О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 212 "О бюджете города Аркалыка на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 12 июля 2010 года № 279. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 15 июля 2010 года № 9-3-129
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 212 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-120, опубликованное 15 января 2010 года в газете "Торгай") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "2641836,0" заменить цифрами "2809541,0";
цифры "1916845,0" заменить цифрами "2084550,0";
в подпункте 2):
цифры "2620205,4" заменить цифрами "2782910,4";
в пункте 2 указанного решения:
в абзаце первом цифры "31559,0" заменить цифрами "150000,0";
в абзаце двенадцатом цифры "19750,0" заменить цифрами "18275,02;
в абзаце двадцать втором цифры "190000,0" заменить цифрами "209180,0";
приложения 14 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной сессии
Аркалыкского городского маслихата          Ш. Досов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       К. Агуанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Аркалыка"
__________________ Н. Гайдаренко
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата города Аркалыка"
_________________ А. Мухамбетжанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 июля 2010 года № 279
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 212
Бюджет города Аркалыка на 2010 год
Категория
Уточненный
бюджет на
2010 год
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 212 "Арқалық қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2010 жылғы 12 шілдедегі № 279 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 шілдеде № 9-3-129 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 212 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-3-120 санымен тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы "Торғай" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"2641836,0" цифрлары "2809541,0" цифрларымен ауыстырылсын;
"1916845,0" цифрлары "2084550,0" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2620205,4" цифрлары "2782910,4" цифрларымен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 2-тармағында:
бірінші абзацтағы "31559,0" цифрлары "150000,0" цифрларымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "19750,0" цифрлары "18275,0" цифрларымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацтағы "190000,0" цифрлары "209180,0" цифрларымен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          Ш. Досов
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Ағуанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Н. Гайдаренко
"Арқалық қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ А. Мұхамбетжанова
Мәслихаттың
2010 жылғы 12 шілдедегі
№ 279 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 212 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2010 жылға арналған бюджетi
Санаты
2010 жылға
нақтыланған
бюджеті
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.Кiрiстер