О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение 30 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 9 декабря 2010 года N 30/351. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 14 декабря 2010 года N 8-9-92. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07 апреля 2011 года N 3-14-105
Сноска. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07.04.2011 N 3-14-105.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-73 от 30 декабря 2009 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 1 января 2010 года N 1-2 (3799), внесены изменения решением 20 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 18 февраля 2010 года N 20/250 "О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-75 от 3 марта 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 марта 2010 года N 12-13 (3810), внесены изменения решением 22 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 14 апреля 2010 года N 22/270 "О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-81 от 23 апреля 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 апреля 2010 года N 20 (3816), внесены изменения решением 24 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 3 августа 2010 года N 24/303 "О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-85 от 6 августа 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 13 августа 2010 года N 35 (3831), внесены изменения решением 26 очередной сессии Абайского районного маслихата от 16 сентября 2010 года N 26/317 "О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-86 от 20 сентября 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 24 сентября 2010 года N 41 (3837) и внесены изменения решением 29 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 28 октября 2010 года N 29/344 "О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-88 от 4 ноября 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 ноября 2010 года N 48 (3844) следующие изменения:

Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2010 жылғы 9 желтоқсандағы 30 сессиясының N 30/351 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 желтоқсанда N 8-9-92 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 3-14-105 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011.04.07 N 3-14-105 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне-2009 жылғы 30 желтоқсанда N 8-9-73 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 1 қаңтардағы N 1-2 (3799) сандарында жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 ақпандағы 20 кезектен тыс сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 20/250 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне-2010 жылғы 3 наурызда N 8-9-75 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 12 наурыздағы N 12-13 (3810) сандарында жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі 22 кезектен тыс сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 22/270 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне-2010 жылғы 23 сәуірде N 8-9-81 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 30 сәуірдегі N 20 (3816) санында жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 3 тамыздағы 24 кезектен тыс сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 24/303 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне-2010 жылғы 6 тамызда N 8-9-85 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 13 тамыздағы N 35 (3831) санында жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 қыркүйектегі 26 кезекті сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 26/317 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне-2010 жылғы 20 қыркүйекте N 8-9-86 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 24 қыркүйектегі N 41 (3837) сандарында жарияланған) және Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 қазандағы 29 кезектен тыс сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 29/344 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне-2010 жылғы 4 қарашада N 8-9-88 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 12 қарашадағы N 48 (3844) келесі өзгертулер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2443228" заменить цифрами "2444619";
в подпункте 2):
цифры "2495283" заменить цифрами "2496674";
в подпункте 3):
цифры "12462" заменить цифрами "12521";
в подпункте 5):
цифры "минус 64517" заменить цифрами "минус 64576";
в подпункте 6):
цифры "64517" заменить цифрами "64576";
2) приложения 1, 4 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Г. Бахраева
Секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник налогового управления
по Абайскому району                        Т. Дюсенова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Абайского района"                           Ж. Макенова
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Абайского района"                          С. Садык
Приложение 1
к решению 30 внеочередной сессии
Абайского районного маслихата
от 9 декабря 2010 года N 30/351
Приложение 1
к решению 18 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 21 декабря 2009 года N 18/215
Районный бюджет на 2010 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2443228" сандары "2444619" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2495283" сандары "2496674" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"12462" сандары "12521" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 64517" сандары "алу 64576" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"64517" сандары "64576" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 4 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімгерлері Абай аудандық мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсасын.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Г. Бахраева
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
Абай ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы                Т. Дюсенова
09.12.2010 ж.
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж. Мәкенова
09.12.2010 ж.
"Абай ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С. Садық
09.12.2010 ж.
Абай аудандық мәслихатының
2010 жылғы 9 желтоқсандағы
30 кезектен тыс сессиясының
N 30/351 шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
18 кезекті сессиясының
N 18/215 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

19445
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
128
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
60800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
185810
2
Социальная помощь
162882
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
162882
002
Программа занятости
36837
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3490
005
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
8620
006
Жилищная помощь
21000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15965
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
673
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25658
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
8555
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29475
019
Целевые текущие трансферты бюджетам (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых государств, по территорий Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
300
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12309
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22928
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22928
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
20727
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
951
022
Материально-техническое оснащение государственных органов

19445
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
128
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
60800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
185810
2
Әлеуметтiк көмек
162882
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
162882
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
36837
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3490
005
Аудандар (облыстық маңызы бар) қалалар бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
8620
006
Тұрғын үй көмегі
21000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15965
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
673
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25658
016
Аудандар (облыстық маңызы бар) қалалар бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
8555
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
29475
019
Аудандар (облыстық маңызы бар) қалалар бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттер
300
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу
12309
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22928
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22928
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20727
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
951
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру