О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 170 "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 18 января 2010 года № 183. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 26 января 2010 года № 9-8-142
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Костанайского областного маслихата от 14 января 2010 года № 258 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" и рассмотрев постановление акимата Денисовского района от 15 января 2010 года № 8 "О внесении на утверждение сессии маслихата проекта решения маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 170 "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы" от 21 декабря 2009 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-8-141, опубликовано 15 января 2010 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1) цифры "1094089" заменить на "1271159", цифры "743798" заменить на "920868";
в подпункте 2) цифры "1078189" заменить на "1292967,2";
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 8896 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 8896 тысяч тенге";
в подпункте 4) цифры "15900" заменить на "19100", цифры "15900" заменить на "19100";
в подпункте 5) цифру "0" заменить на цифры "-50304,2";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета - 50304,2 тысяч тенге";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров - "Капитальный ремонт учебного и общественно-бытового корпуса профессиональной школы с последующим перепрофилированием в школу-интернат с государственным языком обучения в селе Денисовка Денисовского района по улице Целинная 50. Внутренние и наружные инженерные сети" - 107381 тысяча тенге;
обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание" - 1934 тысячи тенге;

Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010 жылғы 18 қаңтардағы № 183 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылы 26 қаңтарда № 9-8-142 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылдың 14 қаңтарындағы № 258 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің негізінде, және Денисов аудандық әкімдігінің 2010 жылдың 15 қаңтарындағы № 8 "Мәслихаттың "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" шешімінің жобасын мәслихаттың сессиясына бекітуіне енгізу туралы" қаулысын қарастырып мәслихат ШЕШТІ:
1. "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-141 нөмірімен тіркелген, "Наше время" газетінде 2010 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшасындағы "1094089" саны "1271159" санына ауыстырылсын, "743798" саны "920868" санына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "1078189" саны "1292967,2" санына ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы жаңа редакцияда жасылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу – 8896 мың теңге; соның ішінде бюджеттік кредиттер - 8896 мың теңге;"
4) тармақшасындағы "15900" саны "19100" санына ауыстырылсын, "15900" саны "19100" санына ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы ) "0" саны "-50304,2" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы жаңа редакцияда жасылсын:
"6) бюджеттің дефицитін қаржыландыру – 50304,2 мың теңге";
"3-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
"Денисов ауданы Денисовка селосында Целинная 50 көшесінде мемлекеттік тілмен оқыту интернатпен мектебі кейінгі қайта кескіндеумен кәсіби мектептің оқыту және қоғамдық – тұрмыстық корпусі күрделі жөндеу. Ішкі және сыртқы инженерлік жүйелері" - өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету – 107381 мың теңге.
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, "Өзін өзі тану" пәні бойынша біліктілігін арттыру институттарын оқу құралдарымен жабдықтауға – 1934 мың теңге;

выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума - 5845 тысяч тенге, в том числе на:
выплату государственной адресной социальной помощи - 471 тысяча тенге;
выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей - 5374 тысяч тенге;
выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 5820 тысяч тенге;
содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии - 14606 тысяч тенге;
проведение противоэпизодических мероприятий 11353 тысячи тенге;
реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 1255 тысяч тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 8896 тысяч тенге;
реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы – 19276 тысяч тенге, в том числе на:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования - 8194 тысячи тенге;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования - 11082 тысячи тенге;
расширение программ социальных рабочих мест и молодежной практики - 9600 тысяч тенге";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
4-1. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 355,6 тысяч тенге в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 2,9 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 352,7 тысяч тенге";
приложение 1, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        З. Досмухамедова
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Денисовского района"
_______________ Подело Е.Н.
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 января 1 2010 года
№ 183
Приложение 1
к решению маслихата

ең төмен күнкөрістік минимум мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік жәрдемақыларды пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге – 5845 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегі төлеуге – 471 мың теңгеге;
аз қамтылған отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 5374 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіске 65 жыл толуына байланысты Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге біржолғы материалдық көмек төлеуге – 5820 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы бөлімшелерін ұстауға – 14606 мың теңге;
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге – 11353 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру – 1255 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер – 8896 мың теңге;
Қазақстан Республикасында 2005-2010 жылдарға арналған Білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға - 19276 мың теңге, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға – 8194 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға – 11082 мың теңге;
Жастар практикасы және әлеуметтік жұмыс орындар бағдарламасы кеңейтуі – 9600 мың теңге";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2010 жылдарға арналған ауданның бюджетте нысаналы трансферттерді қайтару 355,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін соның ішінде:
республикалық бюджетке 2,9 мың теңге сомасында;
облыстық бюджеттен 352,7 мың теңге сомасында";
көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   З. Досмұхамедова
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________________ Е. Подело
Мәслихаттың
2010 жылғы 18 қантардағы
№ 183 шешімінің 1 қосымшасы
Мәслихаттың