О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 25 марта 2010 года № 103 "Об утверждении государственного образовательного заказа 2010 года на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием"
Постановление акимата Костанайской области от 20 декабря 2010 года № 538. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2010 года № 3745. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23 июня 2011 года № 08-10/1744
Сноска. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23.06.2011 № 08-10/1744.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6, пунктом 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении государственного образовательного заказа 2010 года на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием" от 25 марта 2010 года № 103 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3711, опубликовано 27 апреля 2010 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к вышеуказанному постановлению:
цифры "3436" заменить цифрами "3322";
в приложении 2 к вышеуказанному постановлению:
пункт 6 дополнить цифрами и словами ", 0404023 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра, ансамбля (по отраслям)";
в пункте 25 цифры "100" заменить цифрами "130";
в пункте 32 цифры "165" заменить цифрами "135";
в пункте 43 цифры и слова "1513063 Ветеринарный техник" заменить цифрами и словами "1513053 Ветеринарный фельдшер";
цифры "1757" заменить цифрами "1841";
в приложении 3 к вышеуказанному постановлению:
в пункте 2:
цифры "105" заменить цифрами "135";
дополнить строкой следующего содержания:
"
0104013 Мастер производственного обучения,
техник-механик сельскохозяйственного
производства
30
2 года
10 месяцев
".
цифры "645" заменить цифрами "675";
в приложении 4 к вышеуказанному постановлению:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"
2.
1513000 Ветеринария
1513083 Ветеринарный фельдшер-инспектор
25
2 года
10 месяцев
".

Әкімдіктің 2010 жылғы 25 наурыздағы № 103 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған 2010 жылдың мемлекеттік білім тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 538 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 29 желтоқсанда № 3745 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 08-10/1744 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011.06.23 № 08-10/1744 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, 8-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім бар мамандарды даярлауға арналған 2010 жылдың мемлекеттік білім тапсырысын бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы № 103 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3711, 2010 жылы 27 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
"3436" деген сандар "3322" деген сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
6-тармақ ", 0404023 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, оркестр, ансамбль әртісі (басшы) (салалар бойынша)" деген сандармен және сөздермен толықтырылсын;
25-тармақта "100" деген сандар "130" деген сандармен ауыстырылсын;
32-тармақта "165" деген сандар "135" деген сандармен ауыстырылсын;
43-тармақта "1513063" Ветеринарлық техник" деген сандар мен сөздер "1513053 Ветеринарлық фельдшер" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
"1757" деген сандар "1841" деген сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулының 3-қосымшасында:
2-тармақта:
"105" деген сандар "135" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
0104013 Өндірістік оқыту шебері, ауыл
шаруашылығы өндірісінің техник-механигі
30
2 жыл
10 ай
".
"645" деген сандар "675" деген сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулының 4-қосымшасында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
2.
1513000 Ветеринария
1513083 Ветеринарлық фельдшер-инспектор
25
2 жыл
10 ай
".

2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" провести размещение внесенных изменений в государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в соответствующих учебных заведениях в установленном законодательством порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                  С. Кулагин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ
"Управление образования
акимата Костанайской области"
_______ С. Бурбаева
Начальник ГУ
"Управление координации
занятости и социальных программ
акимата Костанайской области"
___________ Ш. Жакитова
Начальник ГУ
"Управление финансов акимата
Костанайской области"
_____________ С. Аймухамбетова
Начальник ГУ
"Управление экономики и бюджетного
планирования акимата Костанайской области"
_____________ М. Щеглова

2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім тапсырысына енгізілген өзгерістерді тиісті оқу орындарында белгіленген заңнамалық тәртіпте орналастырсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   С. Кулагин
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
білім басқармасы" ММ бастығы
_________ С. Бөрібаева
"Қостанай облысы әкімдігінің
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" ММ бастығы
__________ Ш. Жакитова
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" ММ бастығы
________ С. Аймұхамбетова
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" ММ бастығы
_______ М. Щеглова