О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 170 "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 февраля 2010 года № 195. Зарегистрировано управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 22 февраля 2010 года № 9-8-144
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и рассмотрев постановление акимата Денисовского района от 1 февраля 2010 года № 22 "О внесении на рассмотрение сессии маслихата проекта решения маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 170 "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы" от 21 декабря 2009 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-8-141, опубликовано 15 января 2010 года, 22 января 2010 года, 29 января 2010 года в газете "Наше время") следующие изменения:
приложение 1, 2, 3, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                М. Суербасов
Секретарь Денисовского
районного маслихата                     Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Денисовского района"
______________ Подело Е.Н.
Приложение 1
к решению маслихата
от 9 февраля 2010 года № 195
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2009 года № 170
Бюджет Денисовского района на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010 жылғы 9 ақпандағы № 195 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 ақпанда № 9-8-144 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабының 3 тармағына сәйкес және Денисов аудандық әкімдігінің 2010 жылдың 1 ақпандағы № 22 "Мәслихаттың "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің жобасын мәслихаттың сессиясына бекітуіне енгізу туралы" қаулысын қарастырып мәслихат ШЕШТІ:
1. "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-141 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы, 2010 жылғы 22 қаңтардағы, 2010 жылғы 29 қаңтардағы "Наше время" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1234 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   М. Суербасов
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                      Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Е. Н. Подело
2010.02.09
Мәслихаттың
2010 жылғы 9 ақпандағы
№ 195 шешімінің 1 қосымшасы
Мәслихаттың
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 170 шешімінің 1 қосымшасы
2010 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ДЕНИСОВ АУДАНЫНЫҢ БЮДЖЕТІ
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
I
Кірістер