О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 170 "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 8 декабря 2010 года № 255. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 13 декабря 2010 года № 9-8-166
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Костанайского областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 350 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3742) маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы" от 21 декабря 2009 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-8-141, опубликовано 15 января 2010 года, 22 января 2010 года, 29 января 2010 года,12 февраля 2010 года, 19 февраля 2010 года в газете "Наше время") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1) цифры "1384088,2" заменить на цифры "1376477,2", цифры "976547,2" заменить на цифры "968936,2";
в подпункте 2) цифры "1399622" заменить на цифры "1392011";
в пункте 3 указанного решения:
в шестом абзаце цифры "45372" заменить на цифры "39736";
в восьмом абзаце цифры "4551" заменить на цифры "2576";
в пункте 4-1 указанного решения:
цифры "355,6" заменить на цифры "42605,6";
цифры "2,9" заменить на цифры "42252,9".
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 Т. Чижевская
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Денисовского района"
_____________ Подело Е.Н.
Приложение
к решению маслихата
от 8 декабря 2010 № 255
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2009 года № 170
Бюджет Денисовского района на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

Мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 255 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 желтоқсанда № 9-8-166 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 350 "Мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 "Қостанай облысының 2010 – 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3742 нөмірімен тіркелген) негізінде мәслихат ШЕШТІ:
1. "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-141 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда, 2010 жылғы 22 қаңтарда, 2010 жылғы 29 қаңтарда, 2010 жылғы 12 ақпанда, 2010 жылғы 19 ақпанда "Наше время" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1 тармағында:
1) тармақшасындағы "1384088,2" сандары "1376477,2" сандарына ауыстырылсын, "976547,2" сандары "968936,2" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "1399622" сандары "1392011" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімінің 3 тармағында:
алтыншы азат жолында "45372" сандары "39736" сандарына ауыстырылсын;
сегізінші азат жолында "4551" сандары "2576" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімінің 4-1 тармағында:
"355,6" сандары "42605,6" сандарына ауыстырылсын;
"2,9" сандары "42252,9" сандарына ауыстырылсын;
1 қосымша осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   Т. Чижевская
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ Е.Н. Подело
Мәслихаттың
2010 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 255 шешімінің қосымшасы
Мәслихаттың
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 170 шешімінің 1 қосымшасы
2010 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ДЕНИСОВ АУДАНЫНЫҢ БЮДЖЕТІ
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер

143
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
10523
016
Государственные пособия на детей
до 18 лет
12111
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
1169
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан,
а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов
на питание, проживание, проезд
для участия в праздничных
мероприятиях в городах Москва,
Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
233
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

143
014
Мұқтаж азаматтарға үйде
әлеуметтiк көмек көрсету
10523
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
12111
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті
гигиеналық құралдармен
қамтамасыз етуге, және ымдау
тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
1169
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
233
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде
майдандағы армия құрамына
кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен
өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жж. Ұлы
Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты
ай жұмыс істеген (қызметте
болған) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу