О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение 24 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 3 августа 2010 года N 24/303. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 6 августа 2010 года N 8-9-85. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07 апреля 2011 года N 3-14-105
Сноска. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07.04.2011 N 3-14-105.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-73 от 30 декабря 2009 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 1 января 2010 года N 1-2 (3799), внесены изменения решением 20 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 18 февраля 2010 года N 20/250 "О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-75 от 3 марта 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 марта 2010 года N 12-13 (3810) и внесены изменения решением 22 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 14 апреля 2010 года N 22/270 "О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-81 от 23 апреля 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 апреля 2010 года N 20 (3816), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2373492" заменить цифрами "2413492";
в подпункте 2):
цифры "2425547" заменить цифрами "2465547";
2) приложения 16 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.

Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2010 жылғы 3 тамыздағы 24 сессиясының N 24/303 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 тамызда N 8-9-85 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 3-14-105 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011.04.07 N 3-14-105 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - 2009 жылғы 30 желтоқсанда N 8-9-73 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 1 қаңтардағы N 1-2 (3799) сандарында жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 ақпандағы 20 кезектен тыс сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 20/250 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - 2010 жылғы 3 наурызда N 8-9-75 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 12 наурыздағы N 12-13 (3810) сандарында жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі 22 кезектен тыс сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 22/270 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - 2010 жылғы 23 сәуірде N 8-9-81 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 30 сәуірдегі N 20 (3816) сандарында жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2373492" сандары "2413492" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2425547" сандары "2465547" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.