О внесении дополнения в постановление акимата от 12 февраля 2010 года № 62 "Об утверждении перечня объектов по коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2010 году"
Постановление акимата Костанайской области от 11 мая 2010 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2010 года № 3718. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23 июня 2011 года № 08-10/1744
Сноска. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23.06.2011 № 08-10/1744.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2010 году" от 12 февраля 2010 года № 62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3706, опубликовано 12 марта 2010 года в газете "Қостанай таңы") следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ "Управление финансов
акимата Костанайской области"
__________ С. Аймухамбетов
Начальник ГУ "Управление координации
занятости и социальных программ
акимата Костанайской области
_________ Ш. Жакитова
Приложение
к постановлению акимата
от 11 мая 2010 года № 183
Перечень объектов коммунальной собственности
по Костанайской области, подлежащих приватизации
в 2010 году
№ п/п
Наименование
объекта
Адрес и
балансодер-
жатель объекта
Основание
Состояние
объекта
1
2
3
4
5
41.
Автомашина
"ГАЗ–2705 44",
государствен-
ный номер Р
296 АО, год
выпуска 2001
Город Костанай,
улица
Красносельская,
20 ГУ
"Костанайский
дом-интернат
для
умственно-
отсталых детей"
Письмо
начальника
ГУ
"Управление
координации
занятости и
социальных
программ
акимата
Костанайской
области"
от 8 апреля
2010 года №
07-614
Технически
неисправна
42.
Автомашина
"ГАЗ-3110",
государствен-
ный номер Р
169 СВ, год
выпуска 1998
Тарановский
район, село
Тарановское,
улица Калинина,
64, ГУ "Отдел
культуры и
развития языков
акимата
Тарановского
района"
Письмо акима
Тарановского
района
Костанайской
области от
22 декабря
2009 года №

"Қостанай облысы бойынша 2010 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 12 ақпандағы № 62 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 11 мамырдағы № 183 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 8 маусымдағы № 3718 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 08-10/1744 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011.06.23 № 08-10/1744 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы бойынша 2010 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" Костанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы № 62 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3706 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 12 наурыздағы "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Кулагин
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің қаржы
басқармасы" ММ бастығы
_____________ C. Аймұхамбетова
"Қостанай облысы әкімдігінің
жұмыспен қамтуды үйлестіру және
әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" ММ бастығы
_________ Ш. Жакитова
Әкімдіктің
2010 жылғы 11 мамырдағы
№ 183 қаулысына қосымша
Қостанай облысы бойынша 2010 жылы жекешелендіруге
жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі
Р/с №
Объектінің
атауы
Объектінің
мекенжайы
және баланс
ұстаушысы
Негіздемі
Объектінің
ахуалы
1
2
3
4
5
41.
"ГАЗ-2705
44"
автомашинасы
,
мемлекеттік
нөмірі Р 296
АО, 2001
жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы,
красно-
сельская
көшесі, 20,
"Ақыл-есі
кеміс
балаларға
арналған
Қостанай
интернат-
үйі" ММ
"Қостанай
облысы
әкімдігінің
жұмыспен
қамтуды
үйлестіру және
әлеуметтік
бағдарламалар
басқармасы" ММ
бастығының 2010
жылғы 8
сәуірдегі №
07-614 хаты
Техникалық
бұзылған
42.
"ГАЗ-3110"
автомашинасы
,
мемлекеттік
нөмірі Р 169
СB, 1998
жылы
шығарылған
Таран
ауданы,
Таран
селосы,
Калинин
көшесі, 64,
"Таран
ауданы
әкімдігінің
мәдениет
және
тілдерді
дамыту
бөлімі" ММ
Қостанай облысы
Таран ауданы
әкімінің 2009
жылғы 22
желтоқсандағы №

4-08/1388
Технически
неисправна
43.
Здание бывшего
ресторана,
общей площадью
861,3
квадратного
метра
Узункольский
район, село
Узунколь, улица
Абая, 63, ГУ
"Аппарат акима
Узункольского
района"
Письмо акима
Узункольс-
кого района
Костанайской
области от 5
апреля 2010
года № 430
Подвер-
гается
разрушению
44.
Часть здания
Апановской
сельской
библиотеки
общей площадью
154, 4
квадратного
метра
Тарановский
район, село
Апановка, улица
Центральная, 10
ГУ "Тарановская
районная
централизован-
ная
библиотечная
система" отдела
культуры и
развития языков
акимата
Тарановского
района
Письмо акима
Тарановского
района
Костанайской
области от
26 апреля
2010 года №
4-08/563
Состояние
неудовлет-
ворительное

4-08/1388 хаты
Техникалық
бұзылған
43.
Жалпы ауданы
861, 3 шаршы
метр бұрынғы
ресторан
ғимараты
Ұзынкөл
ауданы,
Ұзынкөл
селосы, Абай
көшесі, 63,
"Ұзынкөл
ауданы
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай облысы
Ұзынкөл ауданы
әкімінің 2010
жылғы 5
сәуірдегі № 430
хаты
Қирауға
ұшырауда
44.
Жалпы ауданы
154, 4 шаршы
метр бөлім
Апанов
селолық
кітапхана
ғимаратының
бөлігі
Таран
ауданы, Апан
селосы,
Центральная
көшесі, 10,
Таран ауданы
әкімдігінің
мәдениет
және
тілдерді
дамыту
бөлімі
"Таран
аудандық
орталықтан-
дырылған
кітапхана
жүйесі" ММ
Қостанай облысы
Таран ауданы
әкімінің 2010
жылғы 26
сәуірдегі №
-08/563 хаты
Жағдайы
қанағатта-
нарлықcыз