О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 194 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2010-2012 год"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 19 апреля 2010 года № 216. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 28 апреля 2010 года № 9-5-106
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2010-2012 год" от 23 декабря 2009 года № 194 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-5-100, опубликованного 21 января 2010 года в газете "Таза бұлақ-Чистый родник") следующие изменения и дополнения:
в заголовке указанного решения на русском языке слово "год" заменить словом "годы";
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:";
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "964239" заменить цифрами "968371";
цифры "273609" заменить цифрами "276609";
цифры "689210" заменить цифрами "690342";
в подпункте 2):
цифры "988838,1" заменить цифрами "992907,1";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов в областной бюджет в общей сумме 28342 тысяч тенге";
в абзаце пятом пункта 4 указанного решения цифры "744,0" заменить цифрами "870,0";
дополнить указанное решение пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне за счет республиканского бюджета в сумме 2983,0 тысяч тенге, за счет областного бюджета в сумме 410,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению маслихата.

Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 194 "Алтынсарин ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 216 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 сәуірде № 9-5-106 тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 106109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 194 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-100 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 21 қаңтардағы "Таза бұлақ-Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі тақырыбындағы "жыл" сөзі "жылдарға" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:"
көрсетілген шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"964239" сандары "968371" сандарымен ауыстырылсын;
"273609" сандары "276609" сандарымен ауыстырылсын;
"689210" сандары "690342" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"988838,1" сандары "992907,1" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жеке алынатын табыс салық және әлеуметтік салық салу базасының өзгеруін есепке ала отырып, бюджеттік салада еңбекке ақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты, аудандық бюджетте 2010 жылға арналған ағымды мақсатты трансферттердің облыстық бюджетке жалпы 28342 мың теңге сомасында қайтарылғаны ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 4 тармағынын бесінші абзац жолында "744,0" сандары "870,0" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмек төлеу мақсатты трансферттердің түсімі, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы әскер құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка) "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай республикалық бюджеттен 2983,0 мың теңге сомада, облыстық бюджеттен 410,0 теңге сомада қарастырылғаны ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары, мәслихаттың осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.