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
12468
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
998
Кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, еңбек ақыны бөлшектеп субсидиялау, кәсіпкерлікке оқыту, жол жүруге субсидия ұсыну, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
8375
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1214644
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1194577
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруына
20067
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1389
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
1389
2. Нысаналы даму трансферттері:
590494
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі
590494
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
390593
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға
21597
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
59364
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
54318
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға, қайта жаңартуға және қалпына келтіруге
64622
Бюджеттік кредиттер
283707
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі
283707
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуына
283707
Қалалық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
ХХVIII сессиясының N 628/28 шешіміне
6 қосымша
2011 жылға арналған Шахан кентінде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындар