Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год в рамках реализации напралений Дорожной карты
Постановление акимата Мангистауской области № 139 от 8 апреля 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области № 2067 от 7 мая 2010 года
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», соглашением от 19 января 2010 года № 8 между Министерством образования и науки Республики Казахстан и акиматом Мангистауской области о реализации проекта по направлению «Подготовка и переподготовка кадров» Дорожной карты на 2010 год, акимат областиПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год в рамках реализации направлений Дорожной карты.
2. Управлению финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.) обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
3. Управлению образования Мангистауской области (Жумашев К.Б.) обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год в рамках реализации направлений Дорожной карты.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Караева Ж.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                 К. Кушербаев
Утверждено
постановлением акимата
Мангистауской области
от 08 апреля 2010 года № 139
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 20.08.2010 № 316 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год в рамках реализации направлений Дорожной карты
Код и название профессий и специальностей
Количество учащихся
Базовое образование
Язык обучения
Срок обучения
1. ГККП «Профессиональный лицей № 1»
2. ГККП «Жанаозенский профессиональный лицей»
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:

Жол картасының бағыттарын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 8 сәуірдегі № 139 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 7 мамырда № 2067 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі және Маңғыстау облысының әкімдігі арасындағы Жол картасының «Кадрларды даярлау және қайта даярлау» бағыты бойынша жобаны іске асыру туралы 2010 жылғы 19 қаңтардағы № 8 шартқа сәйкес, облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Жол картасының бағыттарын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2010 - 2011 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бекiтiлсiн.
2. Маңғыстау облысының қаржы басқармасы (М.Б. Әлібекова) кадрлар даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi – Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы (Қ.Б. Жұмашев) Жол картасының бағыттарын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2010 - 2011 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалауын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Ж.А. Қараевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             Қ. Көшербаев
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2010 жылғы 08 сәуірдегі
№ 139 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Маңғыстау облыстық әкімдігінің 2010.08.20 № 316 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Жол картасының бағыттарын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2010 - 2011 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Кәсіп пен мамандықтың коды мен атауы
Оқушыларсаны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу мерзімі
1. «№1 кәсіптік лицейі» МКҚК
2. «Жаңаөзен кәсіптік лицейі» МКҚК
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:

140102 2 Плотник
25
11 классов
казахский
10 мес.
Итого:
25
Итого по профессиональным лицеям:
25
3. ГККП «Мангистауский энергетический колледж»
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
11 классов
русский
2 года 6 мес.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130203 3 Электромеханик
25
11 классов
русский
2 года 10 мес.
Итого:
50
4. ГККП «Мангистауский политехнический колледж»
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:
120305 3 Техник
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель
25
11 классов
казахский
2 года 6 мес.
Итого:
50
5. ГККП «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы»
0901000 Электрооборудование электростанций, подстанций и сетей (по видам):
090104 3 Техник-электрик
25
11 классов
казахский
2 года 6 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130407 3 Техник-электроник
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
50
6. РГКП «Колледж Каспийского государственного университета технологий и инжиниринга им. Ш. Есенова»
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:
080204 3 Техник-механик
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
11 классов
казахский
2 года 6 мес.
Итого:
75
7. ГККП «Мангистауский гуманитарный колледж»
010100 0 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
25
Итого по государственным колледжам:
250
8. ТОО «Жанаозенский политехнический колледж»
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130407 3 Техник-электроник
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
11 классов
казахский
2 года 6 мес.
Итого:
50
9. Учреждение «Колледж Казахстанской современной академии «Болашак»
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
11 классов
казахский
2 года 6 мес.
Итого:
25
10. ТОО «Актауский транспортный колледж Казахской академии транспорта и коммуникаций имени М. Тынышпаева»
1202000 Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям):
120206 3 Техник
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
1204000 Эксплуатация водного транспорта (по профилю):
120410 3 Техник-судоводитель
25
11 классов
казахский

140102 2 Ағаш ұстазы
25
11 сынып
қазақ-ша
10 ай
Жиыны:
25
Кәсіптік лицейлер бойынша жиыны:
25
3. «Маңғыстау энергетикалық колледжі» МКҚК
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
11 сынып
орысша
2 жыл 6 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша)
130203 3 Электромеханик
25
11 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
50
4. «Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК
1203000 Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару:
120305 3 Техник
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 10 ай
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану:
141001 3 Құрылысшы-техник
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 6 ай
Жиыны:
50
5. «Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» МКҚК
0901000 Электростанциялардың электрожабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 6 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130407 3 Электроншы-техник
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
50
6. «Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің колледжі» РМҚК
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:
080204 3 Техник-механик
25
11 сынып
қа- зақ-ша
2 жыл 10 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник-механик
25
11 сынып
қа- зақ-ша
2 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
11 сынып
қа- зақ-ша
2 жыл 6 ай
Жиыны:
75
7. «Маңғыстау гуманитарлық колледжі» МКҚК
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
25
11 сынып
қа- зақ-ша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
25
Мемлекеттік колледждер бойынша жиыны:
250
8. «Жанаөзен политехникалық колледжі» ЖШС
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130407 3 Техник-электроник
25
11 сынып
қа- зақ-ша
2 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
11 сынып
қа- зақ-ша
2 жыл 6 ай
Жиыны:
50
9. «Қазақстандық қазіргі заман «Болашақ» академиясының колледжі» мекемесі
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 6 ай
Жиыны:
25
10. «М. Тынышпаев атандағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Ақтау көлік колледжі» ЖШС
1202000 Жолаушылар мен жүкті тасымалдауды ұйымдастыру (салалар бойынша):
120206 3 Техник
25
11 сынып
қазақ-ша
2 жыл 10 ай
1204000 Су көлікті пайдалану (бейін бойынша)
120410 3 Кеме жүргізуші техник
25
11 сынып
қазақ-ша

2 года 6 мес.
Итого:
50
Итого по негосударственным колледжам:
125
По области:
400
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГККП - Государственное коммунальное казенное предприятие
РГКП — Республиканское государственное казенное предприятие
ТОО – Товарищество с ограниченной ответственностью

2 жыл 6 ай
Жиыны:
50
Мемлекеттік емес колледждер бойынша жиыны:
125
Облыс бойынша:
400
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МКҚК – Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
РМҚК — Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
ЖШС – Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі