О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 271 "О бюджете города Лисаковска на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 11 февраля 2010 № 300. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 22 февраля 2010 года № 9-4-157
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 19 января 2010 года № 8 "О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2009 года № 271 "О бюджете города Лисаковска на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-154, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 7, 14 января 2010 года) следующие изменения:
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь городского маслихата             Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Лисаковска"    З. Фадеева
Приложение 1
к решению маслихата

"Лисаков қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010 жылғы 11 ақпандағы № 300 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 ақпанда № 9-4-157 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына, 106-бабының 3-тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 265 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 19 қаңтардағы № 8 бұйрығына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Лисаков қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-154 болып тіркелген, 2010 жылғы 7, 14 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшасылары осы шешімнің 123-қосымшасыларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
қалалық мәслихатының хатшысы               Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ З. Фадеева
Мәслихаттың