О городском бюджете на 2011-2013 годы
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 219/34. Зарегистрировано управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 21 января 2011 года N 8-4-220. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 2193816 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 114272 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 880 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4440 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2011986 тысяч тенге;
поступления займов – 62238 тысяч тенге;
2) затраты – 2209838 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 16022 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16022 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 16022 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 30.03.2011 N 236/38 (вводится в действие с 01.01.2011); от 01.06.2011 N 257/40 (вводится в действие с 01.01.2011); от 19.09.2011 N 296/43 (вводится в действие с 01.01.2011); от 14.10.2011 N 301/44 (вводится в действие с 01.01.2011); от 10.11.2011 N 303/45 (вводится в действие с 01.01.2011); от 09.12.2011 N 308/46 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2011 год объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 665320 тысяч тенге.

2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 219/34 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қаңтарда N 8-4-220 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2193816 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 114272 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 880 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 4440 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2011986 мың теңге;
қарыздар түсімі – 62238 мың теңге;
2) шығындар - 2209838 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) - алу 16022 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру - 16022 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 16022 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2011.03.30 N 236/38 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.06.01 N 257/40 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.09.19 N 296/43 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.14 N 301/44 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.10 N 303/45 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.12.09 N 308/46 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың мөлшері 665320 мың теңге сомасында ескерілсін.

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 30.03.2011 N 236/38 (вводится в действие с 01.01.2011).
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2011 год в сумме 2145 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2011 год, согласно приложению 4.

Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2011.03.30 N 236/38 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 2011 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 2145 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2011 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.