О бюджете города Аркалыка на 2011-2013 годы
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22 декабря 2010 года № 309. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 30 декабря 2010 года № 9-3-138
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 3243595,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 883408,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33592,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2301595,7 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1332604,0 тысяч тенге;
2) затраты 3136936,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8130,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 123979,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25450,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25450,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Аркалыка Костанайской области от 20.01.2011 № 318 (вводится в действие с 01.01.2011); от 12.04.2011 № 341 (вводится в действие с 01.01.2011); от 20.07.2011 № 363 (вводится в действие с 01.01.2011); от 26.10.2011 № 375 (вводится в действие с 01.01.2011); от 09.11.2011  № 387 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. В бюджете города на 2011 год предусмотрен:
объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета на укрепление материально-технической базы объектов образования в сумме 2400,0 тысяч тенге;
объем целевых трансфертов из областного бюджета на развитие 124700,0 тысяч тенге, в том числе:
на приобретение топочного мазута государственному коммунальному предприятию "Аркалыкская теплоэнергетическая компания" акимата города Аркалыка Костанайской области в сумме 100000,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 14700,0 тысяч тенге;
на инвестиционный проект "Реконструкция улицы Ауельбекова от улицы Каирбекова до проспекта Абая, город Аркалык" в сумме 10000,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета города Аркалыка на 2011 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 4.

Арқалық қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 309 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 9-3-138 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арқалық қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 3243595,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 883408,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33592,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 25000,0 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер бойынша – 2301595,7 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 1332604,0 мың теңге;
2) шығындар 3136936,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8130,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо – 123979,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -25450,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 25450,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2011.01.20 № 318 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.04.12 № 341 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.07.20 № 363 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.26 № 375 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.09 № 387 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2011 жылға арналған қала бюджетінде:
2400,0 мың теңге сомасында білім беру объектілердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға нысаналы ағымдағы трансферттер;
124700,0 мың теңге сомасында облыс бюджетінен дамытуға нысаналы трансферттер, оның ішінде:
100000,0 мың теңге сомасында Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің "Арқалық жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына жаңғыш мазут алуға;
14700,0 мың теңге сомасында коммуналдық меншіктегі объектілерін материалдық–техникалық базасын нығайтуға;
10000,0 мың теңге сомасында "Қайырбеков көшесінен Абай даңғылына дейін Әуелбеков көшесінің реконструкциясы, Арқалық қаласы" инвестициялық жобасына қарастырылған.
3. Бюджеттік жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөле отырып 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Аркалыка на 2011 год, согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной
ХIV сессии Аркалыкского
городского маслихата                       К. Смагулов
Секретарь
Аркалыкского
городского маслихата                       К. Агуанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
________ А. Мухамбетжанова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_____________ Н. Гайдаренко
Приложение 1
к решению маслихата

4. Арқалық қаласының 2011 жылға арналған бюджетінің атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық
мәслихатының кезекті
ХIV сессиясының төрағасы                   Қ. Смағұлов
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Ағуанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ А. Мұхамбетжанова
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Н. Гайдаренко
Мәслихаттың