О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/192 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение XXVII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 2 ноября 2010 года N 27/270. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 5 ноября 2010 года N 8-13-89. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2011 года N 30
Сноска. Утратило силу - письмом аппарата Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 30.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/192 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-72, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 26 декабря 2009 года N 101-104 (10849), в которое внесены изменения и дополнения решением Каркаралинского районного маслихата от 23 февраля 2010 года N 21/218 "О внесении изменений в решение сессии районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/192 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-79, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 13 марта 2010 года N 21-22 (10869), решением Каркаралинского районного маслихата от 15 апреля 2010 года N 22/228 "О внесении изменений и дополнений в решение районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/192 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-80, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 1 мая 2010 года N 35-36 (10885), решением Каркаралинского районного маслихата от 29 июля 2010 года N 23/242 "О внесении изменений в решение районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/192 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-86, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 14 августа 2010 года N 65-66 (10877), решением Каркаралинского районного маслихата от 10 сентября 2010 года N 26/264 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/192 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-88, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 25 сентября 2010 года N 77-78 (10889), следующие изменения и дополнение:

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 19/192 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы мәслихатының XXVII сессиясының 2010 жылғы 2 қарашадағы N 27/270 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 қарашадағы N 8-13-89 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 30 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 30 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 19/192 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-72 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2009 жылғы 26 желтоқсандағы N 101-104 (10849) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 ақпандағы "Аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 19/192 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21/218 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-79 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2010 жылғы 13 наурыздағы N 21-22 (10869) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 15 сәуірдегі "Аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 19/192 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 22/228 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-80 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2010 жылғы 1 мамырдағы N 35-36 (10885) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 29 шілдедегі "Аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 19/192 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 23/242 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-86 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2010 жылғы 14 тамыздағы N 65-66 (10877) сандарында жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 10 қыркүйектегі "Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 19/192 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 26/264 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-88 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2010 жылғы 25 қыркүйектегі N 77-78 (10889) сандарында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

1908
5
Планирование и статистическая деятельность
15495
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15495
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
15495
02
Оборона
4258
1
Военные нужды
4258
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4258
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4258
04
Образование
1704675
1
Дошкольное воспитание и обучение
60711
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
60711
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
60711
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1588177
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1712
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1712
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1586465
004
Общеобразовательное обучение
1535865
005
Дополнительное образование для детей
50600
9
Прочие услуги в области образования
55787
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
55787
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15534
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
231
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
40022
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
175024
2
Социальная помощь
148512
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
148512
002
Программа занятости
24468
005
Государственная адресная социальная помощь
26211
006
Жилищная помощь
1760
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17906
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
564
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26897
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
28515
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15203
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

1908
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
15495
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15495
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15495
02
Қорғаныс
4258
1
Әскери мұқтаждар
4258
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4258
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4258
04
Бiлiм беру
1704675
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
60711
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
60711
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
60711
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1588177
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1712
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1712
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1586465
004
Жалпы білім беру
1535865
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
50600
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
55787
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
55787
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15534
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
231
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
40022
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
175024
2
Әлеуметтiк көмек
148512
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
148512
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
24468
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26211
006
Тұрғын үй көмегі
1760
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17906
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
564
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
26897
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28515
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
15203
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

5034
Капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
25022
На развитие массового спорта
6769
На реализацию гос.образовательного заказа в дошкольных организациях образования
9615
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42402
На выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6988
На выплату государственной адресной социальной помощи
13585
На выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет
16669
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
5160
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
69447
На содержание и текущий ремонт автомобильных дорог
25447
На ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
44000
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
52809
На проведение противоэпизоотических мероприятий
45727
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
7082
Целевые трансферты на развитие
790572
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
790572
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

5034
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
25022
Бұқаралық спортты дамытуға
6769
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
9615
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42402
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына бір жолғы материалдық көмекті төлеуге
6988
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
13585
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
16669
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
5160
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69447
Автомобиль жолдарын күтіп ұстауға және ағымдағы жөндеуге
25447
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға
44000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
52809
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар өткізуге
45727
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға
7082
Нысаналы даму трансферттері
790572
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
790572
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға