О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 139/23 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 31 марта 2010 года N 181/26. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 16 апреля 2010 года N 8-4-179. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27 апреля 2011 года № 4-3/72)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27.04.2011 № 4-3/72).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 139/23 "О городском бюджете на 2010 – 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-165, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 2 (182) от 22 января 2010 года), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "1299135" заменить цифрами "1312981";
в подпункте 5:
цифру "0" заменить цифрами "минус 13846";
в подпункте 6:
в первом абзаце цифру "0" заменить цифрами "13846";
в четвертом абзаце цифру "0" заменить цифрами "13846";

Приозерск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 139/23 "2010 - 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 181/26 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 сәуірде N 8-4-179 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 4-3/72 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.27 N 4-3/72 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы  N 139/23 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-165 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтардағы N 2 (182) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"1299135" сандары "1312981" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0" саны "алу 13846" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "13846" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "13846" сандарына ауыстырылсын;