О внесении изменений и дополнений в решение Приозерского городского маслихата от 13 сентября 2010 года N 201/29 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Приозерск"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 221/34. Зарегистрировано управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 14 января 2011 года за N 8-4-216
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 13 сентября 2010 года N 201/29 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-198, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 120 (724) от 25 октября 2010 года следующие изменения и дополнения:
в Правилах предоставления жилищной помощи населению города Приозерск утвержденных указанным решением:
1) в преамбуле слова и цифры "со статьей 31" исключить и в тексте на государственном языке слово "Ереже" написать с прописной буквы;
2) по всему тексту слова "жилых домов находящиеся на балансе Коммунальное государственное предприятие "Управление жилищно-коммунального реформирования" заменить словами "общего имущества объекта кондоминиума";
3) в пункте 2:
подпункт 3):
дополнить абзацем следующего содержания:
"кондоминиум – особая форма собственности на недвижимость, при которой помещения находятся в индивидуальной (раздельной) cобственности граждан, юридических лиц, государства, а общее имущество принадлежит им на праве общей долевой собственности";
в подпункте 10):
после слов "к совокупному доходу семьи в процентах" поставить знак препинания ";";
4) в пункте 11:
слова "вынесено на рассмотрение специальной комиссии при уполномоченном органе. При несогласии с решением комиссии претендент на жилищную помощь имеет право обжаловать его в судебном порядке." заменить словами "разрешено в судебном порядке.";
5) в пункте 17:
в подпункте 8):
в тексте на русском языке в абзаце втором слова "а ксерокопии" заменить словами "а копии", текст на государственном языке не изменяется;
6) в пункте 24:
в тексте на государственном языке, во втором абзаце после слов "екінші деңгейдегі банктер немесе" слова "банк операцияларын жүзеге асыруға тиісті лицензиясы бар ұйымдар арқылы" заменить словами "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің осы операцияны жүзеге асыруға лицензиясы бар ұйымдары арқылы", текст на русском языке не изменяется;

Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 13 қыркүйектегі N 201/29 "Приозерск қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 221/34 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қаңтарда N 8-4-216 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына сәйкес, Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 13 қыркүйектегі N 201/29 "Приозерск қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-198 болып тіркелген, 2010 жылғы 25 қазандағы N 120 (724) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Приозерск қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінде:
1) кіріспесінде "31 бабына" сандары мен сөзі алынып тасталсын және мемлекеттік тілдегі мәтінінде "Ереже" сөзі бас әріппен жазылсын;
2) барлық мәтін бойынша "Коммуналдық тұрғын үйлерді қайта қалыптастыру басқармасы" Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның балансындағы тұрғын үйлерді" деген сөздер "кондоминиум объектiсiнiң ортақ мүлкiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 2 тармақтағы:
3) тармақша келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"кондоминиум – үй-жай жеке, заңды тұлғалардың, мемлекеттің бөлек (жеке) меншігінде болатын, ал ортақ мүлік оларға ортақ үлесті меншік құқығымен тиесілі болатын жағдайда бірыңғай мүліктік кешен (кондоминиум объектісі) ретіндегі жылжымайтын мүлікке меншіктің ерекше нысаны";
10) тармақшадағы:
"отбасының орташа айлық жиынтық кірісіне пайызбен қатынасы" деген сөздерден кейін ";" тыныс белгісі қойылсын;
4) 11 тармақтағы:
"мәселесін шешу уәкілетті орган жанындағы арнайы комиссия қарауына ұсынылуы мүмкін. Тұрғын үй көмегіне үміткер комиссия шешімімен келіспесе, сот тәртібімен шағымдануға құқығы бар." деген сөздер "мәселесі сот тәртібімен шешілуі мүмкін." деген сөздермен ауыстырылсын;
5) 17 тармақтағы:
8) тармақшадағы:
орыс тілдегі мәтіні бойынша "а ксерокопии" деген сөздер "а копии" деген сөздермен ауыстырылсын, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді;
6) 24 тармақтағы:
мемлекеттік тілдегі мәтіні бойынша, екінші абзацтағы "екінші деңгейдегі банктер немесе" сөздерінен кейін "банк операцияларын жүзеге асыруға тиісті лицензиясы бар ұйымдар арқылы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің осы операцияны жүзеге асыруға лицензиясы бар ұйымдары арқылы" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тілдегі мәтіні өзгермейді;

7) в пунктах 24, 32:
слова "Национального Банка", "Национальным Банком" написать с прописной буквы;
8) в пункте 33:
в тексте на государственном языке перед словами "Еңбекақы түріндегі табыстар:" цифры "33" заменить цифрами "32";
9) в пункте 37:
в подпункте 13):
в тексте на русском языке, слова "натуральные видов помощи, оказанные в соответствии с законодательством Республики Казахстана" заменить словами "натуральные виды помощи, оказанные в соответствии с законодательством Республики Казахстан", текст на государственном языке не изменяется;
10) приложение 3 к Правилам предоставления жилищной помощи населению города Приозерск утвержденный указанным решением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам бюджета и социальной сферы (Жолдас Б.К.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
секретарь городского маслихата             Е. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Заместитель Акима города
____________________Казиева Б.А.
21 декабря 2010 год
Начальник отдела финансов
____________________Кушкаралиев К.К.
21 декабря 2010 год
Начальник отдела занятости и
социальных программ
____________________Медетбекова З.А.
21 декабря 2010 год
Приложение
к решению XXXIV сессии
Приозерского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 221/34
Приложение 3
к Правилам предоставления
жилищной помощи населению
города Приозерск
Справка о доходах всех членов семьи
1. Ф.И.О.члена семьи_______________________________________
Месяц
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Тип дохода
Сумма дохода
2. Ф.И.О.члена семьи_______________________________________
Месяц
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Тип дохода
Сумма дохода
3. Ф.И.О.члена семьи _______________________________________
Месяц
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Тип дохода
Сумма дохода
Подпись заявителя ___________________
Дата_________________________________

7) 2433 тармақтардағы:
"Ұлттық Банкінің", "Ұлттық Банк" сөздері бас әріппен жазылсын;
8) 33 тармақтағы:
мемлекеттік тілдегі мәтіні бойынша "Еңбекақы түріндегі табыстар:" деген сөздердің алдындағы "33" сандары "32" сандарына ауыстырылсын;
9) 37 тармақтағы:
13) тармақшадағы:
орыс тілдегі мәтіні бойынша "натуральные видов помощи, оказанные в соответствии с законодательством Республики Казахстана" деген сөздер "натуральные виды помощи, оказанные в соответствии с законодательством Республики Казахстан" деген сөздермен ауыстырылсын, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді;
10) көрсетілген шешіммен бекітілген Приозерск қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің 3 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Жолдас Б.Қ.).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
қалалық мәслихат хатшысы                   Е. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімінің орынбасары
__________________ Қазиева Б.А.
21.12.2010 жыл
Қаржы бөлімінің басшысы
_______________ Қошқаралиев Қ.Қ.
21.12.2010 жыл
Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің бастығы
__________________ Медетбекова З.А.
21.12.2010 жыл
Приозерск қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXIV
сессиясының N 221/34 шешіміне
қосымша
Приозерск қаласының тұрғындарына тұрғын үй
көмегін көрсету Ережесіне
3 қосымша
Отбасының барлық мүшелерінің кірістері туралы анықтама
1. Отбасы мүшесінің Т.А.Ә. ____________________________________
Айы
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Кірістің түрі
Кірістің сомасы
2. Отбасы мүшесінің Т.А.Ә. ____________________________________
Айы
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Кірістің түрі
Кірістің сомасы
3. Отбасы мүшесінің Т.А.Ә. ____________________________________
Айы
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Кірістің түрі
Кірістің сомасы
Өтініш берушінің қолы __________________
Күні ______________________________