О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 159 "О бюджете Аулиекольского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 3 февраля 2010 года № 174. Зарегистрировано управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 19 февраля 2010 года № 9-7-113
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 159 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-109, опубликовано 7 января 2010 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения:
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
одиннадцатой
сессии, секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Аулиекольского района"
______________________ Т. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 159 "Әулиекөл ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2010 жылғы 3 ақпандағы № 174 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 ақпанда № 9-7-113 тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Әулиекөл ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 159 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-7-109 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
айтылған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Он бірінші сессияның
төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Т. Печникова
Мәслихаттың