О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 159 "О бюджете Аулиекольского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 13 января 2010 года № 167. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 22 января 2010 года № 9-7-110
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 159 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-109, опубликовано 7 января 2010 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 1997881,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 560244,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 2000,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 900,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1434737,0 тысяч тенге;
2) затраты - 1991183,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 11564,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 36490,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) - -41356,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) - 41356,8 тысяч тенге";
дополнить указанное решение пунктами 4-14-24-34-44-5 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание" в сумме 4744,0 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума в сумме 20680,0 тысяч тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 9375,0 тысяч тенге;
на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 11,0 тысяч тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии в сумме 14606,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 11849,0 тысяч тенге.

Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 159 "Әулиекөл ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2010 жылғы 13 қаңтардағы № 167 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылы 22 қаңтарда № 9-7-110 тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Әулиекөл ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 159 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 9-7-109 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінде 2010 жылғы 7 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
айтылған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1997881,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 560244,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 1434737,0 мың теңге;
2) шығындар - 1991183,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 11564,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо -36490,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -41356,8 мың теңге;
6) тапшылықты қаржылау (профицитті пайдалану) - 41356,8 мың теңге";
айтылған шешім мынадай мазмұндағы 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5 тармақтарымен толықтырылсын.
"4-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларының мынадай мөлшердегі түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, "Өзін өзі тану" пәні бойынша біліктілігін арттыру институттарын оқу құралдарымен жабдықтауға 4744,0 мың теңге сомасында;
ең төменгі күнкөріс мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге 20680,0 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіске 65 жыл толуына байланысты Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге біржолғы материалдық көмек төлеуге 9375,0 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіске 65 жыл толуына байланысты Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектердің жолақысын қамтамасыз етуге 11,0 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы бөлімшелерін ұстауға 14606,0 мың теңге сомасында;
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге 11849,0 мың теңге сомасында;

4-2. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрено поступление из республиканского бюджета:
целевых текущих трансфертов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 1632,0 тысячи тенге;
бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 11564,0 тысячи тенге.
4-3. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 27470,0 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16388,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11082,0 тысячи тенге;
4-4. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены средства из республиканского бюджета на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 55446,0 тысяч тенге, в том числе:
на капитальный ремонт здания государственного учреждения "Аулиекольская средняя школа им. Ш. Уалиханова отдела образования Аулиекольского района" в сумме 41246,0 тысяч тенге;
на текущий ремонт районной библиотеки в сумме 14200,0 тысяч тенге.
4-5. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 9000,0 тысячи тенге";
приложения 12 и 3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        Р. Галимжанов
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Аулиекольского района"
______________________ Т.И. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата

4-2. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 1632,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 11564,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
4-3. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасында 2005-2010 жылдарға арналған Білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 27470,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 16388,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 11082,0 мың теңге сомасында.
4-4. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға 55446,0 мың теңге сомасында қаражаттар қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
"Әулиекөл ауданының білім бөлімінің Ш.Уәлиханов атындағы Әулиекөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын түбегейлі жөндеуге 41246,0 мың теңге сомасында;
аудандық кітапхананы ағымдағы жөндеуге 14200,0 мың теңге сомасында.
4-5. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге 9000,0 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін";
айтылған шешімнің 1, 2 және 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Р. Галимжанов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Т.И. Печникова
Мәслихаттың