О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 194 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 21 октября 2010 года № 252. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 25 октября 2010 года № 9-5-112
В соответствии со статьей 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 194 (номер в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов 9-5-100 опубликованного 21 января 2010 года в газете "Таза булак - Чистый родник") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 983239,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления -287715 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1301 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1013 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 693210,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1006838,2 тысяч тенге;"
приложение 15 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению маслихата.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года
Председатель внеочередной
сессии Алтынсаринского
районного маслихата                        Ж. Макишев
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                   Т. Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Алтынсаринского
района"
_______________ Л.Калюжная
Начальник Государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Алтынсаринского
района"
______________ К. Нащекина
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 октября 2010 года № 252
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 194
Бюджет Алтынсаринского района на 2010 год
Категория
Уточненный
бюджет
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 194 "Алтынсарин ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2010 жылғы 21 қазандағы № 252 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 қазанда № 9-5-112 тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 106109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 194 "Алтынсарин ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-100 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 21 қаңтардағы "Таза бұлақ -Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағындағы 1), 2) тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер-983239,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 287715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1301 мың теңге;
негізгі жарғының сатудан түскен түсімімен -1013 мың теңге;
трансферттердің түсімімен - 693210,1 мың теңге;
2) шығындар - 1006838,2 мың теңге:"
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары, мәслихаттың осы шешімінің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық
мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Ж. Мақышев
Алтынсарин аудандық
мәслихаттың хатшысы                   Т. Құлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______ Л. Калюжная
"Алтынсарин ауданы
әкімдігінің қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ К. Нащекина
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 қазандағы
№ 252 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 194 шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған Алтынсарин ауданының бюджеті
Санаты
Нақтыланған
бюджет (мың
теңге)
Сыныбы
Төменгі сынып
Өзгешелік
Атауы
I. ТҮСІМДЕР