О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2009 года № 27/239 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Актауского городского маслихата от 30 ноября 2010 года № 37/329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 14 декабря 2010 года № 11-1-141
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 29 ноября 2010 года № 28/327 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 21/252 «Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 декабря 2010 года № 2090) городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2009 года № 27/239 «О городском бюджете на 2010 - 2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-121, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 29 декабря 2009 года № 211), следующие изменения:
Утвердить городской бюджет на 2010 год, согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 14 147 382 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 873 649 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 342 136 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 653 991 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 277 606 тысяч тенге;
2) затраты – 14 149 079 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 340 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 340 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 241 027 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 241 027 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 248 064 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 248 064 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 340 тысяч тенге;
погашение займов – 49 034 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 291 758 тысяч тенге.
В пункте 2:
в абзаце первом цифру «12,0» заменить цифрой «15,8»;
в абзаце пятом цифру «12,0» заменить цифрой «15,7».
В пункте 3 - 1:
в абзаце втором цифру «13 950» заменить цифрой «9 950»;

Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/239 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 30 қарашадағы № 37/329 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 14 желтоқсанда № 11-1-141 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына және облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 29 қарашадағы № 28/327 «2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/252 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 6 желтоқсанында № 2090 болып тіркелген) шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/239 «2010 - 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-121 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 208-209 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
2010 жылға арналған қалалық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер бойынша – 14 147 382 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 873 649 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 342 136 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 653 991 мың теғге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 277 606 мың теңге;
2) шығындар бойынша – 14 149 079 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу бойынша - 5 340 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша – 5 340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу бойынша – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо бойынша – 241 027 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу бойынша – 241 027 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) бойынша – 248 064 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) бойынша – 248 064 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі бойынша – 5 340 мың теңге;
қарыздарды өтеу бойынша – 49 034 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары бойынша – 291 758 мың теңге.
2 тармақта:
бірінші абзацтағы «12,0» саны «15,8» санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «12,0» саны «15,7» санымен ауыстырылсын.
3 - 1 тармақта:
екінші абзацтағы «13 950» саны «9 950» санымен ауыстырылсын;

в абзаце третьем цифру «24 137» заменить цифрой «19 497»;
в абзаце четвертом цифру «2 400» заменить цифрой «1 583».
В пункте 3 - 3:
в абзаце первом цифру «753» заменить цифрой «360».
В пункте 3 - 4:
в абзаце первом цифру «32 776» заменить цифрой «32 760»;
в абзаце втором цифру «55 410» заменить цифрой «55 390».
В пункте 3 - 6:
цифру «2 450 000» заменить цифрой «2 426 357».
В пункте 3 - 9:
цифру «10 000» заменить цифрой «6 000».
В пункте 6:
цифру «25 506» заменить цифрой «22 506».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                     К. Суйеуов
Секретарь городского
маслихата                               Ж. Матаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Актауский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
А. Ким

үшінші абзацтағы «24 137» саны «19 497» санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «2 400» саны «1 583» санымен ауыстырылсын.
3 - 3 тармақта:
бірінші абзацтағы «753» саны «360» санымен ауыстырылсын.
3 - 4 тармақта:
бірінші абзацтағы «32 776» саны «32 760» санымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «55 410» саны «55 390» санымен ауыстырылсын.
3 - 6 тармақта:
«2 450 000» саны «2 426 357» санымен ауыстырылсын.
3 - 9 тармақта:
«10 000» саны «6 000» санымен ауыстырылсын.
6 тармақта:
«25 506» саны «22 506» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         К. Сүйеуов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                 Ж. Матаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
А. Ким

28 842
006
Дополнительное образование для детей
207 033
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
12 579
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 321 113
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
505 918
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 240
467
Отдел строительства
458 847
037
Строительство и реконструкция объектов образования
458 847
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
585 044
123
Аппарат акима села Умирзак
348
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
348
451
Отдел занятости и социальных программ
568 456
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
47 182
002
Программа занятости
76 722
005
Государственная адресная социальная помощь
15 288
006
Жилищная помощь
11 035
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решением местных представительных органов
288 798
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 585
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 859
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
20 603
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57 194
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 225
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 505
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1 583
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года  по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

28 842
006
Балаларға қосымша білім беру
207 033
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды
өткiзу
12 579
009
Мектепке дейінгі тәрбие
ұйымдарының қызметін
қамтамасыз ету
1 321 113
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру
шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
505 918
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарықтандыру
1 240
467
Құрылыс бөлімі
458 847
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
458 847
06
Әлеуметтік көмек және
әлеуметтік қамсыздандыру
585 044
123
Өмірзақ селосы әкімінің  аппараты
348
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде
әлеуметтік көмек көрсету
348
451
Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі
568 456
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін әлеуметтік
бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 182
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
76 722
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 288
006
Тұрғын үй көмегі
11 035
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша
мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
288 798
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды
материалдық қамтамасыз ету
4 585
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 859
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
20 603
014
Мұқтаж азаматтарға үйде
әлеуметтік көмек көрсету
57 194
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 225
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен
қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілерінің қызмет
көрсетуі
16 505
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге
жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
1 583
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж.
Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені
үшін»  медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан
соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек
төлеу